Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
12. máj 2009

vsimam si,ze tu sa nepraktizuje viacero veci,neviem ale preco

pytam sa preto,bo ja mam cisto nove 2 tie gatky,by som vam niektorej podarovala 😉

pointka
12. máj 2009

Petka, lebo su to zastarane veci, co vo vyspelych krajinach zistili, ze je to stary prezitok a nie vsetky veci su potrebne.

petkaerdal
12. máj 2009

ale kamosku co tu mam,tak malej dali nieco na klby,nejake zeliezko,co jej to roztahovalo nozicky a dava sa to len v pripadoch v ktorych treba,takze uvidime,ako to bude u nasich dievcat

mici11
12. máj 2009

Peti hotove 🙂 take kratucke, ale su pekne.
Inak nastrihavanie hradze teda, kamosku nenastrihli, natrhla sa sama az po zadok, brali ju na operacku a tam jej to sili, ma to take zjazvene. Takze ja sa tomu nastrihu az tak nebranim aspon je to rovnomerne, radsej ako natrhnutie ☹
Ja budem tiez balit na siroko 😉

mici11
12. máj 2009

Poi 2 neviem od kedy sa pouzivaju, kupila som 2 ks, ale 3 som uz nekupovala, hadam tak dlho na siroko balit nebudem. U nas sa ide tiez v 6 tt k ortopedovi na ultrazvuk a kontrolu a niekomu povedia, ze uz netreba balit a niekto bali este do 3 mesiacov.Kamoska musela az do 6 mesiacov malu, ale teraz to uz ma v poriadku 😉 I ked bola to ostara vravela, ale pomohlo 😉

petkaerdal
12. máj 2009

mici,nebude ti to zavadziat pri malom? ja som to po svadbe hned strhla,este doteraz nemam nechty v poriadku z toho

mici11
12. máj 2009

Peti myslim, ze nebudu, ja mam modelovane nechty uz 9 rokov, som na ne zvyknuta a teraz mam ozaj kratucke. Navyse bez nich sa mi robia zadery a velmi sa mi stiepia. Od vtedy som ich mala dole len raz, aj to som bez nich vydrzala len tyzden 😀 ci dva

petkaerdal
12. máj 2009

a uz sa ti stalo,ze si si jeden sthla az do mäsa? zevraj je to velka bolest potom alebo ti jeden odpadol?

mici11
12. máj 2009

To sa mi nestalo ze do masa 😕 , ale raz som si jeden paradne zlomila na lyzovacke pri pade. Bolest riadna ale stalo sa mi to len raz, nastastie. Inak sa mi nezvyknu ani lamat, ani mi neodpadavaju.

petkaerdal
12. máj 2009

idem dat fotky nove,ja teda aspon odfotim 😝

mici11
12. máj 2009

Petulka paradne brusenko 😉 ja mam fotecku v albume z 35 tt, V piatok budem 38tt tak znova odfotim.

petkaerdal
12. máj 2009

dakujem 😀
mici ,tusim mi ani moc za 4tt nepodrastlo,ked som porovnala so starsiou fotkou a tu ciarku nad pupkom nemam este 😝
tvoje je tiez peknucke,ale malinke este,ty sa musis dobre citit 😉

mici11
12. máj 2009

Peti nie velmi ti nenarastlo, na to ze cakas dvojicky ani nevyzeras 😉 No ja co sa tyka bruska problem nemam, vsetko zvladam, ale drobec mi velmi tlaci na zaludok a pluca. To je vacsi problem funim ako lokomotiva.

petkaerdal
12. máj 2009

som cakala,ze bude vyraznejsie väcsie,sama som prekvapkana 😕
si predstav mici,ze mne ti vobec netlacia ani na pluca,ani do rebier ma este nekopli a len jediny raz do toho mechura,ja neviem,kde ich mam ja schovate 😀
ale inak funim aj ja,ale to je tou nemotornostou,drahy ma za ruky taha z postele 😀
ani na zaludok mi netlacia,dokazem zjest kvantum jedla 😅

mici11
12. máj 2009

No Peti to kvantum jedla ti zavidim, lebo ja som teraz v takom stadiu ze uz som 3 TYZDNE NEVRACALA, to je co???A jedla by som vsetko, ale nevladzem, lebo zaludok mam skoro v krku 😅 , takze zas sa neobzeriem 😀 Ale zase jem viac ako predtym 😉 aspon o nieco a hlavne nevraciam 🙂
Kam si si schovala tie princeznicky??? 😀

petkaerdal
12. máj 2009

mici,zjedla by som kvanta,dokazem zjest vela naraz a za tym vypit aj liter vody,to naozaj,ale uz sa neprezieram,mam pocit,ze som schudla v nemocke
ja neviem,kde ich mam schovate 😕 😕 😕
ta baba,co prisla potom na izbu v nemocke,co mala tiez dvojicky mala obrovskeeeee brucho,som myslela,ze ide rodit a ze tam ma minimalne trojkilove deti a oni vazili menej,ako moje a brusisko velke,tak som rada,ze moje je take akurat 🙂

petkaerdal
12. máj 2009

inak super,ze si uz 3 tt nevracala,konecne 😉 super

mici11
12. máj 2009

Peti ved ja si nemyslim, ze sa prezieras. Ja by som sa aj chcela, ale neda sa mi 😀 A ze nevraciam sa veeeelmi tesim

pointka
12. máj 2009

no nemam az tak male brusko mam ho asi tak velke ako mici v 35tt, mozno o trosicku mensie, ale som len 34tt a teraz babatka fakt dost rastu za tyzden.

