Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
18. nov 2009

jvo,rano 120,po zelenine ledva 60,potom 120 ,kasa a v noci 120,...cize tych 420 za den.

mici11
18. nov 2009

Ahojte,

Mne Samko vypije rano o 5:00 150ml mliecka, potom o 8:30 150ml, potom obed prikrm a okolo 100ml, potom okolo 16:00 150ml cize 550 ml mliecka spolu a kasu okolo 200 ml na veceru.

mauzos
18. nov 2009

ahojte 🙂

mne vypiju rano 210, potom maju zeleninu, na obed mlieko ako kedy 120-180, potom ovocko a na veceru kasu 200. Tak ak sa to rata aj s kasou, tak sme nad normu 😀

janula13
18. nov 2009

ahojte, ani vam tu nechybam? 😀

ale cez vikend nakupy a navstevy, v pondelok mi esiel MK vcera navsteva tak som si vas aspon citala..
tak Mici davam za pravdu s kasou nutrilon mne prisla postou vzorka, a je super fakt echt kasa...ale ja davam hami a su tiez ok a vcera som zistila ze je to vlastne ta milupa , lebo sa mi minula ta na dobru noc teda este som mala ale nie ani pre jedneho a mala som od milupy tiez na dobru noc a bananovu a je presne to iste tak som to skombinovala...

Petka uprimnu sustrast, mrzi ma to, bohuzial aj take veci sa stavaju, dufam ze smutok prejde a ostanu pekne spomienky na kamaratku ☹
a dalej neviem co som chcela...nam s apokaslala elektrika akurat kde mame chladnicku tak cakam opravarov..
peti s tym kubikovym vystrajanim pri jedeni, dakujem za radu aj to skusam, spievam ale to prestanu ovbaja prehltat tak na mna cucia 😀 ale teraz mal 2 dni bez revu a vcera zase vymyslal...napisem IP, snad 😀

no a ked riesite kolko mlieka tak my sme vysoko nad...rano 160ml, potom ovocie a potom zelenina a kedze mam vzdy zarobenu taku 100mlieka tak kazdy si este aj to da, takze plus 100ml kazdy a potom 150ml a potom 200-220kase a v noci 1x 150ml a druhz 100ml...no jo, u nas sa papa 7x denne 😅 no a jeden kus sa zobudil, tak sa idem venovat prckovi, druhy spi uz od 8.45 a chrape 😀

janula13
18. nov 2009

ozaj mau tak pevne nervy so zubkami, nech uz mate potom, my co nas to caka ti len zavidiet budeme..aj ked matusko sa ozubil pomerne nenapadne 😀 ale jakub to teda neviem, teraz zacal straaasne slintat, pchat si nase prsty do ust a neviem dasna sa mi zdaju rovnake, ved uvidime...

ozaj mau tzy skusena kucharka, mne sa to nejak nieco nepodarilo, ked som naparila zeleninu a dala rozmixovat tak som tam pridavala aj prevarenu vodu na zriedenie a teraz ked to rozmrazim tak to mam redsie ako pred zmrazenim, doslova polievka...tebe sa to nestava ci vobec nepridavas vodu?

jvo
18. nov 2009

no vidim ze papacie limity nesplname iba my 😠 ale snad to bude tym ze chlapci su vacsi zruti 😉 baby a ake priznaky mali vasi drobci ked im isli zubky? lebo mala je uz asi 3 dni taka nervna kolko krat nechce ani dudel ani caj len zatina pusinku tak neviem ci sa nam uz nieco klube

jvo
18. nov 2009

a jani tie kase to Hami je milupa alebo nutrilon?

janula13
18. nov 2009

No hami vyzera ze je presne milupa, lebo je to presne ta chut aj konzistencia 😀
a ako som pisala matuskovi sme zrazu uz nahmatali vonku hrany zubkov, ale predtym som si ani nevsimla ze mal navrete dasna, teda zdalo sa mi len som nevedela ze maju tak vyzerat, teraz uz viem rozdiela len chcel vsetko narvat do pusy...a slintal samozrejme ale to slintaju obaja uz od 3mes...a kubik neviem, oni nemaju ani teploty ani hnacky ani sopliky..to vsetko moze byt...

