Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
2. okt 2009

a teraz od oktobra zrusili tie body co davali za nakup a zaviedli kartu. Uz mi ju dali, ked som tam bola predvcerom, len je to teraz nejake zlozite, musim to este prestudovat 😠

mici11
2. okt 2009

Veam ano platia, ako pise Mau. Inak ak ste zbierali aj body v DM a ostali vam tak kuk sem http://www.dm-drogeriemarkt.sk/Master_CMS/index...

mauzos
2. okt 2009

mici 😀 citame si myslienky?

mauzos
2. okt 2009

inka pijem kaficko. Kto sa prida? 🙂

veam
2. okt 2009

Dakujem baby,aj ja pijem kafe,idem ale urobit tortu,drahy ma zajtra narodeniny,tak dnes pridu svokrovci a zajtra moji rodicia 😀

mauzos
2. okt 2009

no teda Veam ty sa nezdas 😉

petkaerdal
2. okt 2009

mne baby od rana spia 😕 😕
ja sa pomaly balim,ideme dneska na Sk,este stale nemam vybavene to porodne,nieco mi chybalo z matriky,tak mi to prislo,musim ist na postu pre to..inak sa mi vobec nechce,ked si predstavim,co mam vsetko balit 😖

petkaerdal
2. okt 2009

veam a aku tortu ides robit?

veam
2. okt 2009

Petka ale len taku obycajnu nepecenu jablkovu...inak stastnu cestu,davajte na seba pozor a vybavte co mate... 😉

pointka
2. okt 2009

aha, no ja som si to interperovala inak, ale nevadi...
tak to mozem skusit ja uz prikrmy 🙂 chcela som este cakat mesiac 🙂

pointka
2. okt 2009

sa na mne smejte 🙂 🙂 🙂 🙂 😝

tvojka
2. okt 2009

Peti,tak to ti závidím.Ja som ich teraz konečne uspala v kočíku a idem tiež na kafe...a už by sa tušim patrilo aj obedovať.

Veam,akú nepečenú?Hod recept do IP,naši idú zajtra oberať jablká,tak ak by nebola zložitá...Inak dala by som si také jablkové pyté,mnam!

Ja som o tých DMkových bodoch ani nevedela,že končia.Musím si ich ísť vymeniť,dík za tip.

petkaerdal
2. okt 2009

poi,mozes za chvilku,aspon kasicky na veceru,ved ja uz davam o 106 😀 ,ved aj Sofia uz bude mat 4 mesiace 😉

tvojka,ja som robila nedavno pyte 😀 a ake dobre,este som to poliala pudingom,mnam

veam dik 🙂

pointka
2. okt 2009

petka, no vcera mala 16 tyzdnov, takze podla tyzdnov uz ma 4 mesiace
idem na nakupy, kupim aj kase aj prikrmy 🙂

petkaerdal
2. okt 2009

podla mna sa to berie podla mesiacov,nie tyzdnov,ale ja som dala skor o par dni a nic sa nedeje 😀

skusis najskor kase,ci hned aj zeleninku? moje to este stale nevedia papat dobre

pointka
2. okt 2009

ja len skusim, ci to vobec vie
zacala dost vyplazovat jazyk a vsetko olizovat, ak nebude chciet nevadi, pockame tyzden 🙂

petkaerdal
2. okt 2009

ja mojim tiez netlacim,zatial sa len ucime papat,takze su to denne take 2-3 lyzicky a potom dokrmim mliekom
ale kasu na veceru papaju uz stale,ta im velmi chuti 🙂

janula13
2. okt 2009

buabule fakt dobra debata o ukoncenych mesiacoch 😀 😀 😀
babule a kupili ste aj len cistu mrkvicku?mm ju nevie najst v nijakom obchode, ja dnes varim ale nechce sa mi piplat zatial s 1mrkvou..kde to kupujete, ci ste mi to vsetko vykupili?

juj babule pekne napisane, to hej, ved ja ich lubim nadovsetko, ved ako vy svoje, ale fakt naco male babo nejak tyrat niecim co chcem ja aby to tak bolo alebo by to tak vraj malo byt?My sme mali zase divoku noc, oci ma stipu, ale doobeda spali takmer 2hod aj teraz spia...no neviem, tamer mi papali dnes 8x, keby im dam kazde 3hodky, tak som davku vynechala..skusim im dam viac a ci nevydrzia aj 4hodky,potvory ved by mali..a uz nabehnu na nutrilon2, mozno aspon ten zasyti viac...a mam pocit ze kubik sa mi po tej kasi budi viac, alebo je to len zhoda okolnosti...skusim este dnes a uvidim...

mici, dakujem za radu, tak hadam to bude ta zaba, ma aj matusko na pere taky fliacik, tak v stredu upozornim dr...

peti ja balim v nedelu, idem bacovat domov zase sama, normalne mam z toho paniku, su strasne aktivni a stale sa im treba venovat a to budem asi rada ked si zuby umyjem, ale povedala som si, ze sa im budem venovat a praca pocka, ved zachvilu mi vyrastu a potom mi bude luto ze som sa s nimi negulala po zemni, ale utierala prach 😀 kuili sme im tie penove puzzle, chcem ich dat na zem, aby sa mi anhodou nezgulali zo sedacky aj ked sa este neprevracaju, raz sa zacnu a aj nemusim byt pri tom a nechcem ich najst na zemi...samozrejme dam im tam nejaku deku, alebo paplon tenucky, nech tlmime narazy makovic 😀

janula13
2. okt 2009

mici inak aj my sme tak varili vyzivu, len rozvarit a sterilizovat bez cukru, tiez si nasi z nej lizli a teda to boli ksichtiky, matusko len zamlaskal a kubik vyraz ze co za...som mu to dala.. 😀

