Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

janula13
27. sep 2009

babulienky ozvem sa, som u mamya mali sme aj take smutnejsie udalosti v rodine a kubik dava zabrat, asi mu tiez pozriem zubky,a le on je nervak od zaciatku 😀 a le trosku som vas citala aspon...a pozdravujem vsetky 😉

janula13
27. sep 2009

ozaj a otazocka, kedy sa vam zacali pregulovat tym co sa uz preguluju a ako tomu mam pomoct?ci nijako?

mauzos
27. sep 2009

peti ty brdo, dobra vaha. Ale za ten novy satnik to stoji, aspon mas vyhovorku, ze potrebujes nove veci 😉
Jasne, ze kym ti nepapaju, nema vyznam nic robit. Kym sme mali malu flasticku na 3 dni, tak sa ani mne nechcelo s tym babrat, ale teraz uz je to ine. Dufam, ze uz sa rozbehnu. No ale teda kakaju riadne smrady z toho ovocia, cisti ich kvalitne 😀 😀

ja som mala dva druhy gelov na dasna a ten Dentinox sa mi zdal lepsi, tak skus mrknut ci aj u vas nie je. Ja som ho ochutnala a uplne mi strpol jazyk 😀 😀

Janka moji sa este stale nepretacaju z chrbatika na brusko, lenivci jedni, ale uz sa snazia. Takze v tomto ti poradit neviem. Lukiho najnovsia zabavka je strkanie noziciek do pusinky, Tomi si este nevie.

petkaerdal
27. sep 2009

Janulka ajojky,tak mojej Aylin sa podari pretocit,ale z bruska na chrbatik,opacne nie,uz sa stalo par krat,ale nic pre to nejak nerobim,len ona sa tak trepe,ze sa prevrati

mau,dik,ved preto nieco robim a vies co,citim sa uplne super takto,takuto vahu som mala naposledy v 20 rokoch 😀
aj moje kakaju dobre smrady aj ked ovocko nejedia 😀 ,hrozne,kolko smradu z takeho maleho cloviecika,co 😀

inak som pozerala a Aylin vidim take biele pod dasnom uz,Selin nie este.
na ten gel sa popytam v lekarni,dik za radu,netusila som,ze je take nieco..a ako to vlastne pomaha? ked vravis,ze ti strpol jazyk

mici11
27. sep 2009

Ahojte,

Mau auj ja dakujem za tip na gelik, hned zajtra kupim, lebo dnes bol Samko ako tigrik. Teraz ho drahy uspava co sa este nikdy nestalo, zeby nezaspinkal sam. 😅
Peti ja mam 53 kg a 163cm, a skoro vsetko mi je velke 😀 , ale tak normalne. Ale to sa nestazujem ale tesim 😉 Inak fakt dobra vaha Peti, si sikulka 😉
Janulka ahoj moja, mne sa Samko pretoci s chrbatika na brusko sem tam asi tak 2 tyzdne, ale potrapi sa sa trosku.Ale este to nie je take uplne super.
Inak s tym smradlavym kakanim, kym bol Samko len kojeny vobec to nesmrdelo, od stvrtka je len na UM a teda riadne smradecky su v plienke 😀

babulka123
autor
27. sep 2009

jeej ked vypravate o vahe.. ja som na tej co som mala pred tehu.. teda stale je to straaasne vela ale aj tak ... to co bolo v tehu je prec.. a ja sa tesim ..

mici .. ja davam nutrilon, a mam pocit ze mala ma hustejsiu stolicu.. ale uz je aspon zltucka....
ako casto ti maly kaka?

mici11
27. sep 2009

Babulka aj samko ma po nutrilone trosku hustejsiu stolicu to je normalne a tiez uplne zltu. A kaka 2 krat denne, sem tam 3 krat. A chuti jej nutrilon? Samkovi veeeeeeeeeelmi, ale mi mame ten AR, lebo sme grckovia, ale teraz uz skoro vobec negckame 🙂 a je to ulava, ze sa nemusime 5 - 65 krat denne prezliekat. Ale pre zmenu slintame, takze bez podbradniku ani na krok 😀
Tak to je super, ze si na svojej povodnej vahe, aj ty si sikulka 😉

mauzos
27. sep 2009

Peti ten gel umrtvi dasno aby nebolelo, nieco ako lokalka u zubara.