janula13
18. nov 2009

Jvo a kym je mala inak spokojna tak limity neries ja im dam a mam pocit ze keby dam viac tak si este daju, oni zlopnu 220kase a este skrikne s tym ze preco uz neni...ale nedam viac, zda sa mi ze papaju dost 😀 😅 jakuba sme vaili doma a mal uz cca 7,5kg a matusko okolo 7, tak chuti im 😅

mici11
18. nov 2009

ja len na skok, Jani jasneeeeeeeeeeeeeee za CHYBALA!!! No ja davam bud nutrilon alebo hami, obevyeaba nutricia 😉 ,ta nutrilon kasa smakuje aj mne 😀 Inak ja som dostala tiez vzorku a tak to zistila, ze je dobra.
Padam von, potom nakuknem a popisem viac 😉

mici11
18. nov 2009

boze tie preklepy malo to byt: obe vyraba 😀

mauzos
18. nov 2009

jani vacsinou vodu nedavam, iba ak je to velmi huste. Ale moji uz papaju pekne aj kusky, uz nepotrebuju riedke kasicky. Ved zamraz bez vody a potom po rozmrazeni pridaj vodu, ak by to bolo huste. A ked mas riedke, tak pridaj nejaku zeleninku, alebo hoc aj ryzovu kasu, to ti zahusti.

nasi tiez nervuju, vsetko strkaju do pusy, slintaju, Tomi ma dokonca odvcera taku jemnu hnacku a ked im idem potriet dasienka, tak spustia neskutocny vresk, tak viem ze ich to boli ☹

mauzos
18. nov 2009

a inak Jani aj mne si chybala, ale vedela som ze cez vikend tu moc nechodis, no a vlastne vcera bol sviatok, tak to je ako vikend 😉

mici11
18. nov 2009

No tu je ale chaba ucast 😅 😅 Ja som bola dnes po nakupoch a tak....zajtra sa ozvem

vierka
19. nov 2009

dobre ranko kocky a kotatka 😀

petka - uprimnu sustrast... mrzi ma to... 😔 je smutne ked clovek pride o blizkeho cloveka a este ked je tam mladi... drz sa...

no my mame dneska poradnu, tak som tu len na chvilu rano, tak som zvedava co nam pan doktor povie... opytam sa aj kedy ma chce priblizne vyslat na MD, aby som priblizne uz vedela kedy zacnem este cerpat dovolenku co tam mam 😀 uz by som sa mala asi pomaly aj do porodnice balit, ze??? 😅
a inak vcera sa mojmu malinkemu chrobacikovi prvy krat stikutalo 😀 😀 😀 no mozno to nebolo prvy krat, ale bolo to prvy krat co si to zaneprazdnena maminka vsimla 😅 😀

veam
19. nov 2009

Ahojte...

Petka je mi to luto a prajem uprimnu sustrast,musi to byt pre teba tazke ☹

Vierka tesim sa na info z poradne,urcite je vsetko ok a kabele uz by si mala teda zacat balit...a kde tie tt beries?ty si ich tam tusim pises sama 😀 za chvilu mame na svete dalsieho drobca 😀

Baby nejako nemam na pisanie cas,ale aspon vas citam,stale nieco vybavujeme a ked nevybavujeme tak je tu navsteva.. 😅

vierka
19. nov 2009

veam - tak aspon napis ako sa vam dari 😵 malinka poslucha??? urcite je to pokladik 😵 papa pekne???
no a vies ze ani neviem kde tie tt beriem 😀 😅 rastu ako z vody, aj ked ja som skor konzistencie krv a mleeeeeeko 😀 😀 😀

no tak si asi zozeniem nejaky zoznam ze co do porodnice a pomaly zacnem asi chystat 😅

petkaerdal
19. nov 2009

ahojte,

my sme uz hore,ja posledne dni nevladzem ani vstavat,som vyspata,ale tak by som potiahla aspon do 10 😀

Vierka,veru,tebe to ako leti,ze chvilku tu bude dalsie babo 😀 pamätas,ked ja porodim,ty otehotnies? a uz sa to tebe krati 😀

mauzos
19. nov 2009

ahojte 🙂

veru Vierka uz by si mala zacat aspon zistovat, co ti treba do porodnice, fakt to leti 😉

Peti nieco mi hovor, ja som vcera zaspala o osmej a nie som o nic viac vyspata, ako ked idem o polnoci 😀 Chyba ten ranny spanok, nasi su hore od 6,30, aj tak dobre, na to ze im idu zuby. Nastastie vyvadzaju len cez den.

mici11
19. nov 2009

Ahojte,

Veru Vierka uz sa pomaly pripravuj.... 😉 ...fakt ti to leti 😅
Baby no Samko dnes od 6:00 len mrauci a mrauci, obe ruky v ustach, slinta ako psik...toto uz trva 2 mesiace a zuba nikde 😅 😀 . Chce byt len na rukach, no mam dost. Sa stazujem co? A co mate povedat vy s dvojickami, ze?
Peti aj ja tuzim spat aspon do 10-tej, alebo aspon viac ako 5 hodin suvisleho spanku 😀

janula13
19. nov 2009

ahojte..

