Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
15. máj 2009

poi,ten 36tt ukonceny beriem,ale potom uz nie,ved uznevladzem,to mi staci,do toho 36 a idem 😀

tak vy budete dobre okopane z vnutra 😀

pointka
15. máj 2009

pocuj, moja svagrina ma pomaly dvojrocneho syna a vravela, ze este stale citi bolave rebra 🙂

veam
15. máj 2009

Ahojte baby...ako sa mate?Co je tu nove?Nechce sa mi to vsetko citat,vela ste toho popisali co som tu nebola,mohla by mi to niektora zosumarizovat?

Ja som sa dnes vratila z nemocnice,citim sa lepsie,zacalo mi aj viacej chutit jest,uz som dva dni negrcala,davali mi tam infuzky torecan,myslim ze to zabralo,teda aspon zatial.Dufam ze sa to bude len zlepsovat uz.

petkaerdal
15. máj 2009

veam ajoj,
myslela som na teba
no super,tak uz si domka a super,ze ti pomohli
a co nove? ani nic moc ,ja mam v pondelok kontrolu,bojim sa,ci ma tam zase nenechaju,inak lezim cele dni az mi z toho hrabe 😖

mici11
15. máj 2009

Pointka veru uz su to riadne kopance 😀 , vcera mi az dych vyrazilo 😅 Ale nech si kopka, aspon ho citim a som kludna.
Veam ahoj rada ta tu opat vidim a som rada ze ti je lepsie 🙂 . Ja som dostavala tiez ten torecan a magnezium a tiez mi to pomohlo.
Peti neboj nenechaju, vsetko bude OK a o 2 tyzdne ides rodit 😉 😀

Inak sedim za PC a dychcim jak lokomotiva, chapete to??? 😅

petkaerdal
15. máj 2009

mici,to pc tak vycerpava,ze nevladzes s dychom? 😀 😀 😀
dufam,ze budem ok,hadam sa mi to lezanie vyplati 🙂

mauzos
15. máj 2009

ahojte 🙂
ja vas dnes nejak nestiham. Mali sme navstevu, dostali sme teplakove supravy asi na dva roky 😀 😀 😀 Prehadzovala som zimny satnik za letny, pracka sa skoro zavarila, cely den prala 😲

tu uz asi nikto nie je, tak pekny vecer 🙂

pointka
16. máj 2009

mici chapem to 🙂 ja lezim na gausi, srdce mi bije aspon 100 a dychcim 🙂
hej aj ja som rada, ze mala kope, aspon ju citim. Ma novu modu - o siestej ma vyslovene vykopava z postele. aj keby som si chcela pospat neda sa, lebo zacne tak kopat, ze to uz nemam sancu, ma uplne preberie 🙂
Lezim na boku a uplne sa od postele odkopava 🙂

tvojka
16. máj 2009

čaute baby,

joj aká nostalgia,ked píšete o tých kopancoch a funení z nič nerobenia....Mám necelé 3týž od pôrodu a zdá sa mi,že som to brucho mala tak pred pol rokom.

Mau,tepláky na dva roky veku,či tolko kusov?Ked spomínaš ten šatník,aj mne by sa zišli odložiť roláky 😅 .Ale ja toto prehadzovanie z duše nenávidím!

Všetkým pekný víkendík 😵 😵 😵

mauzos
16. máj 2009

Ahojte 🙂

Poi to ta uz mala pripravuje na ranne vstavanie, ked bude na svete 😀 Ja som dnes hore od pol stvrtej. Mali spali vkuse od vecera, Tomasko 8 hodin a Lukasko 7 hodin a od pol stvrtej sa nevedia dopapat. Nakrmim jedneho, odgrgnem, ulozim a uz je hore druhy a takto dookola. Asi pred pol hodkou zaspali obidvaja, tak uvazujem ci uz im je dost, ci sa mi este oplati lahnut 😀 😀 😀 Poobede mame zase navstevu, tak budem mrtva 😝

Tvojka, veru aj mne to pripada ako v minulom storoci, ze so bola tehotna 😀 😀 Pre oboch po jedny teplacky na vek dvoch rokov 😀 😀 blbo som sa vyjadrila.
Myslis, ze preco som az teraz prehadzovala satnik? Tiez to neznasam, ale ked do nasej 3,5 metrovej skrine sa uz styria nezmestime 😀 😀

petkaerdal
16. máj 2009

ahojte,
tak to kopanie vam nezavidim 😀 ,mna nikto z postele nevykopava,ale aj tak nemozem spavat 😅

pekny vikend ,ten moj bude v posteli 😖

mauzos
16. máj 2009

Ahoj Peti, co tak skleslo? Este si si nezvykla na tu postel? Len si ju uzi, kym mozes 😀 😀

