Vyznajme si sympatie

monkula
11. dec 2007

milé maminky, isto máme každá na tomto fóre maminku, ktorá je nám niečím sympatická, alebo by sme si s ňou radi popísali ale nestretávate sa s ňou v žiadnej téme, tak si vyznajme sympatie a pokecajme si s načou sympoškou...

Mne je sympatická čertica a pippi, s nimi si tak často nepíšem, ale rada by som pokecala

A samozrejme všetky moje baby z tém malacky a Rimavská Sobota, tak ako, rozbehneme tu pozitívnu tému?

cicushka
11. dec 2007

tak ja mam rada logicky vsetky maminy zo septembroviek2007, aj ked teda moc neprispievam, skor citam.

ale potom mam rada aj dalsie babulky ktore rada iba "sledujem"

Su to: Luculka (ktora teraz asi rodi 🙂 a Megg, ktora ma krasnu dcerku Megie. (len niekam sa vyparila, lebo ani za svet nemozem najst jej album..ani nick..nikde..zrejme si vymazala vsetky albumy)
A potom este jednu maminu, teraz neviem presne ako sa vola, ale ma tie kraaasne trojcatka...vsetko dievcatka.

Tesi ma sledovat albumy tychto mamiciek.

maryem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maryem
11. dec 2007

Tak zdravim vsetky mne sympaticke babuchy 😀 nasli ste sa,ze 😀

cicushka
11. dec 2007

Pardon...uz som nasla tu stratenu Megg..nemala to byt Megg ale Megginka, co ma dcerku Meggie

Tymto sa ospravedlnujem Megg, ktora tiez existuje...urcite je ale aj ona symposka..len som sa s nou este nikde nestretla. 🙂

arabeska
11. dec 2007

cicush aj my ta mame rady 😵 😵

nathalie111
11. dec 2007

vsetkym maminkam a detickam z decembrovych babatiek 2006... (ale aj novembrovym,ktore patria do decembrovych 😉 )
prezivame spolu starosti,radosti,boliestky,radime si,pomahame ako vieme...
Dakujem,ze ste.... 😉 😵
aj vdaka Vam je rodicovska dovolenka vacsia zabava... 😉 😀

cicushka
11. dec 2007

arabeska) no aspon niekto...hehe..nikde inde som sa nenasla 😅

arabeska
11. dec 2007

cicush,ja som tu pisala hned tusim na 2 strane ze moje srdcovky su septebrovky 2007 tak ym som myslela aj teba 😵 😵 😵

elise
11. dec 2007

na 6 strane moje vyznanie spresnujem sú to decembrovky 2006 a ich bábätká 😉 dakujem že patrím kvám 😉 😀

cicushka
11. dec 2007

tak nabuduce poprosim presne vypisat nicky 🙂 😀

ludik
11. dec 2007

Ja pozdravujem vsetky babenky zo Sloveniek v zahranici 😵 😵 😵 Bludicku,Zuzulu,Sosku,Laru,Lufiu,Hirondelle,Ninusku,Vikakatku,Bybi,Chamomile,Ekiru,Zsuzsu,Jajaalf,Diamand,Lovacku,Mcw a ostatne babenky ktore zavitaju len niekedy 🙂 Ste zlatunke,zelam vam vsetko dobre,aby ste boli stastnucke a nikdy vam nechybalo zdravicko a laska 😅 😵 😵 Vsetkym Detickam posielam pusku a Katuskinemu babuliatku najlahsiu a najrychlejsiu cestu k nam 😵 tesime sa na teba 😉 😵

lilly
12. dec 2007

dakujem vam, zuzanat a anamor , aj ja vas mam strasne velmi rada 😵 a tiez aj ostatne planovacky z nasej temy - mouse, katarinkad, misku99, silente a dalsie, ktore som zabudla 🙂

lilly
12. dec 2007

a este droby, samozrejme, to je take slniecko 😵

lenadka
12. dec 2007

monukla aj ked som "taô velmi nemala prilezitost citat, touto temou si ziskala moje sympatie, lebo mozem napisat, ze moje NAJ su januarovky 2007:paska, certica, mory, petusko, zgurka,tonicka, andy, vavka, katka, radka a ostatne..a aj prievidzanky aj ked tam chodim pomenej
s tych co som s nimi pisala par krat je to sloboda 😉 -to bola utesena diskusia co sme viedli 😀 , hanka a sympaticka mi je aj verulka, melory-takym inym pohladom na svet aj elu citnem sem tam-prepac ze aj nereagujem ak len malo a casto odveci,no zaujala si ma
a vazne ked napise emje hned kukam ci som nenapisala cosi odveci, alebo nedala zlu fotku 😀 pritom na v diskusiach take spravne nazory 🙂

bubaczik
12. dec 2007

ja mam rada vsetky junovky,majovky..menovite sstefi,tu musim,pre jej pohotovostny humor,sisulik pre jej dobro a srdecnost,andy pre trpezlivost a linky na vtipy,lilyk,lebo ta by mi chybala,keby ju odpojili,misulika pre jej skromnost,mimusiacika pre jej dobroprajnost,eriku153,pre jej nazory,arusku pre jej "papulu",rabivu,lebo je to švagrica a kvoli nej v noci nespim,vsetky holky z digiscrapbooku,ktore su ako mašiny..rainbow,pipi,bubulik,jaaj,uz mam vypadok,no proste lubim vsetkych a basta...a milujem svoje deti...tak a budte dobre 😀

