Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ajulienka81
20. nov 2010

@katika187 aj ja som mala tieto tri vzorky, takze asi to posielali kazdemu...akoze aby sa postarka uz na vzorky ulakomila, to je vrchol...ale zase lepsie, ako by malo zmiznut nieco viac 😉

labus
20. nov 2010

@katika187 kočky prepáčte že vám skáčem do temičky.. len si chcem zastat obrovske množstvo poctivých poštárok,ktore tažko pracuju a v živote by nevzali ani klinček... nieto ešte riskovat prácu koli nejakej zásielke... žial viem že sa to stáva a netuším ako je možne že take osoby na poštu vobec príjmu....len mi je luto,že nás potom ludia hádžu do jedneho vreca...a ešte .. tie zásielky prechádzaju rukami množstva ludí .. žial ak niečo zmizne najčastejšie si ludia myslia že to bola poštárka...to že sa zásielka poškodí - natrhne sa často stane aj na tridiacej linke...
prosím neberte to v zlom... píšem len vlastnu skusenost ja napríklad poznám množstvo svedomitých poštárok za ktore dám ruku do ohna...a verte že je to neskutočne náročná práca a slušný človek nikdy neriskuje zamesnanie ... koli krádeži....a ani mu to za to nestojí. Denne nám prejde rukami množstvo zásieloka ni nám nenapadne zamýšlat sa nad tým čo v tom je...proste kus ako kus ... to len na vysvetlenie nedalo mi neozvat sa -prepáčte

belova.r
20. nov 2010

no musim sa vyjadrit aj ja k zasielkam, mne dodnes z nivey neprisli labela pre celu rodinu, ktoru som poregistrovala, a to nehovorim dalsie veci , ktore nedosli, a ked som volala do nivey a firiem tak to poslali, zial nie doporucene, takze ma to posta alebo neviem kto, ale inde sa to nema kde stratit, a teraz zase som volala do nivey na diare a casopisy zase poslali ale ja nic nemam, tak co su to za posty

benne
20. nov 2010

@labus súhlasím, ľudia sú všelijakí, nám kradli poštu zo schránok naši susedia, normálne vylomili schránku, ked sa im nepodarilo vytiahnuť. Zvykli nám z Ameriky posialať k narodkám ako deťom pohľadnice a tam 5 dolárov, potom prestali a jednorazovo poslali raz ročne šek, ale dobrákovi susedovi bol aj ten dobrý 😠

benne
20. nov 2010

@belova.r pošta je dobrá, ľudia sú hnusní, niektorí. Aj moja kamoška posielala pohľadnice z anglicka rodine a nikdy nedošli, ja som posielala tiež a našim došli. Kamoška je z dediny, asi si mysleli, že zarába tisíce a posiela domov a tam bola len starostlivo vyberaná pohľadnica 🙄

belova.r
20. nov 2010

no neviem kto je hnusni, ja byvam na ubytovni a tam nie su schranky tam to davaju do kolonek a tam ludia nemaju pristup

labus
20. nov 2010

@belova.r ja som napr. na nivei zaregistrovaná tiež už roky.... a tie labelá nám tiež nedošli... ale ani ma nenapadlo mysliet si že zmyzli na pošte... skor si myslím že neboli odoslane .. ale to je len moj názor...ale vravým ludia su rozny.. a žial nájdu sa aj zlodeji ... ja to trošku vnímam z druhej strany kedže viem napr. ake mám kolegyne.. my sa snažíme doručit často aj nedoručitelne a je užasný pocit ak tým ludí potešíme a často sa zamýšlame nad tým prečo nás ludia často hádžu do jedneho vreca...je to len a len o konkretnom človeku..a dost často nám je to luto .. ked počujeme názor.. nechala si poštárka...na mietse by sme boli vyhodene z práce za aku kolvek maličkost ak by zistili že berieme čo nieje naše mám často osobne kontroly ... možno prísnejšie ako v akejkolvek inej ...práci -podniku,fabrike

@benne žial stávaju sa rozne veci.. a aj susedia su rozny .. a to je presne to o čom píšem je to o konkretnom človeku o jeho svedomí...ale že ešte aj šek mu bol dobrý? tak to bola číra závist a zákernost ,lebo aj tak mu bol na nič bez občianskeho na pošte nemá šancu... niektorý ludia žial asi nemaju čím uvažovat.... je to smutne...

benne
20. nov 2010

@belova.r no ved nájde sa aj doručovateľka, ktorá nedoručí čo sa jej zapáči, aj keby bola len jedna z tisíca, určite sa môže stať, ale kým zásielka nájde svojho adresáta, prejde toľkými inými rukami, že zvaliť to na tú poslednú osobu nemusí byť namieste. Ja by som si asi takéto zásielky nechala posielať k rodičom, svokre, kamoške, ktorým sa pošta nestráca ... tak sme to robili aj s tými šekmi potom, posielali to inde a susedovi v bytovke klapli ústa naprázdno, síce nám asi po dva roky ešte zmizla na sviatky obálka s vianočnou pohľadnicou, ale dnes je to už vybavené 😉

belova.r
20. nov 2010

no to som uz skusala a vzorky kremov boli u susedov v zahrade u mamy , a to tam hodila postarka

d198815
20. nov 2010

baby ako orion a bueno???prislo vam uz nieco???inak aj mne prisla nivea otvorena 😠

bertica.h
20. nov 2010

baby, nechceli by ste niektora vymenit obaly z jojo cukríkov za kupony z DM?mám takmer všetky,včetne 25% zlavy na akýkolvek výrobok.díky 🙂

adulikka
20. nov 2010

http://www.milkakravicky.sk/prevleknete-si-krav...

dá sa hlasovať ,ale nečítala či za to niečo môžte vyhrať

dad25
20. nov 2010
ajulienka81
21. nov 2010

ahojte, kolko novych tvari...tak vitajte...aspon budeme mat viac prispievatelov 😉

petka1982
21. nov 2010

@d198815 orion ani bueno nič,nivea prišla v poriadku 😉

prišla mi vzorka cukru,ešte som ho ani nevybalila,sú to také dva malé sáčky

na jojo je nová hra,nič pre mňa,chýba mi trpezlivosť 😀

martinka17
21. nov 2010

@labus s tými poštárkami, teda presnejšie doručovateľkami sa pridávam..jedna potvora pokazí povesť celej skupine 😖 😀 😀 😀 . ale tá NIVEA ja typujem na chybné obálke, keď ich je toľko otvorených 😉

a orion a bueno, nula bodov ☹

cencula
22. nov 2010

http://www.milkakravicky.sk/prevleknete-si-krav... môžem poprosiť o hlas? dakujem velmi pekne dopredu kto súťaží a treba mu hlas, oplatím díky

labus
22. nov 2010

@martinka17 Martinka -presne tak preto radím ak máte naozaj vážne podozrenie na konkretnu osobu netreba to nechat tak a chodte sa stažovat priamo za jej veducou.....len si prosím nemyslite,že sme všteky zodejky... to si tie ženy čo vám nosia denne poštu v čase i nečase naozaj nezaslužia... je to drina ... mne tá práca tak zničila chrbticu.. že sa nebudem moct do práce vrátit...napriek tomu som tu robotu robila rada,čestne a svedomito...

martinka17
22. nov 2010

@labus ja mám sestru na pošte, teda ako administrátorku, ale viem, že je to ťažká práca a viem, akoto tam funguje 😀