mauzos
2. okt 2009

Jani ja som kupila mrkvu v DM 😀 Maju Babylove aj Hipp, mozno aj ine znacky. Inak maju tam velmi dobru znacku prikrmov, nejaka Natura alebo tak nejako. Ale ja som naparila mladu mrkvicku, co som mala od mamy zo zahradky, prepasirovala a strcila do mrazaku. Zamrazila som to do tych kociek na lad a potom prelozila do vacsej nadobky a teraz uz len vytahujem kolko potrebujem. Dnes som im primiesala so jablcka s bananom aj mrkvu a len sa tak olizovali 😀
A preco im uz chces davat Nutrilon 2? Ved je az od 6 mesiacov, nam len dnes Dr. predpisala dvojku. Kubikovi je ta kasa na noc mozno tazka a preto sa budi viac. Skus mu dat radsej cez den ako na noc.
Presne tak som urobila aj ja, ze som im na to penove puzzle dala taky tenucky paplon a tam sa valaju 😉

babulka123
autor
2. okt 2009

caute babulky..

dnes som sa zastavila vo FC lebo som bola so sestrou na obede ze ukazme im malu.. na moje neskutocne veeeelike prekavpenie po 11 mesiacoch si ma pamatatli a oslovili ma menom.. viete si predstavit aka som bola vytesena.. strasne ma to potesilo.. PEtka velmmi pekne ta pozdravuju a mas sa drzat.. nejako nas automaticky spojili.. hehehe vedeli ze sa pozname..

babulka123
autor
2. okt 2009

a oc sa tyka vody, nechce ju , vypluva, skusala som aj caje, a nist..
vadi ked jej ju nebudem davat? alebo jej staci to mliecko.. inak mam pocit ze od kedy jej davam nutrilon tak mi horsie spava ako predtym.. no snad je to len prechodny stav.

ozaj co je pravdy na tom ze ten HA nutrilon je hustejsi a viac zasyti... mam pocit ze potom sa uz vobec nevykadi.. teraz sa jej to podari ale stransne sa puci pri tom..

mauzos
2. okt 2009

babul mala by pit, pri UM je to nutnost, ale neboj ved ona si zvykne, len jej casto nukaj.
Nutrilon HA je praveze riedky ako voda. Nemyslis AR?

babulka123
autor
2. okt 2009

mauzi ne myslim HA

no budem skusat..

babulka123
autor
2. okt 2009

mauzi a staci ak si potiahne len par glgov.. aspon na zaciatok?

inak kupila som jej este caj HIPP granulovy, harmancek s neviem cim skusim jej to dat.. len sa troska bojim lebo vraj je to velky alergen..

mauzos
2. okt 2009

jasne ze staci, ved ked jej budes nukat castejsie, tak dokopy ti vypije dost 😉
My sme zatial mali len tie granulovane Hipp, ale harmancekovy nie ... ale urcite mozes, ved by si to nemohli dovolit predavat. A ked tak vezmes, tak strasne vela veci pre deti je harmancekovych.

pointka
2. okt 2009

Tak, mame prvu kasicku za sebou 🙂 Spravila som na noc taku slabsiu ryzovu, velmi chutila, celu ju zlupla 🙂
Zajtra skusime mrkvicku 🙂

mauzos
3. okt 2009

Ahojte 🙂

Poi no super, tie kasicky asi chutia vsetkym detom nastastie 😀 Potom daj vediet ako si dopadla s mrkvickou.

mici11
3. okt 2009

Ahojte,

No ja som bola vcera v DM s za tie body co mi ostali nalepe, mala som ich 5, som dostala knizku s 50 kuponikmi, su celkom fajn veci a je tam jeden ze 25% zlava na cokolvek co si vyberieme a 5% zlava na cely nakup. Plus zbierat body kartu, uz sa to nebude lepit. Tak super sa to oplati. Ak mate body vymente si ich do 16-teho 😉
Inak kupila som za kuponiky hami kasu tu bananovu a moju prvu kasu, ale este som nedavala. Tak som zvedava. Davte flaskou, ci lyzickou? A zajtra ideme vyskusat mrkvicku - sa pobavime 😀 😀
Babul mala by mala pit pri Um, nas Samko je taku polhodinku po papani nutrilonu velmi smadny. jemu chuti ten bylinkovy od hipp. Tam je fenikel, harmancek a aniz. Myslim ze harmancekovy kludne, tiez si myslim, ze inak by to nemohli predavat 😉
Baby ako obliekate deticky, davate uz aj pancuchy?

mauzos
3. okt 2009

Mici takze zacnes presne na 4 mesiace s prikrmami 😉 Drzim palce a urcite to bude dobra sranda, pobavite sa.
Ja davam flaskou kasu, davam im ju na noc a uz ich nechcem trapit s lyzickou, oni to uz popapaju v takom polospanku. Podla mna kym sa ti Samko nenauci papat lyzickou, tak to ani nema vyznam, velmi by sa nenapapal.
Teraz som prave dala Tomimu zeleninku, mala som z DM tu Alnaturu co som spominala a veeelmi mu chutila, az sa za nou triasol. Ked som ju ochutnala, ci je dobre zohriata, tak som myslela, ze to bude len vypluvat, riadny humus 😀 😀

Musim popozerat aj ja ci mi neostali nejake body, ku koncu som uz ani nebrala ze uz nestihnem nazbierat 😠 mohla som ich teraz mat na vymenu.

Ja uz davam malym pancuchy, od vcera uz aj na doma. Uz sa nam ochladilo a tym ze sa uz valaju na zemi, tak sa bojim, aby neprechladli.