lenadka
12. dec 2007

a este nejako malo pisala maryka-chybala si mi, a aj monicka mi chyba ale ta uz sem asi chodit nebude 😢

lenadka
12. dec 2007

a este su mi sympaticke nazory k.a.t.k.y 🙂 aj sa dobre zasmejem na niekorych hlaskach-tak trafia do cierneho v tomto ma u mna vedenie paska, mory a certica su za kazdu "blbost" 😀

ukana
12. dec 2007

tak mne su sympaticke maminy zo skolkarov- vka, bibinka, renca, ramzesa, andrea.m, melory, ququpin-nasa "exotka".
A samozrejme moje rodacky z MT: ex8, zuzu13, adiku, sonja, mata, sorry ak som niekoho zabudla.
sympaticke su mi viacere maminky, verulka, anaxamon, certica, to su take stalice 🙂 🙂 🙂

ukana
12. dec 2007

ikulka, sorry som ta zabudla uviest. Prepacis mi?? 😀 😝

jasterica
12. dec 2007

Neda mi nezapojit sa do temy 😉Ja som prostrednictvom MK spoznala veeela super ludi-mamiciek,tehuliek...sme z regionu Nitra 2...dobra partia,stale podnikame nejake akcie 🙂 Disky,stretka s detmi, stretka bez deticiek,kedy strazia mangelia a babky a my si vyhodime z kopytka... 😉 Boli uz aj rodinne stretka-gulas,grilovacka...mangelia sa tiez uz niektori poznaju a beru to v poho 🙂
Mam velmi rada ity,bubli,martulu,wladi,macu,majulcek,martinku...baby,dik,ze ste 🙂 mam vas rada...cmuk,cmuk,cmuk 😲

lenadka
12. dec 2007

vsimla som si ze nitrancanky su dobra partia 😀 fotky zo stretka boli super 😀

misulka101
12. dec 2007

takze ja by som tiez chcela prispiet,ja mam rada vsetky junovky ku ktorym sice nepatrim ale raz som tam napisala a uz som tam aj ostala su skvele vsetky,vzdy poradia a ked cloveka nieco trapi povzbudia a rozosmeju,lilyk,sjuzi,zuzidr,andy.a,froschka,bubaczik,sstefi,katusha a na vsetky ktore som eswte zabudla tak sa ospravedlnujem,patri im jedno velke vdaka a nielen im aj ale aj tym ludom ktori vytvolrili tuto stranku vdaka ktorej sme sa aspon takto spoznali a mame trosku aj rozptylenie cez vsedne dni,takze este raz jedno velke DAKUJEM 🙂

bubaczik
12. dec 2007

jaaj,a som zabudla na katushu,zuzidr,tak bez nich by junovky neboli 😵 sak ja do vecera este ozivim pamat 😀

nenka83
12. dec 2007

bubazcik a zabudla si na bolulku 😝 🤐

zuzu13
12. dec 2007

jéééj super témička... 😀
takže...sympatické sú pre mňa všetky maminky i /ešte/nemaminky...a aj tie čo sa zdajú nesympatické, sú v konečnom dôsledku sympatické 😀 😀 😀
takže kobylky ste jednoducho sympošky 😀 😀 😀

bubaczik
12. dec 2007

nenka tak to by musela byt ina tema 😠

bubca
12. dec 2007

ahojte,takže ja mám najradšej maminy z nově přihlášené mamči i nemamči....myslím,že sme sa tam našli 🙂 a osobitne musím spomenúť vesi,mikcu a margaretku...

c.e.r.t.i.k.
12. dec 2007

Ahojte babule podla mna ste super vsetky. este vas tak moc nepoznam ale vzdy tu najdem rozptylenie, zabavu a vela dobrych a hlavne uzitocnych rad. Mozno by som spomenula anguu, ktora ma vdzdy poruke radu alebo dobry link a certicu, s ktorou sa da pokecat. Nie je tolko casu, no navsteva MK sa uz pre mna stala pravidlom, tak dufam, ze tu aj ja nadviazem nejake pekne priatelstva ako Vy.

vesi
12. dec 2007

tak ja budem tiež konkrétna. výborne si rozumiem s týmito babami: bubca, mikca, lucivasu, dannynka, michalag, margaretka, julova, matar, dupinka,zuzi76, whizzy a ostatné kočky z krížikov . a ešte sú tu kočky s ktorými sa stretávam málo, ale "sadli mi" ako certica, monkula, a od včera všetky kočky z témy pokec pre všetky sympošky 😀 😀 a ešte veľa, veľa dalších 😉

monkula
autor
12. dec 2007

A ja som ešte zabudla na milé baby z Digiscrapu, ktoré vždy pomôžu, droby, hawra, rabiva a ostatné a ešte sú tu dve zlatíčka, ktoré stretávam najmä na konkurenčnej Mame, ale chodia aj sem, je to Mimi109 a Kluara, ešte Kamajka a samozrejme Vesi 😀 😀