Pridala som fotky, ako si teraz sladko spinkaju nase buchticky. Vobec im nevadi, ze mamina je nevyspata 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

petkaerdal
16. máj 2009

ahoj mau,
co ja viem,asi z toho pocasia
zvykla som si uz na postel,len uz ma cely clovek boli z lezania pomaly
bojim na pondelok,nejak sa pripravujem zase,ze tam ostanem
idem kuk

petkaerdal
16. máj 2009

sladko spinkaju ozaj 😉 😉 😉 im to moze byt jedno,ze ty si nevyspata,hlavne,ze im je dobre v postielke 😀 😀
uz sa tesim,ako budem mat opuchnute oci ja 😀

mauzos
16. máj 2009

no tak to bola taka pol hodka, co si tak spinkali. Neviem co im dnes je, asi vedia ze som s nimi sama doma, tak mi nedaju zit. Vkuse placu, dam im papat, zaspia na 10 minut a zase ricia. Bruska ich nebolia, len neviem preco nevedia spinkat 😠 Uz som im aj namontovala kolotoce na postielku, ci nahodou nepomoze 😀 Zaujalo na 5 minut a potom zase plac ☹

peti mate zle pocko? tu svieti slniecko 🙂

petkaerdal
16. máj 2009

mau,tu je zle pocko ano,prsi tu od rana..posli ich sem,tu sa im bude v takom dazdivom pocku hadam spinkat lepsie 😀

mauzos
16. máj 2009

zeby si si nacvicila starostlivost o dvojicky? 😉 ale mas pravdu, minule ked tu prsalo, tak spinkali jedna radost. Najhorsie je, ze sa s nimi neviem ani dostat von kocikovat, ked som sama doma. To by ich snad uspalo ☹

to tu dnes okrem nas dvoch nikto nie je? zase to tu vsetci flakaju 😠

petkaerdal
16. máj 2009

mau no brala by som taky jednodnovy nacvik 😀
asi nikto tu neni okrem nas,no 😖

mauzos
16. máj 2009

keby mali taky den ako dnes, tak by si spanikarila, co ta caka 😀 😀
si sama?

tvojka
16. máj 2009

aj ja som tu...trošku som vás prečítala...
Mau,my sme mali včera taký zlý den,ale noc bola našťastie dobrá,lebo som bola bez manžela,mala som trochu obavy.Dnes doobeda si zmysleli byť obidve naraz hladné,tak som mala stereo,nevedela som,ktorú prvú zobrať,ale zvládli sme to.
Teraz spinkajú,dnes je úplný opak včerajšku,dúfam,že aj v noci sa im bude chcieť.

Mauzi,tvoji chalani krásne prespia.To sa nám ešte nestalo,ale nesťažujem sa.Baby sú hladné tak po 3-4 hod ,výnimočne po 2h.

Peti,veru si polež kým môžeš...viem,aj nám to hovorili,ale ležať s takým brušiskom už neni žiadna pohoda.

tvojka
16. máj 2009

Peti,kukla som foto tvojho bruška,máš ho krásne!Ozaj,po pôrode som si spomenula na tie Mauziné strie,čo sa zjavili až po...Baby,ja mám riadne potrhané brucho.Ked bola tá koža napnutá,vôbec to nebolo vidno.Hlavne na ľavej strane,kde boli obe natlačené.Ale čo už,rada to oželiem pre tie naše zázraky 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
16. máj 2009

mau niesom sama,drahy je doma,vegetime si pri tv a nic nerobime

tvojka,dakujem za pochvalu,inak mne to brusko pri lezani zatial nejak nevadi,skor pri sedeni alebo chodeni
takze aj tebe prasklo brucho? a to preco az po porode? aj ja mam baby cely cas natlacene na jednej strane,nechapem ,ze sa tam tlacia,lavu stranu mam prazdnu
takze po porode mozem cakat tiez,ze prasne,ale neva ,obetujem ho 🙂

tvojka
16. máj 2009

Peti,ono zrejme popraskalo počas tehu,len to na tej napätej koži nebolo vidno.Teraz ked mám z brucha huspeninu,tak je to pekne vidno.ale kašlem na to. 😝

petkaerdal
16. máj 2009

huspeninu? 😀
aj ja na to kaslem,ked aj prasknem,ved uz nikdy nebudem kocka do plaviek tak ci tak 😖
inak moc ani nenatieram

tvojka
16. máj 2009

Peti,prečo by si nebola kočka do plaviek???Ja mám momentálne 4kg navyše ako pred tehu....neviem,kde sa tých 13kg podelo 😕 .Ale chutí mi riadne aj teraz,neviem,či je to tým,že kojím,alebo som ešte rozožratá z tehu.Ale vela vecí nemožem jesť,kedže kojím,je to dobré odopieranie.No čo by sme neurobili pre naše zlatíčka,však? 😉

petkaerdal
17. máj 2009

ahojte
tvojka a ty si kolko pribrala do porodu? ty si nemala vela a mas 4 kg,ja sa radsej nevazim,ale typujem ze mam uz takych 17kg istomna 20-tku to potiahnem
po porode ale planujem oprasit moj spininngovy bicykel a pojdem na chudnutie 😀

my tu mame dneska krasne slnecno 😉

ako to zvladas s kojenim? nieje to narocne,ked su dve?

peknu nedelu

veam
17. máj 2009

Ahojte kocky....

Petka nemozes spavat?ja cakam na muza kym pride z obchodu a prinesie ranajky

petkaerdal
17. máj 2009

ahoj veam,nie nemozem nejako,ked je tak skoro svetlo

ja idem tiez ranajkovat prave,len rozmyslam,co si dam 🙂

ako sa mas?

veam
17. máj 2009

No mam sa celkom fajn a ty ako?a baby?

Pojdem o chvilu do obchodu nieco pokupit,poobede nam pride navsteva

petkaerdal
17. máj 2009

aj ja sa mam zatial fajn,ziadne bolesti,nic,citim sa skvele,ale lezim veam cele dni 😖
zajtra mam kontrolu,tak uvidime,ci zase neostanem,pre istotu idem zase aj s taskou

co ides varit pre navstevu?

uz mas 16tt,pekne ti to ide 😉