Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
27. jún 2009

ahojte 🙂

peti tak tie tvoje baby ta riadne vytrapia ☹ Ja sa tak vytesujem, ze moji mi uz prespia celu noc 😉 Neboj aj vy sa za chvilu vyspite, treba vydrzat 😉

loginka gratulujem a prajem ti aby to boli dvojky, je to krasne 🙂

loginka
27. jún 2009

dakujem mauzos, urcite ano, uvidime, co z toho bude 😕 🙂

loginka
27. jún 2009

mauzos, su zlati , ze nechaju maminku sa vyspinkat 🙂

mauzos
27. jún 2009

no jasne, slusne vychovani 😀 😀

loginka
27. jún 2009

a su nadherniiii 🙂

mauzos
27. jún 2009

dakujem, mame z nich radost 😵

petkaerdal
27. jún 2009

ahojte,tak sme trosku pospali do 7,mala mi hrozne place,asi ju ta tvaricka pali 😢 😢 😢

loginka vitaj medzi nami a srdecne gratulujem,tusim som postrehla aj v teme fc ,ze si tehulka,ale som len tak letmo citala...a gratulujem k dvom vackom 😀 😀 😀 konecne po mne dvojickarka 😉

co myslis ake bolo???
a ako zvladame? tak zvladame,je to sice tazsie,ako s jednym,ale musime...cez den v pohode,ale noci su zabijaky,neustali kolotoc...

mau ahoj,no potrapia,niekedy mame dobru noc,niekedy sme na nervy 😝
super,ze maly je uz ok

ja som zufala s tej Selin mau,je mi do placu,ked ju vidim

petkaerdal
27. jún 2009

logi ,krasna foteckaaa 😵 😵

mauzos
27. jún 2009

peti neboj to prejde, babatka zvyknu mat taketo problemy. Aj ti povedali co to je? Aky krem ti na to dali?

vierka
27. jún 2009

ahojte kocky... dneska sa mi nic nechce, mala by som upratovat, ale este som nic nespravila, len som oprala a zasivam sa teraz chvilu na nete 😀

pegy - no jasne, tie moje kozy budu take dva periskopy - najprv vstupia oni do miestnosti, preskumaju okolie a daju potom signal ostatku tela, ci sa oplati tam vobec ist 😀 😀 😀
ty mas tusim zajtra ten 3D, dobre si pamatam????

mici - alebo to moze byt este K ako Katastrofa 😀 alebo Kam s tym??? 😀 😀 😀

petka - ako citam, tak ste mali zase taku selijaku noc, ale verim, ze malinke si zvknu na rezim a ked budu trochu vacsie, tak prespinkaju krasne pomaly polku noci...

mauzos - no ty mas riadnych fesakov 😝 😀 jaky su krasny a velikyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀

mauzos
27. jún 2009

vierka dakujem 🙂 ved si ich aj riadne vykrmujem, buchty moje 😀 uz mam veru co nosit na rukach, som zvedava ako to bude dalej a co na to moj chrbat, uz teraz strajkuje 😒

aj ja mam dnes lenivy den, tiez sa tu zasivam na konovi, oblozena z obidvoch stran chalanmi v lehatkach 😅

peggyyy
27. jún 2009

vierka presne tak zajtra idem na to sa teším jak malá.....už aby bola nedeľa 14.00 hod 😀
pôjdeš aj ty na 3D?

vierka
27. jún 2009

mauzos - nemas za co, ved ja pochvalim ked je pekne 😀 a naozaj su to take buchticky 😝 😀
to s tym chrbatom ti veru nezavidim, ja som mala vzdy dost ked som pestovala len jedno sestrine a ty si ich musis brat na striedacku aby si ta obaja uzili, tak to je riadna zataz.... ale neboj sa, zachvilu behaju a uz ich budes len nahanat potom 😀

pegy - tak som teda zvedava, hned sem pridem pozriet ake mas novinky 😀
ja pojdem urcite a som sa dopocula, ze mozno bude aj takyto utz v TT... a ved keby nie, pojdem do HC a pojdem urcite... 😀

veam
27. jún 2009

Ahojte...

