Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

petkaerdal
18. máj 2009

marion ajoj
len pekne tlac a priberaj 😀 😀
ja som stale moc jedla,v prvom trimestri aj v noci 😅

nebyva ti zle?

veam
18. máj 2009

Ahoj Petka...ano laka ma nakupovat,ved tie vecicky su take zlatucke,dnes som si kupila prvu supravicku 😀

petkaerdal
18. máj 2009

aj ja som nakupovala skoro,vravi sa,ze sa to nesmie,ale treba verit,ze sa nic nestane,no nie?

inak sa dobre nudim,tu nikoho v poslednej dobe 😖

veam
18. máj 2009

No bola som v tescu a bola tam taka pekna suprava,7veciciek v jednom stalo to cez 16eur,pridem k pokladni a ona na mna ze 5eur,som pozerala ako blba...ked som to povedala muzovi,povedal ze mam kupit este 😀 😀 😀

petkaerdal
18. máj 2009

v tescu maju pekne veci a aj kvalitne,aj ja mam odtial take supravicky ,tiez take ale 7 dielne aj s capickou a podbradnikom,vzdy tam maju ine,ale pekne,odtial si inak kup aj rukavicky ,tam maju pekne biele a lacne

co porabas?

petkaerdal
18. máj 2009

a kde mas tu slubenu fotku bruska?

veam
18. máj 2009

No v tej supravicke su aj rukavicky aj capicka,je 7dielna biela s hnedymi macikmi,uz sa nemozem dockat kedy budem vediet co cakam...

No co robim?tlacimm do hlavy 😀 a ty?

veam
18. máj 2009

Boze ja som slubotechna co? no idem na to,slubujem... 😨

petkaerdal
18. máj 2009

oni tie supravy,co tam mavaju su take iste,ale vzdy iny motiv alebo farba,ja mam tiez taku hnedu s macikmi,bo som vtedy este nevedela,co cakam tiez

necitis uz bublinky v brusku??? ja som presne od 16tt citila male

ja co robim,bozeee,lezim na posteli,beham kade tade po nete,nic nerobim ,nudim sa,ako pes

nooo som zvedava,ja som hned fotila,ako si povedala 😝

petkaerdal
18. máj 2009

a co tlacis do hlavy? ja som vypila prave mlieko,lebo ma horzne pali zaha,ale to len na chvilku pomoze,tak trpim 😖
uz priberas pomalicky?

veam
18. máj 2009

Uz tam je fotka bruska,mozes pozret...

Bublinky???

No tlacim piate cez deviate,same zdrave jedla 😝 ...na obed som mala vypr.syr a hranolky,potom pastekovy chlieb,potom hrozno,potom slaninku a potom hrozno 😀 😀 😀

Neviem ci som pribrala nieco,nevazila som sa,doma vahu nemame,vazim sa u nasich

petkaerdal
18. máj 2009

no napodobne sa prepchavam,krizom krazom,obed,jahody,melon,chleba,mlieko,jogurt..a dobre mi teraz vrzga v zaludku
a ty ako zdravo,ze slaninka

ano bublinky,take ako ked citis v crevach presne,ale to budes citit napredu bruska a to su pohyby,ja som to mala uz v 16tt,tak sleduj,mozno coskoro pocitis dotyky 😉 😉

petkaerdal
18. máj 2009

pekneee,ved uz mas malicke brusko 😀 ci aj predtym si mala take?

veam
18. máj 2009

Co ja ti viem,ja citim akurat este bolesti v podbrusku ked sa najem,male asi rastie,tak sa roztahuje...

veam
18. máj 2009

Predtym som nemala take,nejake som mala ale az take nie,no podrastlo 😀

petkaerdal
18. máj 2009

to som uz asi v 16 necitila,neviem.
tak coskoro zacnes citit bublinky 😀

negrcas uz od nemocky?

petkaerdal
18. máj 2009

tak uz rastie 😀 😀

veam
18. máj 2009

No rastie 😀 ...mne tam zblnkocu asi creva iba...nie uz nastastie negrcam od nemocky,ale tak divne mi este byva niekedy...

petkaerdal
18. máj 2009

mozno to niesu crave,inak myslim,ze je to presne taky isty pocit,ale to citis,ze je to vpredu a nie vzadu
aspon ze uz nevrackas,uz sa ti to hadam nevrati

petkaerdal
18. máj 2009

baby,co nove s Jankou,nepisali ste jej???

veam
18. máj 2009

No ja fakt neviem...zajtra idem na kontrolu k mojmu gynekologovi a v stredu do rizikovej do nemocky...mam nejaky vytok tak mu musim o tom povedat zajtra,asi som nieco v nemocke chytila 😖

petkaerdal
18. máj 2009

no tak to spomen,bo niekto tu pise na MK,ze vytok v tehu je normalny,ale asi nieje,ja ziadny nemam a ked som mala a myslela si,ze je to normalne,bola to infekcia,zoberu ti vyter,mne aj dneska brali

chodis aj do nemocky? ako casto?
ja idem k mojmu na dalsi tt po poslednu peciatku,tak dovtedy hadam vydrzime pokope

veam
18. máj 2009

No musim mu to povedat...No chodila som do nemocky pred tehu,odvtedy som nebola a teraz zase idem na kontrolu po hospitalizacii,neviem ci tam budem musiet zase chodit alebo to len teraz

Nebojkaj sa vydrzite,citala si ze bola so mnou na izbe jedna co cakala dvojicky?

petkaerdal
18. máj 2009

nie necitala alebo nepamätam

a preco si chodila pred tehu do nemocky?
ja som pocas celeho tehu chodila aj k mojmu a aj do nemocky na kontrolu

veam
18. máj 2009

No chodila som kvoli tej laparke,tak asi tam aj ja budem musiet chodit...sak uvidim

petkaerdal
18. máj 2009

vies co,uz tomu aj nejak po dnesnej kontrole zacinam verit,ze vydrzime pekne aspon do 36tt,len toho dnesneho dna som sa bala,ale uz viem,ze ked budem lezat,ze to potiahnem,len sa moze stat aj nieco ine,napr,ze praskne voda a idem...ale tomu nezabranim,keby sa stalo

petkaerdal
18. máj 2009

a co ta s tymi dvojickami,co bola s tebou?

veam
18. máj 2009

No tak pekne lezkaj,prospieva ti to...no tiez cakala dvojicky,mala brusisko jak slon,tiez jej nedavali velku nadej,mysleli ze porodi skoro ze asi v 27-28tyzdni,no a uz je v 38tt,myslim ze uz su aj na svete,mali jej vysadit lieky a ist na to...aj dost velke deticky cakala vraj jedno cez 3kg a druhe cez 2,5kg

petkaerdal
18. máj 2009

mne nepovedali,ze nemam nadej,ja si myslim,ze dost vela zien to ma ku koncu tak,ze ma problem s krcom a nielen dvojickove a skoro kazdu ked stabilizuju a zastavia to,tak kazda vydrzi az do terminu alebo potom su take ,ze ked uz sa zacni otvarat,tak porodia hned,to ten horsi pripad

mne sa zacal skracovat v 27tt a pozri uz mam cochvilu 35tt

veam
18. máj 2009

No neboj este potiahnes aspon 1-2tt,ona tiez vela lezala,tak asi aj to robi svoje...