Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

andulll
18. nov 2010

cencula : tak a máš bod 🙂)

martinka17
18. nov 2010

@eny1 ja mám už 3 roky zbierané body a stále si nič neviem vybrať☹

adulikka
18. nov 2010

dnes akurát body z tesca

cencula
18. nov 2010

dakujem za bod andull, asi som sa do toho nemala dávať, inak ak maminy do 19.11 sa vkladanú nové nakreslené kravy, dajte deťom a potom zozbierame linky a budeme klikať od rána do večer, martinka17 ja mám z nivei ú nafukovačku, cestovnú tašku no a to je všetko to boli fajn ceny

martinka17
18. nov 2010

@cencula aj ja som dalal klik ináč, len som nepísala🙂
Tá nivea, ja mám osušku, tá je perfektná, ale tá ma tuším 8 rokov, len som si ju šetrila pre bábo 😀
Tak som chcela pozrieť, za koľko je teraz tá osuška, ale nejde strááánka 😝

a ešte mi prosím niekto napíšte, kto už má darčeky zo schwarzkopf. Budú sa teraz meniť? alebo sa nemusím ponáhľať? chcela som tričká, ešte mi chýbajú 2 čiaraky, na tú Rowentu by som asi zbierala rok a pol ešte☹

aby som nezabudla, vymením čiaraky EMCO za WALMARK, teda ja mám EMCO, chcem Walmark 😉

lubcax
18. nov 2010

Ahojte baby,som tu nova,dik za tipy na sutaze.Darceky zo schwarzkopfu sa menia kazdy rok,neviete ako je to teraz s tou niveuo.

adulikka
18. nov 2010

aj v nivei sa menia darčeky ,ja mám už nový katalóg doma aj diár

adulikka
18. nov 2010

martinka 17 osuška je teraz za 140 bodov

adulikka
18. nov 2010

neviem či sa bude dať otvoriť ,ale mne sa dala stránka nivea otvoriť

http://klub.nivea.sk/Club/Prizes.aspx?cat=6

martinka17
18. nov 2010

@adulikka dííííík, konečne som sa prihlásila, odem ešte raz pozrieť, čo majú a čo sa hodí🙂

adulikka
18. nov 2010

no dá sa otvoriť aj s mojím menom 😢

martinka17
18. nov 2010

@adulikka a ja ešte stále nemám, som zvedavá kedy to dôjde. a neviem sa rozhodnúť, 140 bodov, to my ešte asi 15 chýba.-) To až po sviatkoch asi naškrabem 😉 Ale ináč som nič nenašla. A kvalitné osušky sú drahé, tak ostanem pri osuškách.-) Navyše je ešte lepšia kvalitou ako tá z tohto ročného katalógu🙂

@lubcax a oplatí sa počkať, je to každý rok zaujímavé alebo ani nie. a kedy dajú nový katalóg?

adulikka
18. nov 2010

ináč na papieri od nivei čo som dostala spolu s katalógom mi pripísali navyše 14 bodov za vypísanie dotazníka ,ale ani neviem vlastne za čo ,za aktivitu 🙂 ,že som si aj diár objednala cez internet...tak martinka17 počkaj možno aj tebe nejaké body navyše pridali

martinka17
18. nov 2010

@adulikka dotazník online som nevyplnila, nepustíma NB☹ Ale možno niečo iné našli.-) Ja mám u nich vlastne 7 bodov, že som nechcela diár🙂 To je 132 spolu 😀

sisska
18. nov 2010

@cencula , bodik aj odo mna 😉

boldy
18. nov 2010

baby ako viete, kolko mate bodov spolu na nivea klub, ja som prihlasena a nikde to neviem najst

rajo3
18. nov 2010

@boldy body si mozes pozriet na liste, ktory prisiel spolu diarom, alebo posli mail s otazkou na klub@nivea.sk s kontaktnymi udajmi a clenskym cislom a oni ti poslu spat pocet bodov za aktivity. na nete sa to neda zistit, ani ked si prihlasena.

lubcax
18. nov 2010

@martinka17 Neviem,ci sa oplati,podla toho co chces.Kazdy rok tam je kozmetika,tricko atd..Ja mam odtial fen,krokomer.Bol tam uz aj USB-kluc.A nove veci byvaju az niekedy v aprili.Tak uvaz sama,ci pockas na nieco nove.

katika187
18. nov 2010

caute citam ze sa riesi nivea ... na niveu aj ja sporim a sporimmm mne este neprisiel ani diar a objednala som si ho .. snad zajtra pride ... ja na schwarzkopf mam len 3 ciarove kody len prednedavnom som zacala zbierat este len na registraciu 😀 drzim palce v zbieranii

@martinka17 maty ja mam na vymenenie walmark rada ty vymenim idem ty na[pisat 🙂

boldy
18. nov 2010

@rajo3 dik za odpoved, dnes mi dosiel diar nivea aj plienky huggies 🙂

titkovamiriam
18. nov 2010

a ja dnes diar so vzoreckami 😀

martinka17
18. nov 2010

@lubcax dík pekne, o si vezmem to tričko, ja používam len pol farby naraz....to ide pomaly ten zber. A tirčká sa mi páčia a hurá, majú aj S 😀

lubcax
18. nov 2010

@boldy Odkial ti prisli huggies,to je nejaka sutaz?

martinka17
18. nov 2010
petka1982
18. nov 2010

aj ja mám jeden navyše,ak by niekto chcel 😀

martinka17
18. nov 2010

@petka1982 ja si ho preto ani neobjednávam, aby mi ostali body 😀

petka1982
18. nov 2010

@martinka17 ja nemám trpezlivosť na zbieranie bodov, tak si objednávam diár 😉