ja som sa inak riadne rozjedla v tej nemocnici, teraz mam uchylku kazdy vecer zjem asi 3 rohliky s kacacou mastou posypane mletou cervenou paprikov a k tomu cerstvu paradajku, papriku a cibulku.
Dnes som kupila na trhu 1kg jahod - nasich, nie zo spanielska, mnaaaaaaaaaaam ake su dobre.
inak ja teraz jem asi 7-9krat denne 🙂

petkaerdal
12. máj 2009

mici,ved to som len tak napisala,ze sa uz konecne neprezieram,nemyslela som ,ze ty si to tak myslela 😀

petkaerdal
12. máj 2009

poi super,ze si sa rozjedla,to teda 3 rozky nezjem ani ja 😅 a tu kacaciu mast 😀 😀 😀
ja zijem inak uz 2 tt na melone 😀 neviem sa ho dojest,potom sa citim strasne vodou naliata 😖

viem,ze teraz maju babätka rychlo naberat ,preto som prekvapena,ze nejaky velky rozdiel u mna za mesiac ani neni 😕

poi,to mam take velke brucho? 😕 mne pripada este male to moje 😀

pointka
12. máj 2009

hej som uchylna na mastne rozky 🙂
no tvoje babatka si to nabrali doteraz, ved keby ti priberali takou rychlostou ako ti priberali doteraz tak by si rodila 5 kg deti 🙂

petkaerdal
12. máj 2009

no to mas pravdu,som sa aj bala,ze ich budem mat 5 kilove 😀
zdravo sa stravujes teda 😝 ,ale nie ,taku kacaciu mast by som si veru aj dala ,aj taku kacku s kapustickou ,mnam,nerob chute 😀

mici11
12. máj 2009

Baby mnaaaaaaaaaam, dala by som hlavne kacku s loksami a kapustou, ale staci aj mast s chlebikom cerstvim a cibulkou 😝

Zajtra na mna myslite mam poradnu, ale objavim sa tu az poobede. Pa

pointka
13. máj 2009

mici drzim palce!!!!!
petka, no ano nezdrave a mastne, ale ja si to trosku mozem dovolit 🙂
tu mast som mala s rozkami a aj madarskym chlebikom 🙂

petkaerdal
13. máj 2009

dobre ranko

mici drzim palce,hned sa nam hlas 😉

poi ,ako sa mas dnes?

vierka
13. máj 2009

petka - ahojcek som rada ze sa stale drzite s princeznami... tak rada citam ze je dobre a ze sa drzite 😀

a s Janulkou je co???

petkaerdal
13. máj 2009

ahoj Vierus,zajtial sa drzime statocne,cely den v posteli 😖 ,ale co uz,uz som si aj zvykla na lezanie 😀

Janka sa vymenila so mnou,ta je v nemocke teraz,ale tiez sa drzi statocne pokope,stabilizovali ju ,len musi byt pod dozorom a ja sa tam asi v pondelok tiez chystam zase ostat po kontrole 😖

co nove u teba? kedy zacinas? este by som ta rada stihla 😉

vierka
13. máj 2009

petka - ved pre tie tvoje velke lasky urcite nieco aj vytrpis... ved je uzasny dovod na to, preco to clovek vsetko robi 😀 takze ja verim, ze sa vam bude darit aj nadalej... a teraz si to lezanie vychutnavaj, lebo ked sa narodia, tak uz si moc nepolezis 😀
janulke strasne moc drzim palce a verim, ze aj oni to este nejako dobojuju 😉
no ja ocakavam mrchu dnes, uz sa na nu aj citim... ale najradsje by som bola keby dorazila az v noci, alebo rano - to by clovek aspon nemusel vymyslat, ze keby ma zacat s tym pichanim... tak verim, ze ta mrcha este do rana vydrzi... ale v kazdom pripade niekedy tento tyzden... 😀
len aby som ja este nedobehla vas, ze budeme este nejaky cas naraz tehotne obe 😀

mici11
13. máj 2009

Ahojte babenky,

Takze som spat od dokyho, stav nezmeneny, som otvorena na 1 prst, kontrola o tyzden a keby nieco mam ist hned do porodnice 😉 😅 ze vraj sa to uz moze rozbehnut hocikedy. Takze cakam....Inak maly ma dnes vahu 2500g takze skoro tak ako pred tyzdnom, takze to ozaj nie je take presne. Co mi brali moc a kultivacie na streptokoka co sa robi v 36 tt, tak vsetko mam negativne, takze super 😉

Dnes idem naposledy na predporodku 😉