no ved aj vy ste mne chybali, uz si ani neviem predstavit zeby som vas nemala 😉

Micka ze viac ako 5 hod suvisleho spanku 😀 to je co?to by som rada zazila aspon raz, ja som posledne noci kazdu hodku hore... 😠 aspon nadranom spia trosku do tej 7 nejak sa ich podari ukocirovat, ale to aj tak uz nespim, jednak kubik mi zabera vankus a jednak som uz na nohach...no jo, hadam sa raz dozijem, mm ma utesoval ze neboj ako 10rocni isto prespia..

Vierka krasne cislo 😉

Inak ked o zubkoch, ja som uz vcera nepisala, boli dobri doobeda ale od takej 15 zacali obaja vrndzat az do vecera ...a vsimla som si ze aj kubkovi navreli dasna, tak bude mecheche...teraz spia..
idem zehlit ak sa pri nich zadari a mam strasnu kopu pred sebou, varila som vcera 😀

ozaj a pridu mi dnes stolicky tak sa tesiiim 😀

mauzos
19. nov 2009

Jani neboj, ked bude treba vstavat do skoly, tak ich budes musiet tahat heverom 😀 To uz je len nejakych 6 rockov, to zbehne 😀 😀 Ale nie, dufam ze sa ti umudria a konecne sa vyspis aj ty 😵

Mici no veru, predstav si to dvakrat, nevies ktoreho mas skor brat na ruky, hroza ... a najhorsie je, ze je jedno ci su na rukach, alebo nie, aj tak placu. U nas to trva uz druhy tyzden 😖 Tomi stale zatial len jeden zub dole a Luki hore este nic ☹

mauzos
19. nov 2009

a akoby to nestacilo, Tomi ma aj nejake hnacky z tych zubkov. Neviete co s tym, treba to nejako riesit?

pointka
19. nov 2009

mau, ries to len upravou stravy, mrkva, ryza a pod., teda pokial to nebude prilis...

pointka
19. nov 2009

inak vcera sme boli na rotarixe, tak nas aj vazili, mala ma 8,7 kg 😕

veam
19. nov 2009

Vierka mala je celkom dobra,doobeda byva vacsinou hore,zaspinka az okolo jednej,spinka tak 3hod a potom papa,o siedmej ju kupem,potom zaspinka okolo deviatej a spinka tych 5-6hod,potom papa a potom uz papa tak kazde 3hod,niekedy protestuje a je hore tak 2hod nez zaspi v noci... 😀

vierka
19. nov 2009

caute baby 😀

dakujem ste zlate 😵 no veru, uz sa to krati... za chvilu mozno uz zasnem mat aj respekt pred porodom 😀
no nejaky zoznam uz mam doma, ze co treba do porodnice, tak to pomaly zasnem niekam na kopu chystat 😀

peti - no ja si pamatam tu dohodu, ze ty porodis a posles bociana k nam, ale este si ani porodit nestihla a ja som uz bola tehu 😀

veam - tak to je super, ze takto pekne papa a spinka... urcite je to vase slniecko a pokladik 😀

no a ja som na poradni dopadla super, doki ma vychvalil, ze som ukazkova tehulka, ze pekne priberam podla knizky a ze sa tesi so mnou ze po tych problemoch otehu je teraz vsetko v pohode 😀 aj sa ma pytal - opuchate, ja nie... citite tlaky v podbrusku - nie, je vam zle - nie, mate krcove zily a ja zase nie... a on tak potom na mna "je vam vobec nieco???" a ja tak z usmevom na neho "ano, mam nadchu" 😀 😀 😀
takze o tri tyzdne dalsia poradna - ze mi vysetri aj krcok tak ze mam prist v suknicke 😝 no a od 12.12. nastupujem oficialne na MD 😀 😀 😀
a este sa mi cestou pokazilo auto!!! 😠 takze som spat isla do prace pesi a na to ze som bola rozculena kvoli autu som mala priam ukazkovy tlak 😅 😀

janula13
19. nov 2009

dobru babule, aj tak tu skapal pes, ja sa idem ogabat a snad skorej spat..nocna sichta nastupuje...

petkaerdal
19. nov 2009

Vierka,to ja som porodila preto,ze ty si uz tehu bola 😀

a super,ze je vsetko ok..

dobru noc.

vierka
20. nov 2009

dobre ranko baby 😀

petka - ahaaaaaa, takze keby som nebola teraz tehu, tak mas male este v brusku co 😀 😀 😀