Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

tvojka
15. jan 2010

ahojte,
Januli,tiež ti chcem len dodať viery,že to bude ok!Musí a hotovo!bozkávame kamošov 😵 😵

a na tom Peťkinom preklepe som sa dobre pobavila 😀 😀 😀

u nás je zas s kakaním problém,odkedy prikrmujeme... 😔

ozaj,včera som kúpila tie sladké zemiaky a neviem čo s nimi 😀 .hodte nejaký recept,pls!

a máme plienky,bébé!aj jedlo a bodyčká,čo sú v akcii 🙂

babulka123
autor
15. jan 2010

tak vas pobavim aj ja... u nas je to presne rovnako .. doobede narobim nic ine len prebalujem , ninka nalozi 3-4x po sebe zasadne do novej plienky.. a potom ze naco chodi marek do robotyu..

janula13
15. jan 2010

Tvojka dakujem 😉 bozkavame aj my..kam len slecny chcu... 😉

ja sladky zemiak robim s mrkvou, naposldy aj jablckom a maskom a velmi im chuti alebo zjemnim cukinou, ja davam vzdy takmer cukinu ci jablko na zjemnenie...fakt je dobry sam o sebe...

babul aj u nas presne, vstanu prebalim tie nacikane plienky a spapaju mlieko a uz sa tlaci na oboch frontoch tak druhe kolo a potom ovocie tak dalsie kolo a do vecera este raz stihnu minimalne...

mici nasim davam tie hipp stavy s vodou zriedene na zmakcenie stolice...ale vas asi zapeka ze, tak neviem, ale mozno aj na to by pomohlo... 😉

janula13
15. jan 2010

inak baby ja som taka spokojna ked mam vsetko upratane, aj kupelnu som stihla a na stole kytica tmavocervenych tulipanov..skoda ze to tu takto dlho nevydrzi 😀 chceme zavesit koonecne tu obyvacku a trochu vypratat detsku-sklad aby sme tam mohli nastahovat jedneho nasho draka aj s mm...lebo spavaju v obyvke na sedacke zatial...

petkaerdal
15. jan 2010

sa tu smejete na mne,ja uz daaavno patrim k vam do klubu preklepniciek 😀

babul,presne,ako u nas a hned rano,ked serkaju tvrdie,tak aj tri plienky doobeda obkakane 😀

tvojka,co baby nekakaju? co zapeka? daj nejake stavicky,to moje hned nalozia na Lienku 😀

babulka123
autor
15. jan 2010

presne ako pisete.. minimalne na 3 plienky a po ovoci znova..
inak dnes som jej skusila dat banan s jablkom na olovrant a kukala na mna ci mi nesibe.. tak skusime zas zajtra na desiatu.. uvidime co to spravi..

a poss...lo sa nam spanie.. panicka si vymenila ranny a obedny spanok takze rano spi hod a pol a na obed len pol hod.. a vecer este pol hod a o 7 je mrtva.. co je na jednej strane super, ale zas vstava rano o 5 takze nic moc..

petkaerdal
15. jan 2010

babul,ved jej to skus natiahnut,aj moje to tak isty cas zacali robit,lebo si spanok uz aj Ninka bude skracovat ,ja som ich raz nechala len 10 minut,potom zobudila a pekne sa to posunulo,teraz uz chodia o 20-20.30 a spia do 8..lepsie,ako vstavat o 5-6

mauzos
16. jan 2010

ahojte 🙂

tak my uz mame kakackove obdobie za sebou 😀 A na lienku nastastie nekakali Petka 😀 😀

Babul to spanie asi bude suvisiet zo zubkami, tusim si spominala, ze jej idu. Uz mam chaos v tom komu kazdemu idu 😀 Moj Tomi dve noci za sebou nespal, ale tak, ze skoro celu noc bol hore u nas v posteli, ufff ... dnes bolo konecne kludnejsie, tak som sa celkom aj vyspala. A uz sme sa odstahovali od krpcov, takze si uzivame kazdy svoju izbicku a je to super 😵 Nebudim sa na kazdy pohyb malych a vysielacka to isti. Sice sa nachodim cez cely byt, ked niektory place, ale jednoznacne je to lepsie. Ani my ich nerusime.

