Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mici11
25. máj 2009

Peti je to velmi pravdepodobne ze vas pockam, lebo tomu nasmu chrobacikovi sa v brusku velmi paci 😉
Inak celu noc som sa potila ako kon, co je u mna nezvyk. Obvykle ani horucku neviem vypotit😅

petkaerdal
25. máj 2009

co ti bolo tak teplo?
no tvojmu sa nechce,ked tam ma miesta kopec,to nase sa zase uz pytaju,tak su utlacene 😢

ja som zvedava,kedy to Janke spravia

ja idem tiez v stredu a aj poi ide

mici11
25. máj 2009

Asi mi bolo teplo a to sme mali aj balkon otvoreny. Takze v stredu sa to tu bude hemzit infoskami 😀 😀 😀

petkaerdal
25. máj 2009

no v stredu tu budu same infosky,dufam,ze pre vsetky len tie dobre a ja dufam,ze sa vratim domov od lekara 😅

ja mam okno rovno pri hlave,pekne mi fuka,inak by som sa tu upiekla,ja neviem,co moje baby v takom teple ,ako to tu vydrzia 😅

pointka
25. máj 2009

mici ja som ako srnka, ako keby som ani tehula nebola keby nebolo bruska 🙂
citim sa velmi dobre. sice mi tam dole v podbrusku tak brni asi 2 sekundy, potom to prestane a dost casto sa to opakuje, neviem, co to je, ako keby srkanie alebo nieco take.

Co mas v stredu mici?

mici11
25. máj 2009

Pointka ako ti je dobre 🙂 😉 V stredu mam dalsiu kontrolu, tak som zvedava co povie doky, ja by som uz aj rodit sla 😉

petkaerdal
25. máj 2009

poi,tak to ti aj ja zavidim 😝

ja som sa rozhodla,ze pojdem dneska na chvilku von,uz ma to nebavi,25 den uz lezim,aj ked iba na lavicku,ale pojdem s drahym

pointka
25. máj 2009

vsetky ideme v stredu 🙂 dufam, ze aj prideme na konika vsetky len s dobrymi spravami 🙂
mici, ty uz len z nemocky 🙂

ja som prezrata 🙂

petkaerdal
25. máj 2009

poi aj ja som prezrata a to rozmyslam ,ze co by som si este dala,zeby zase zmrzku? 😕

pointka
25. máj 2009

ja tu mam musli tycinky na stole, ale krotim sa zatial 🙂

petkaerdal
25. máj 2009

ja som uz aj zjedla druhu porciu zmrzky 😅

pointka
25. máj 2009

ty mi vrav nieco 🙂

mici11
25. máj 2009

Zmrzku by som si dala aj ja 😉 Zas pracujem kym mozem, dlho uz drahemu asi pomahat nebudem. I ked vsetko ma boli ked sedim za PC, hlavne maleho tlacim 😒

pointka
25. máj 2009

ja mici skoro lezim pri PC, uplne som zosuchnuta a tak malu netlacim, ale boli ma zadok z toho sedenia.
resp, kostrc.

mici11
25. máj 2009

No Poi ja mam tiez velmi zvlastne polohy za tym Pc 😀 😀 😀

veam
25. máj 2009

Caute...uz som zase tu...dnes uz som prepracovana,upratovala som a vysavala,ledva uz dycham a horko mi je ako konovi...baby aj vam lietaju po byte tie hnusne biele chumace z topola alebo z coho to je?Mne to tak lezie na nervy 😠

mici11
25. máj 2009

Veam nam nastastie nie, na kazdom vetraku mame sietku. Ale vonku je toho plno. Vcera som upratovala auto a vsetko nam nalietalo dnu 😝 😎

veam
25. máj 2009

No ja som toho mala plny kobercek,povysavala som to a uz to tu zase lieta,seriem na to,nech lieta 😝

pointka
25. máj 2009

my nastastie vo stvrti, kde byvam topole nemame a z inych stvrti to k nam nedolieta a tiez mame sietky.

veam
25. máj 2009

Tak to mate dobre...my sietky nemame,lebo mame podkrovne okna

petkaerdal
25. máj 2009

mici,poi a ja uplne lezim pri pc 😀 😀 😀

bola som vonku sa prejst,hadam to nebude mat nasledky..fuj,tak som sa spotila,ze mozem ist rovno do sprchy,je hnusne vonku,najlepsie je vnutri

petkaerdal
25. máj 2009

veam,tak mne to lieta po byte tiez 😠 😠 😠
v kazdom kute to mam a musim sa na to pozerat,lebo ja uz neupratujem

veam
25. máj 2009

Petka treba dat mangelovi robotu... 😀

Inak dnes je vonku fakt hnusne teplo a dusno,zajtra ma byt az 30stupnov takze bude este horsie,fuuuj,najradsej by som sa hodila do bazena

pointka
25. máj 2009

vychutnajte si, od stredy ma byt zima, pod 20 stupnov

veam
25. máj 2009

Poi chvalabohu...aj prsat by mohlo trochu

petkaerdal
25. máj 2009

veam,ved upratuje,ale chodi aj do prace,tak to nemozem ziadat kazdy den,uz vydrzime a potom si upracem cely byt

uz nech je streda,pre nas tehule,je to lepsie asi

pointka
25. máj 2009

ma prsat aj koncom tyzdna.
petka ja mam rada teplo 🙂 radsej nez zimu

veam
25. máj 2009

To idete vsetky na kontrolu?

petkaerdal
25. máj 2009

no teplo mam aj ja radsej,ale nie horucavu ,tak akurat ,ked je len tak prijemne vonku

petkaerdal
25. máj 2009

veam no v stredu ideme vsetky
ty ides kedy?