Mici Samko je sikulka 🙂 Tym nasim sa nejako nechce prevracat, no ale ved aj to snad bude 😀 A to ste sa 65 krat prezliekali za den? 😲 😀 😀 😀

Babul aj ty si sikula, po necelych dvoch mesiacoch na povodnej vahe, super.

babulka123
autor
27. sep 2009

dakujem dakujem ani neviem ako to islo. presne ako mi petka hovorila.. tak sa tesi m.. jedine ze mi ostalo ovisnute brucho ale to len cvicenim napravim.. sak neeee ze by som bola modelecka.. ale zas aspon troska.. hehehe

a chuti jej chuti.. len som musela vymenit flasky , avent jej nevyhovuju, strasne sa pri nich puci.. asi jej ide rychlo mlecko , pouzivam od chicco, antikolikove a je spokojna..

a slinta tiez strasne, a nasla rucicku takze si ju dava do pusi namiesto dudla.. ako to vidim hned jej to menim za dudel.. mozno to nieje spravne ale ked vidim svojho 5 mesacneho synovca ako si zuzle palec a dudel nechce.. no neivme.. som zastanca toho ze od dudla odnaucis ale palec neodrezes.. a ked este ma 9ks.. hehehe e

mici my tiez tak nejako kakame len mam pocit ze sa viac musi namahat.. pomaha vamnieco na to ?

babulka123
autor
27. sep 2009

aaa mam mrchu..zas a znova.. sakra.. som dufala.. no co uz nemozem mat vsetko ze?

mici11
27. sep 2009

Mau 65 krat nie, no ja a moje preklepy, ved hovorim 😀 😀 😀 No sikulka, ale v kociku byt nechce, lebo nic nevidi, boze nech sme uz v sportovom. Ved na prevracanie este maju cas, ono to pride neboj 😉
Babul ja mam flasky avent a aj od mam tie su tiez uplne perfektne, inak staci vymenit dudel, ja som dala na aventacku flasku dudel od mam a pasuje, lebo obe su siroke 😉 Aj Samko sa viac namaha pri kakani, az je bordovy v tvari, ale nakoniec sa mu to podari az na jeden pripad a vtedy som mu dala teplomer do zadocku a hned to bolo vonku 😀 A pijeme bylinkovy caj od hipp ten s harmancekom, fenikloma a anizom, tazke ani brusko ho nebolieva 😉 a aj mu velmi chuti, ale ten je od 2.mesiaca.

babulka123
autor
27. sep 2009

a vodu alebo caj mu davas kedy?? ak sa ti zda ze si pyta jest medzi krmeniami?

takze dudel od MAM pasuje? susper. inak kde sa daju mam flasky kupit, potrebujem aj pre sestru.. ja zatial ostanem pri tych chicco, mam teraz 2 ks, aj plastovu aj sklenenu.. potom neskour ked budem potrebovat tak dokupim ale zas mam celu sadu tych avent tak co ich vyhodim... takze asi tak..

a s kakanim rovnako ale snad si zvyknu.. asi len pre to ze este nie su na to zvyknuty.. ja este stale aj kojim aj krmim takze ja este nievim ci je to z mojej stravy alebo z UM.

mici11
27. sep 2009

Babulka ano medzi krmeniami, byva smadny, napije sa a je opat kludny.Skus aj ty tak, ved zbadas ci bola len smadna, alebo aj hladna 😉Ak aj hladna neupokoji sa.Samko papa cca kazde 3,5 hodiny, naposledy okolo 19:30 az 20:00 a potom az rano okolo 5:30.
A urcite ten dudel pasuje a mam flasky maju aj lekarnach a 100% v DM drogerii, tam som kupovala ja 😉 . A s tym kakanim to bude skor s UM ako s tvojej stravy 😉

babulka123
autor
27. sep 2009

mici super, zajtra poviem aj sestre.. dakujem ..

no mne od kedy davam nutrilon si pyta kazde 2 hodky cez den..

