Vyznajme si sympatie

monkula
11. dec 2007

milé maminky, isto máme každá na tomto fóre maminku, ktorá je nám niečím sympatická, alebo by sme si s ňou radi popísali ale nestretávate sa s ňou v žiadnej téme, tak si vyznajme sympatie a pokecajme si s načou sympoškou...

Mne je sympatická čertica a pippi, s nimi si tak často nepíšem, ale rada by som pokecala

A samozrejme všetky moje baby z tém malacky a Rimavská Sobota, tak ako, rozbehneme tu pozitívnu tému?

francesca26
11. dec 2007

jeje to je pekan tema 🙂 😉 ..ja som dlho konika sledovala anonymne...kamaratka a kolegyna v jednom ma sem stiahla (aiculka)
taaak ja kukam aj albumiky a aj taka razna emjee je podla mna super!! 😉 😎
a moc dobre sa keca s karkulkou 🙂 a sloboda je dobra 😉

francesca26
11. dec 2007

pekna tema 😀

monkula
autor
11. dec 2007

vďaka, treba aj niečo pozitívne, veď v poslednom čase sa tu baby len hádajú... 😒

zuzidr
11. dec 2007

ahojte,táááák dík za dobrú tému,ja vás všetky,ktoré chodíte,chodíeme prvidelne mám rada,určite sa poznáme viac či menej podla nickov a tak....samozrejme,že niektorej názory sa mi páčia viac,niektorej menej ale tak to má byť 😀

monkula ty sa sem-tam vtreš medzi Piešťany však? 😀 😀

sloboda4
11. dec 2007

jaaaaaaj to je zlatucka tema, konecne nieco pozitívne....... 😉
vraciam pochvalu francesce 🙂 a smutnej karkulke 😉
inak citavam baby z temy .... manžel si myslí, že este mame počkat.....tie su zlate.....aj by som sa k nim pridala, ale ked to je teraz take nebezpecne....všetky tom zostavaju tehu 😀 😀 😀

este lenadka je zlata, ale tu som tu davno nevidela, verulka - sa mi paci ako funguje jej rodinka...a tak 🙂

este porozmyslam a spomeniem si aj na ine 😉

monkula
autor
11. dec 2007

Zuzi, tak, nacpem 😅 😅
Jasnééé, verulka je super, pozdravujem...

dudasik
11. dec 2007

Monkula, ty si ale vymyselnicka. Teraz si uz aj moja symposka. 😀
To vazne sa baby na konikovi hadavaju ? To je teda des.
Ja sa pohybujem teraz len v decembrovkach a tam si vsetky plne ocakavani a nedockavosti, ale ziadne hadky nie su na mieste.
Obcas zajdem do temy manzeliek vojakov a tam je super Vavka.

ingola25
11. dec 2007

jeej..pekna tema..mne su sympaicke: alionuska,mitinka,melory,expertka,svetluska.p, no su tu aj ine maminy,ktore su fajn...len si neviem narychlo vybaviť ich mena... 🙂

majka35
11. dec 2007

pohladenie na dušu: 😉 😉
okrem košičaniek samozrejme vyjadrujem svoje sympatie týmto mamulám:
cat, pretože ked ju čítam, tak sa v 99% zhodujem s jej názormi,
melory, pretože mi je sympatická jej vnútorná vyrovnanosť - tak to aspon ja vnímam z jej príspevkov
a nakoniec verulka: táto osôbka ma zaujala ani neviem prečo hneď na začiatku, ako som sa sem zaregistrovala ... pripadá mi ako veľmi správna, veselá mamina, ktorej názory si veľmi rada prečítam /určite ju to prekvapí, pretože sme si spoločne nevymenili ani pol slova ... 😅 /
🙂
ak sa táto téma chytí, určite poteší viaceré z nás ... dobrý nápad ... 😉

ingola25
11. dec 2007

ešte som zabudla na vavku ... no a ak si spomeniem ešte dopišem... 🙂

zuzana76
11. dec 2007

ahojteee

tak ja pozdravujem cely kolektiv bab z Augustoviek 2007 😉

no a nepoznam az tak dievcata z inych tem, ale asi tiez Certica, leila, Svetluska.p s ktorymi som par krat pokecala