No veru baby pekne vam tie deturence rastu,ako z vody a ake su krasne...

Peggyyy to hovoris Vierke o tych koziach z vlastnej skusenosti co???Lebo ty si na tom podobne 😀 😀 😀

veam
27. jún 2009

A zabudla som loginka srdecne ta vitam medzi nami a gratulujem k detickam,drzim palce 😀

loginka
27. jún 2009

dakujem 🙂

peggyyy
27. jún 2009

veam 😀 😀 😀 ..no ja od toho E-čka nemám ďaleko 😀
zajtra sa určite ozvem čo a ako

petkaerdal
28. jún 2009

dobre ranko baby
mau,zevraj je to normalne,musi jej to prejst cely telom,tak do mesiaca sa to ma vytratit,svagrove co maju deti mali to iste a natieram jej to mastickou,takou zarabanou...to vysusuje a odlupuje sa ta koza,uz to ma od vcera lepsie,ale ide jej to pomaly na hrudnik...

my sme dneska zase ponocovali,o 12 krmenie Aylin do 2 hore 😖 ziadne triky nepomahali na spanie,o 4 zase krmenie,Selin hore do pol 6 a teraz o 7 dalsie krmenie 😖 😖
kedy mi uz prespia v noci dlhsie? 😅 🙄 🙄 🙄

baby,kedy sa mozu prepichnut dievkam uska? viete,vcera sme kupili pekne nausnicky uz 😀

petkaerdal
28. jún 2009

mau,kedy ti zacali chlapci pit viacej mliecka? my sme stale na tych 100-110...a stale prespia tak max.4 hodiny z neho..uz 2 tyzdne sme asi na tejto davke

mici11
28. jún 2009

Ahojte,

Tak my sme vcera skoro cely den nespinkali, ale nevadi, uz som si zvykla ze Samko cez den moéc nelubi spinkat. Zaspi tak na 20 min, ako aj teraz. Kazdy den urobi nieco nove 🙂 a hlavu si dviha celkom slusne. Dnes ideme k nasim, tak sa bude vytesovat, lubim byt v autosedacke a vozit sa v aute.

Mau tvoji chalani su perfektniiiiiiiiiiiii, su uz riadne velki 🙂 .Perfektne fotky mas v albume.
Petulka ahoj moja, Selin sa to nezlepsuje, moja malinka daj jej za mna pusku a samozrejme aj Ailyn. Ako vyzeraju tie vyrazky? Peti kamoska davala prepichnut uska malej ked mala 3 tyzdne.
Peggy tesim sa na fotecky z 3D, je to super zazitok.
Vierka 😀 😀 ty ma furt pobavis, ze katastrofa. Inak ja som mala pred tehu 75C, moc sa mi nezvacsili, ale ked sa mi zacali nalievat, tak som mala aj ja K - katastrofa 😀 😀 😀 Ale musela som si odsat mliecko. Teraz noesim svoje podprdy co pred tehu, maly ma celkom slusne zcucava. Tie kojenecke nosim len na doma, nevyzeraju moc efektne pod oblecenim 😒
Loginka vitaj medzi nami, takze dvojicky? Gratulujem a drzim palceky 🙂 😉

Janulka, Babulka, Veam, Tvojka cmuky

mici11
28. jún 2009

Pridala som nove fotecky, ak chcete kuk 😉

petkaerdal
28. jún 2009

ahojte kocky,
tak tento tyzden ma drahy poobednu,tak uvidime,ako to budeme zvladat do noci same,kym sa nevrati

mici,ale potom ti Samko aspon prespi pekne v noci ,nie?
nasim sa zase viacej lubi spinkat cez den,to ich ledva narkrmim,co spia,v noci sme hore 😖