mauzos
17. jan 2010

tu je ale rusno, ako kazdy vikend ☹ Tak nas aspon posuniem hore 😉

jvo
17. jan 2010

jeeej no mame tu teda hojnu ucast 😀 kocky pouzivate niektora uz vacsiu autosedacku? zajtra ideme na dovolenku a neviem ci mozem malu dat uz do tej vacsej je od 9 kg ale ten nas chrustik ma tak okolo 7.... ked sme ale sedacku kupovali tak ujo hovoril ze dieta musi same sediet a chodt po 4 proste musi mat pevny chrbat aby sa mu pri brzdeni neublizilo lebo je to predsa tlak tak sa troska bojim ale kym bude mat ona 9 kg......tak poradte....

mauzos
17. jan 2010

jvo a da sa dat aj v protismere jazdy? Ak nie, tak by som radsej pouzila vajce 😖

emka1
17. jan 2010

pekny vecer kocky,

tu to fakt dnes zije 😀
aspon mau a jvo to tu drzia nad vodou 🙂

vierka este neporodila ?? 😕
uz tu dva dni nebola, tak ci som nahodou o nejaku novinku neprisla 😅

podarilo sa mi vydolovat fotky z mangelovho fotaku, tak som pridala aspon 2 aktualne bruskate fotecky.
inak vsetko v pohode, nadalej sa gulam a mala mi v brusku santi o 106 😅

vierka
18. jan 2010

caute baby, ja len ze nam odtiekla plodova voda - ak je to ono... A kontrakcie su tak kazdych 7 minut - ak je to ono... Tak sme na ceste do porodnice a uvidime co nam povedia, dufam ze nas neposlu este domov. Tak na nas myslite a potom sa ozvem.

emka1
18. jan 2010

vierka, paradaaaa, Ty si nam prisla poskytnut aktualne spravy z boja 😅 😅
Silno drzime palce a myslime na vas 😉
Dufam, ze to uz mas uspesne za sebou a teraz uz stiskas svojho maleho Patrika v naruci 😵 😵
Cakame na dalsie infosky ☹ ☹

babulka123
autor
18. jan 2010

ahojte.. ninka ma vypocula sama... uz 3 den po sebe spi od tej pol 8 do pol 7 rano .. celu noc bez prebudenia.. ze aka parada.. uplne super..

viiiiieeeerkaaaa drzim neskutocne palce a verim ze to uz mas za sebou a babatenko malinke vonavucke uz pri sebe...

veam
18. jan 2010

ahojte

Vierka,drzime palce a cakame na aktualne info.Drz sa . 😉

janula13
18. jan 2010

Vierka drzim palceky, velmi na teba myslim, verim ze ste ok a uz mas prcka pri sebe, tesime sa na spravy z frontu 😉

janula13
18. jan 2010

Jvo sice neskoro kedze uz ste asi fuc, ale presne ako si napisal to nam tiez povedal predavac a kedze nas matusko este nelozi ani sam nesedi a vlastne ani jakub ale ten tak pevnejsie drzi telo aj hlavu, tak nam neodporucal este sedacku, kvoli tomu co si napisla, takze nasi este budu vo vajicku je zatial pre nich ovela bezpecnejsie a mame ich dost velke..takze zdielam nazor mau..do vajicka...nasi maju okolo 8kg

petkaerdal
18. jan 2010

ahojte,
Vierus drzim taktiez palceky 😵

Jani,tak si mala teda pravdu s tymi autosedackami 😉

mici11
18. jan 2010

Ahojte,

Ozyvam sa po dlhsej dobe, a co to citam Vierka uz asi aj rodi jupiiiiiiiiiiiiiiiiii, tak drzim palceky🙂
Ja som mala perny vikend, v piatok som oslavovala narodky a varila som pre 14 ludi 😅 celkom som sa namakal a piekla 2 kolace. Ale bolo super posediet s rodinou, dostala som aj svoj oblubeny parfem bvlgari 🙂 a kadeco ine, takze mam druhe vianoce 🙂 .
Inak Samko v noci celkom dobre zaspi, ale budi sa uz vyse tyzdna ci aj viac okolo tretej a papa mliecko, nechapem to nikdy nerobil. Mam mu dat viac na veceru? Zvykne vypit 20 ml kase.
Inak 12.2. ideme na tyzden do Oravic na chatu, je tam super auqapark tak sa vytresujeme, cez den sa posankujeme a podvecer pokupkame. Ideme 3 pary s detickami.