mici11
27. sep 2009

Nemas zaco 😉 A nutrilonom dokrmujes po kojeni, alebo to striedas? Kojenie, nutrilon....ja som robila tak a vydrzal skoro 3 hodky cez den, teda po nutrilone, po kojeni len 1 hodku ☹.

babulka123
autor
27. sep 2009

ja len dokrmujem.. ale budem striedat asi .neviem .. zatial je to tak ze ak som doma tak dokrmujem ak som vonku dam len flasku.. je to prakticke...

mici11
28. sep 2009

Dobre ranko 🙂 😉

petkaerdal
28. sep 2009

ahojte,dobre ranko,
babul tak sme presne rovnako po 7 tyzdnoch na svojej vahe,super,ze aj tebe to slo lahko 🙂

mici no kakacky po UM smrdkaju viac 😀

ja som flasky MAM tiez nasla iba v DM drogerke,tiez som spokojna s nimi.

veam
28. sep 2009

Ahojte...ale ste tu toho popisali...som vas citala,ale nemala som co dodat,kedze este nemam baby...to zase mate temicku ze kakacky 😀 😀 😀

Ako sa inak mate vsetky?Dietky posluchaju?

petkaerdal
28. sep 2009

veam,my sa mame dobre,zatial male posluchaju,uvidime,kedy zacne Aylin zase strajkovat 😅

a tvoja poslucha? 😀
ved coskoro budes s nami preberat kakacky

mici11
28. sep 2009

Peti veru smrdkaju a poriadne 😀 . Mne sa MAM flasky dokonca pacia viac ako avent, ale do avent flasiek som kupila mam dudel a aspon ich tiez vyuzijem 😉
Veam no posluchaju ako posluchaju, nas maly tigrik od vcera zaspi iba na rukach 😒 , asi ten zubok ho trapi. A veru veru coskoro sa budes zapajat do debat s nami 😉

mici11
28. sep 2009

Peti vsetko najlepsie prajem tvojim princeznickam, ako citam maju presne 4 mesiace 😉 🙂 pobozkaj ich za mna 🙂

petkaerdal
28. sep 2009

mici dakujeme a ja prajem malym tvojkam k 5 mesiacikom vsetko naj 🙂
uz som dala cmuky 🙂

ja avent flasky nemam,ale zato mam od NUK,ale tie s tymi väcsimi cumlami a tie su tiez dobre.

mici a na tie flasky MAM dostanes cumel na tu kasu,uz si pozerala?

veam
28. sep 2009

Petka no ani neposlucha,dava mi dobre rany pod rebra...inak aj ja gratulujem k mesiacikom,cmuuuu...k 😀

Mici no zubky su svine...si este uzijes...ale aspon ze ho nieco ukludni,niektore deti neukludni nic 😀

mici11
28. sep 2009

ano Peti pozerala tie cumle od mam su 1,2,3, a X a ten je na kasu ak sa nemylim 😉
Tak aj malym Tvojkam vsetko dobre k 5 mesiacikom a cmuk cmuk.
My mame 4 mesiace v nedelu 🙂

petkaerdal
28. sep 2009

veam,nech ti len mala poriadne daaa 😵 a dakujeme

mici nemylis,presne tak,tie X su na kasu a super to ide s tym,
viem viem,ze aj vy budete mat 4 mesiace,ved som ja sikula som ta predbehla,teda moje baby predbehli Samka 😀

baby mne tie detske kase tak chutia,take su dobreeee,vzdy si aj ja dam zopar lyziciek 😀

veam
28. sep 2009

Baby a to ake kase kupujete?Tie co su v krabici v prasku a zarabaju sa s vodou?

petkaerdal
28. sep 2009

ano veam,tie praskove a zarabaju sa s vodou 🙂

veam
28. sep 2009

No to som este nejedla,ale vyzera to dobre...mozno ked skusim budem aj ja take jest 😀 😀 😀

petkaerdal
28. sep 2009

no ved ani ja som doteraz take nejedla,len krupicnu kasu,je to podobne a este aj ochutene,ved aj ty vyskusas coskoro 😀