Selin sa to trosicku zlepsilo,ten kremik pomohol,je to predsa normalne,deticky to mavaju a musi to prejst celym telickom,tie puky vysychaju a potom ta kozicka sa odlupuje,uz ma na tvaricke,pekne ciste miesta,len jej to musim stale umyvat,nechat vyschnut a natierat..ale zlepsuje sa to,svagrovej to mali vsetky deti
mici,mne sa prsia moc nenaliali,ale nezmensili,podprdy su mi male,ale som spokojna,ze ostali väcsie 😀

petkaerdal
28. jún 2009

mici,maly je chutnyyy,aj nasim sa paci v autosedacke,ale jazda autom viacej,rano ked buntosili dneska,drahy uz bol velmi nervozny,tak vravel,ze si ide dat koliecko autom s nimi kolom Viedne,nech zaspia 😀

janula13
28. jún 2009

ahojte,

ja nestiham, ale aspon vas citam akukam fotecky..
petka ako pises, nasi tiez s[ia cez den a buntosia v noci, teraz dva dni dava zabrat jakub, vecer reve a rano tiez, akoby ho z koze drali...no des, ustata som ako kon..

mau od piatka mame ten nutrilon ar, super, matusko sa nepodgrckal, az dnes a to asi tiez reto ze sa prepchal a mm mu len daval a daval...a jakubkovi uslo tiez...
citala som o skusani tych mliek, ze treba najst to prave, ja si to neviem predstavit robit take pokusy, ale sputam sa na to v stredu dr, ideme na kontrolu, tak som zvedava co povie...ale matkovi sa hned zmenila stolica, doteraz mali taku zltu az zelenu a taku fakt prazenicu, malokedy pevnejsiu a po tom mlieku ma matko redsiu a zltu, ako zltok z vajca aj taka konzistencia, tebe sa to s malym nestalo?

aka stoôlica ma vlastne byt a ako casto, mne sa pomaly teraz pokkaka pri kazdom krmeni, brusko ho boli stale, este mi napadlo ci nezareagoval zaroven aj na to ze uz mu nedavam sab simplex kvapky, ale kupila som mu take homeopatikum, ze skusim ci to nepomoze, dnes som mu uz aj to dala prec, nijaky efekt a stolicu mal zase hustejsiu, tak uvidim, ci to bnebola len nahoda...

je mi ho tak luto, ze ho boli brusko, ja neviem, ked mi aj v lekarni povedala, ze proste to treba vydrzat..este som citala o kvapkach baby calm, tak som si ich dala o bjednat, posledny pokus...

a uvidim ci ostaneme na tom nutrilone ar, grckanie sa obmedzilo, ale niekde som citala ze zase z toho boli brusko..a na nom pisu ze zmakcuje stolicu a tvojho zapeka?

petka ty cim krmis?baby ked menite mlieko, tak to len tak same, ci po porade s lekarom?citala som tu ze vela bab preslo na sunar a az ten sa im osvedcil, ja sa bojim len tak skusat na nich a neviem ci rozoznam ci im sedi lepsie, co ak proste maju citlivejsie brusko a bude im to robit kazde mlieko a jednoducho fakt len preckat tieto prve mesiace?

mau dakujem za rady, snazime sa to dodrziavat aj ked s grganim mu to nejde, potom ho davame do autosedacky alebo lehatka a v postielke maju podlozene monitoty dekou, tk su jemne vyvysene...neviem co viac spravit, vcera aj malo pribral, jakub 80g a matus len 15, tak som zvedava co dnes, amm pocit ze co spapa to aj vykaka....

inak prdelky sa im zahojili ale stale sa im to supe v zahyboch na stehnach, tak ukazem dr, mozno nas aj koznej posl;e..

inak hruza, kazdy tt nam bvychadza nejaky lekar, pakovane kontroly, aj ked zatial su ok podla vysetreni az na ten reflux...

mici pytala som sa na to sono mozgu, tak ze to mame aj my za sebou, len som o tom nevedela, robili im to v nemocke...

