Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

babulka123
autor
20. apr 2009

veam... neboooj prejde to .. ja som si tiez myslela ze toto som chcela??? heheheh ale prejde to uvidis.. budes sa citit lepsie este sice pockaj aspon mesiac ale bude to lepsie..

petkaerdal
20. apr 2009

veam,aj ja mavam take dni,ze sa mi nechce...sem tam treba oddychu...
nieje dobre inak ked mas nizky tlak,vravela si to dr.?

veam a vy ste na tom,ako s bytom? kolko mate izbovy? budete prerabat pre babätko?

veam
20. apr 2009

No petka ibaze mne sa nechce skoro stale...my sme kupovali minuly rok 2-izbovy podkrovny byt,urcite budeme prerabat v spalni a neskor sa nam snad postasti a kupime vacsi...

Babulka bodaj by si mala pravdu aj tebe byvalo tak zle?

petkaerdal
20. apr 2009

tak drahy mi ozil,idem mu spravit ranajky...a som zvedava,ci ho dokopem k tomu malovaniu

babulka123
autor
20. apr 2009

veam heheheh tomu ver.. a poriadne..
kolkokrat som marekovi fnukala a on sa mi smial ze ked som mavala mrchu tak mi bolo zle 2 dni a potom to preslo a ze takto ... ale nevadi.. vydrzime vsetko na svete.. ver mi..

veam
20. apr 2009

babulka ja uz som z toho normalne unavena a znechutena,uz nech to prejde prosim 😖

babulka123
autor
20. apr 2009

vydrrrrrz..neboj , slubujem ze to prejde..

http://www.jewel.sk/numerologia/charakteristiky...

veam
20. apr 2009

Baby idem ja do postele zase na chvilu asi si pospat ked sa bude dat,uz mi je zase blbo...zatial ahojte

babulka123
autor
20. apr 2009

papapa aj ja pojdem o chvilku

petkaerdal
20. apr 2009

veam,to asi z toho pudingu...mala by si normalne ranajky skusit a ne puding

mici11
20. apr 2009

Ahojte babenky,

No brusko este nemam odfotene, nejak sa nam z drahym nechcelo. Snad dnes.
Veam ahoj a vitaj 😉

No ja dnes nevarim, mame este kasu zemiakovu a rezniky, takze budem vegetit a troska pracovat na PC. Musim makat, lebo coskoro uz nebudem moct asi drahemu velmi pomahat. Neviem sa dockat stredy tej poradni a beriem uz aj papiere na MD 😉

babulka123
autor
20. apr 2009

mici .. ja mam stvrtok a uz sa neviem dockat.. az na to ze mi budu brat kultivaciu bleeeee...

babulka123
autor
20. apr 2009

fuuuuj a v najblizsej dobe ma caka cukrovkovy test.. fuuuuuuuuuuuuuj

mici11
20. apr 2009

Babulka kultivacia mi az nevadi, ale ten cukrovkovy test ozaj fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj, ked si spomeniem ako som sa pogracala 😝 😝 😝 , ale nechcem ta strasit. Mojej kamoske to napr. celkom chutilo 😀 😝

babulka123
autor
20. apr 2009

no ja vidim aku ty... hodim po sestricke.. hehehehe ..nastatie sa to robi priamo u nasho gyndosa tak sa tesim aspon sa nebudem tie 2 hodky nudit ale budem vykecavat s dr. a sestrickou ..

mici11
20. apr 2009

aj u nas sa to robi u gyndosa nastastie 😉

babulka123
autor
20. apr 2009

zatial ostavam doma.. nemusim ist do nemocky... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jupiiiiiiiii

petkaerdal
20. apr 2009

ahoj mici 😉
som zvedava na to pekne brusko 😉

no ja som spravila rychlo salat a drahy tu zacal s malovanim,takze mame bordel ,ja kukam na neho,ako maka 🙄

tu glukozu vam dali mici do cistej vody?

mici11
20. apr 2009

do jemne perlivej mineralky mi dali tu glukozu 😝

petkaerdal
20. apr 2009

mne to dali do caju,bolo to hnusne sladke,ale dalo sa to vypit
asi z tou mineralkou to bolo hnusne

babulka123
autor
20. apr 2009

mam spravu od TVOJKY citujem :

tak som sa ubytovala, monitror ok, aj vysetrenia dobre, len tlak zas vyssi . zvysili mi magnezko aj lieky na tlak, termin sme zatail nedohodli. zdravim MK 😀 😀 😀

tak len aby ste vedeli... cmuuk

petkaerdal
20. apr 2009

dik babul,
takze este su neni medzi nami baby 😀

mici11
20. apr 2009

No Peti myslim, ze by to bolo hnusne so vsetkym 😝 😝 😝
Babulka dik za info, pozdrav ju od nas. Som velmi zvedava kedy sa princeznicky narodia. Kto je dalsi po Tvojke na rade? JA??? 😅 😅 😅

petkaerdal
20. apr 2009

mici..ty nie 😀 ty mas este casuuuuuuu...jasne ,ze tyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

perla200
20. apr 2009

ahojte babulky...troškus som sa pozabudla...možno bude chvílu trvať kým to tu prečítam celé....ale asi budeme riešiť tie isté problémy🙂

mausy21
20. apr 2009

ahojte babulky možem sa pridat?to je dnes hrozná nuda....aké mate problémi?čitala som o cukrovej vode no velmi dobre si to pamatam strašny hnus......

petkaerdal
20. apr 2009

ahojte perla a mausy 😉
perla ,keby si chcela vsetko vediet,musela by si precitat celu temu v snazilkach 😀

mausy,mna neposlucha krcok nejako 😅
dalsia Sofia 😀 tu na konikovi sa tusim len Emmky a Sofie rodia 😀

inak som z blizkeho okolia ,z To 😉

petkaerdal
20. apr 2009

mausy a o nude mi ani nevrav,ja len lezim a len doma trcim 😠

mausy21
20. apr 2009

kčok?no ved mu dohovor 😉 skutočne čakate dvojičky?to je krasne....a perfektne mena kto vyberal?Hc je uplny zapadakov najradšej by som zdrhla odtialto.a kde budeš rodit u vás?

petkaerdal
20. apr 2009

amo krcok,ved mu dohovaram ,dufam,ze posluchne,naposledy sa umudril,tak dufam,ze sa drzi 😝
mena sme vybrali spolu,rovnaky vkus mame asi 😀
rodit budem v At

cez HC som kedysi pravidelne vikend ,co vikend cestovala,ale uz sa mi neda..byvas priamo v Hc? niekedy sme tam chodili do tesca 😀