zuzidr
11. dec 2007

teda aj mne je verulka sympoška,a jej rodinka,stretávame sa v študujúcich mamičkách 😀

a steffi,bubaczik.....a všetky baby z júnovčiatiek 07 😀 😀

certica
11. dec 2007

dobra tema, takto pred vianocami 😎 😉
monkula zlato, ocistim zemaaky a hned sa ti venujem 😀 😵... mimochodom dakujem (potesi) a opätujem svoje sympatie 😉

verul, tusim vedies - tiez si ma napadla ako prva z tych, co az tak pravidelne nekomunikujeme a je vas samozrejme ooovela viac. no idem na tie krumple 😀

francesca26
11. dec 2007

a ja som zabudla na bihan!! ona ma take trefne nazory 😀 😀 😀

monkula
autor
11. dec 2007

Dudasi, ďakujeeem, do decembroviek chodím šmírovať, či už Luculka a telinka, moje baby z malaciek neporodili...

A hádajú sa hádajú, ale ja nie, neznášam konflikty...

monkula
autor
11. dec 2007

Čerti, ahoj..
ja som Verulku zaregistrovala už pred rokmi, keď chodila do TV rozprávať o svojom živote a to som netušila, že ju tu stretnem...

dadulka19
11. dec 2007

no,okrem "mojich"piešťaniek 🙂 je super verulka,mladá rozumná mamina s 3 detičkami a jedným v brušku 🙂 ...a ešte je fajn vavka 🙂 čaute baby 🙂

zuzidr
11. dec 2007

certica,melory,idem sa rozpametať dalej 😀

sharlotta
11. dec 2007

Jej, toto sa mi paci...
Mne su sympaticke
Certica
Melory
Expertka
a tusim,ze sa vola Alcatko
a okrem toho moje stare zname Terezicka a Kila

sloboda4
11. dec 2007

no čerti a expertka ....take veselky 😀

ella1
11. dec 2007

ja mám rada sue.
registovala som ju už dávno predtým,ako som sa tu registrovala.
a ešte aj iné....

francesca26
11. dec 2007

a mne sa este paci julova: taka inteligentna baba 😉

sharlotta
11. dec 2007

Mne bola Sue tiez vzdy sympaticka...len...az...na jedno nedorozumenie...
A julova, jasne uz z MS

dupinka
11. dec 2007

mne je sympaticka vesi z krizikoviek ( a samozrejme vsetky rovnako "postihnute" baby 😝 ) a este bihan za jej trefne vyjadrenia a vavka 😉

petusko
11. dec 2007

moj obdiv ma tomaslavka 🙂
/baby z januaroviek su jasne🙂/
idem von cestou popremyslam nad dalsimi 😉

zsuzsu
11. dec 2007

Ja mam velmi ale velmi rada babulky zo "slovenky v zahraniči", ale velmi su mi sympatické aj babulky z "irsko halo, severné irsko,volné diskuzie pre baby z anglicka,babulky z francuzka a aj maminky z Italie /posledné dva len čitam/. Ale mam rada aj babulky "Tehotné 35 a viac, su zlaté tiež. Vlastne je mi tu sympaticka, skoro každa. /Možna by som napisala aj každa, ale dnes ma niektoré odradili založenim novych tém./ A otázka prečo? Okrem toho že sa tu s nimi dá dobre pokecať, vedia aj poradiť a pomocť 😵. A čo sa mi pači, ako sa staraju o detičky. Hlavne zodpovedne, a vidieť tu lásku čo im dávaju. / nie že by som im ja nedavala/. A dufam, že to tak aj ostane, a hadky zmiznu. Prajem pre každu len to naj.

ingola25
11. dec 2007

janka196 🙂

sharlotta
11. dec 2007

Mne je sympaticka aj Emjee 😉

monkula
autor
11. dec 2007

Emjee, áno, aj ona patrí medzi moje obľúbené, hoci keď vidím, že napísala k nám do Malaciek, zľaknem sa, že nás prišla zamknúť... 😀 😀

A zabudla som ešte na Tinni

francesca26
11. dec 2007

aj ja ked vidim ze nekde pise emjee tak cakam ze sa objavi klucik 😀 😀 😀