petka, tak dnes mm mal podobny napad, ze ich ide povozit v aute, tam vzdy zaspia ako dreva, ze to aj vecer spravi, ked je kriza, alebo urobi kolecko v kociku, nervozna som skor ja ako on...
a dufam ze selinke sa to zlepsi, ja mam pocit ze na nasich furt nieco nachadzam a uz mi je az trapne sa stale nieco pytat pediatricky..ale co uz....ked tak citam temy tu na mk, nie sme jediny s problemami...

janula13
28. jún 2009

a vcera sme malovali 1 izbu, no to bol napad za vsetky drobne, rozbity byt, tak sme rozmyslali ze asi aj mali su z toho nervni, citia to z nas aj unavu....tak neviem ci pokracovat ci nechat malovanie tak, ...

janula13
28. jún 2009

a mame doma od znamych 2 skatule beby premium, tak rozmyslam ci neskusit...a;le asi by som sa mala drzat tych AR mliek...

janula13
28. jún 2009

ozaj a este otazka, aka ma byt teplota babatka? j SOM IM MERALA V KONECNIKU MALI MAX 37,3, to nie je vela?

janula13
28. jún 2009

a este nieco, baby vy ked prevarate vodu ako dlho ju prevarate a potom co snou? ja ju davam do termosky taku teplejsiu a postupne minam ak je horuca ochladim v vodnom kupeli...citala som ze sa da prevarena skladovat v chladnicke a potom to ohrievaju v ohrievacke a zarobia...ja rozmyslam ze to tak budem robit, co vy na to, myslite ze je to ok?

janula13
28. jún 2009

ozaj petka a my sme doteraz pili tak okolo 80ml a odkedy maju nove mlieko, uz daju tiez v pohode 100/12oml, ale nechcem to prehanat, ked menej tak menej, ved papju 7x denne,..a myslim ze spapaju dost...

petkaerdal
28. jún 2009

Ahoj Jani,tak nestihacka,ze sa ukazes 😀
aj ja som ustata,ako kon,ja nervacim v noci,tiez hrozne revu,doteraz som ich plakat nepocula a teraz nieco strasne,ravu bez priciny,teda nepaci sa im nikde inde,ako pri nas v posteli a preto revu,nepaci sa im ani v kociku spat 😠 😠 😠

Jani,moje kakaju iba zelene,len na zaciatku kakali zlte,teraz stale zelene a kakaju takmer po kazdom jedeni,viac krat denne a inak niekedy je to riedse,niekedy tvrdsie..
mlieko mame Bebu Ha od zaciatku,na tom boli aj v nemocke a to sme mali z nemocky aj predpisane na krmenie,ale na zaciatku,ako ich velmi zapekalo boli ,ako pokusne kraliky,podla mna to robi kazda mamicka ,ze skusi,lebo inak sa to neda,kazdemu babätku sadne nieco ine,ja som vtedy skusila Aptamil a aj Hipp,nakoniec nas dr. vratil naspät na Bebu,ze kakanie sa samo upravi,ze to zapekanie je tym,ze tie crevka a brusko si musi na mliecko zvyknut a aj sa tak stalo,uz vyse tyzdne nemame ziadne problem,uz ani prasok nedavam do mliecka,ani rurku nepouzivam a dokonca uz ani sab nedavam...

aj ja na mojich stale nieco nachadzam,je to ok myslim,ved same sa ucime a vsetko pozorujeme

inak tiez planujem kupit pre Selin to AR mliecko,kvoli tomu ,ze sa jej trosku mliecka vracia spät,len ho nemali v piatok,tak mozno mi potom tiez vypije viacej,niekedy mam aj pocit,ze mojim to mliecko nechuti,najedia sa aby zahnali hlad a zvysok mi jazyckom vytlacaju spät a potom je to krmenie onicom,pytaju si kazdu hodku a ani raz sa nenajedia poriadne a v noci je to takto hotova katastrofa...