Ku kakaniciam, Samko kaka 3 krat denne 😀
Inak no ja zvazujem sedacku normalnu ked pojdeme do tych Oravic, je to predsa dalej a vo vajicku mu nie je az tak pohodlne a dost mu z neho trcia nohy...tak neviem....

tvojka
18. jan 2010

čafte,

Vieruš,si úžasná,že si sa nám takto prišla podeliť o aktuálne info.Držíme palce a tešíme sa na Patrika 😵

Mici,ja viem,že preklepy ťa živia v tomto fore,ale neodpustím si...po 20ml kaše asi bude hladný,nie? 😀 😀 😀
A chatu záááávidím!Aj ja by som niekam šla...

Vy tu už všetky máte pokúpené väčšie sedačky?My ešte ani nemáme vybraté 😕 .To zas bude pálka...ale cestujeme každý víkend(sa rehoceme,že kočujeme ako cigáni,furt len balíme a prenášame sa 😀 ),tak budeme musieť poriešiť asi niečo kvalitnejšie.

Ku kakaniu,u nás je to Eli väčšinou každý den,príp obden,najprv tvrdé štuple a potom to z nej letí 😅
Sári kaká v poslednej dobe tak po 3-4dnoch a celkom jej to už ide,už sa tak netrápi.Ale my ovocie papáme,to a kaša im veľmi chutí.Tie nápoje zas veľmi chutia Eliške,vypije (riedené vodou) aj 2dcl ,ale Sári z toho trasie,tá len vodu a aj to ak vypije 40ml,tak sa teším 😔

Emka,krásne bruško 😉
Zdravím vás všetky!

mici11
18. jan 2010

nie 20 😀 😀 ml kase ale 200 ml kase

janula13
18. jan 2010

Tvojka nuz ja a micka sme tu veduce v preklepoch, nasi by tiez boli hore a po 30min keby len 20ml kase, ja sa radsej ani nepriznam kolko stiahnu... 😅 mici vezmite aj nas na chatuuu...citim deficit sauny a virivky a cohokolvek opdobneho 😝

inak ja tiez hladam autosedacku..mici neva ze mu trcia nozky, hlavne ze je vo vajku ak sa vojde, to naozaj neva ak mi nepretrca hlavicka..
inak rozmyslame aj nad dovolenkou v lete v zahranici a tiez sme a kvalitnejsie, predsa len chudata, tak to bude palka, okukujem dokonca tie romerky..chcem pre nich aj bezpecnost aj pohodlie..
tak hladam ked je cas...

janula13
18. jan 2010

ozaj baule kde vam cez den spia detiky a v noci vam spia len na matraci v postielke ci mate nieco pod nimi este?

mici11
18. jan 2010

No Jani v preklepoch sme majsterky 😀 Schvalne kolko stiahnu kase? Ja skusim dat dnes 240 ml....tak uvidim...lan ja sa bojim on je pazros, aj ked uz ma dost tak taha a potom grcka....
Baby ja by som vas zobrala vsetky na chatu , viete ako by nam bolo fajne 🙂 🙂 🙂
My mame autosedacku maxi cosi a zda sa byt uplne super 😉

Jani nas samko cez den spi v kociku a zasadne len vonku, alebo na balkone 😒...v noci v postielke, matrac , plachta a hotovo, ci ako myslis? A spaci vak, ked je chladnejsie, tak aj paplonik...

Nevieme nic o Vierke?

veam
18. jan 2010

Baby Vierke som pisala,ale este sa neozvala,tak pocitam ze este nic .Snad je vsetko ok.Ak budem vediet nieco,dam vediet,

mici11
18. jan 2010

Veam dik za info 🙂

janula13
18. jan 2010

mici dam im uz 260 a v pohode, este by si aj dali.. 😝
myslela som ci ste si aj cez den naucili deti spat v potielke..ja by som rada len nemam na to nervy a s dvomi detto...a myslela som to tak, ze nasi maju este na matraci paplon, nech sa tak negulaju, neviem ci je to spravne, rozmyslam ze dam prec, ale to bude v noci divocina, takto mampocit ze ich to brzdi... 😝 😅

veam
18. jan 2010

Teraz mi prisla sms s textom:
9mesiacov v base,konečne sloboda.Zdrhol som dnes o 14.00 s mierami 53cm a 3950g a teraz potrapim rodičov Vierku a Peta.Patrik Oravsky

Vierka srdecne gratulujem ,nech ste zdravi a vela mliecka. 😀

mici11
18. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeej Patrik je uz na svete gratulujem z celeho srdiecka 🙂 🙂 🙂 Mal krasne miery, valibuk maly 🙂