Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

laulau
24. jan 2011

Ahojky baby, sorry, ze zase otravujem s tou coca-colou, ale neviete mi poradit, ako to funguje s tymi darcekmi - Vymen za body? Tak ja to nechapem - je to este aktivne? Ved to nikdy nejde... Prosim o odpoved. Diky moc

martinka17
24. jan 2011

@ajulienka81 mne to doniesla poštárka domov tiež, akurát ja som nebola doma. Asi bude aj mlj zelený, aj kámoška ma zelený. Ani ja neviem čo sním, či darček alebo ho niekam vyložím v tej mojej mini pici kuchynke🙂

ajulienka81
24. jan 2011

@martinka17 aha, no to tak byva, ze ked na postarku cakas, tak nepride a ked raz nie si doma, tak akurat vtedy nieco donesie, ze? 😉 mne je to normalne luto ho len tak vystavit, ked vlastne tie vecicky z neho mam a pouzivat budem tie stare. iba co by sa nan zbytocne prasilo. takze preto asi pojde do daru.

ajulienka81
24. jan 2011

@laulau to netusim, raz som na to pozerala, ale ma to nezaujalo a my radsej kofolu ako colu 😉

martinka17
24. jan 2011

@ajulienka81 ja mám tiež už jeden multifunkčný na stene, je tam toho kopec, tak uvidím🙂

ajulienka81
24. jan 2011

@martinka17 a ty rozumies tomu, ako sa tie body na ich stranke daju vyuzit v tej tescome? lebo to nikde nepisu, iba ze v eshope, ale ako, to som sa nedozvedela.

martinka17
24. jan 2011

Zmena za Tescoma zlatky - podľa stanoveného pomeru možno body previesť na Tescoma zlatky. Tento prevod je uskutočniteľný najskôr týždeň potom, čo Vám boli body pripísané na účet, aby sme zabránili prípadnému nekorektnému jednaniu.
http://www.varime.sk/ako-to-funguje/body-a-hodn...
len som nenašla pomer koľko bodov na zlatku 😉

@ajulienka81

ajulienka81
24. jan 2011

@martinka17 toto som nasla aj ja, ten prevod je tusim za 25 bodov 1 zlatka a ukazuje to v profile Moje varenie, kolko mam bodov. Len v tom eshope spominaju zase nejake tescoma club body a pre tych vyrobkoch je udane, kolko tych bodov dostanes za ich nakup a nie, kolko bodov ti je treba, aby si si mohla nejaky odtial vybrat za tie zlatky. no som z toho jelen 😀

ajulienka81
24. jan 2011

@martinka17 - Pri objednaní tovaru v e-shope TESCOMA bude členovi TC poskytnutá zľava na objednaný tovar v hodnote 0,003 € za jeden bod, ak uplatní určitý počet získaných bodov spôsobom stanoveným v internetovej aplikácii e-shopu TESCOMA.
Uvedeným spôsobom je člen TC oprávnený uplatňovať body a získavať za ne zľavu v prípade, že počet bodov na jeho osobnom konte člena je najmenej 1000 bodov.

- Uvedeným spôsobom je člen TC oprávnený uplatňovať body a získavať za ne zľavu len v prípade objednávok, u ktorých celková nákupná cena za akýkoľvek tovar objednaný v rámci danej objednávky dosahuje najmenej 20 €;

ajulienka81
24. jan 2011

No ak je to takto, tak nikdy nenazbieram dostatocny pocet bodov, aby som si nejaku zlavu uplatnila.

martinka17
24. jan 2011

@ajulienka81 taky tak, to by som musela len na tej stránke sedieť a nahadzovať recepty

ináč, mal už niekto z nadoma.cz tú sadu do domácnosti? Buď potraviny alebo čistiace? čis a to oplatí, lebo ostatné ceny nic moc pre mňa ☹

ajulienka81
24. jan 2011

@martinka17 ja som este nic odtial nemala. a ani sa mi nic nepaci, mam vyse 300 bodov a tiez by som nieco chcela objednat, len cakam, ci nieco nepridaju.

martinka17
24. jan 2011

@ajulienka81 ja mám len 200 a to mám ešte 5 mesiacov čo robiť sa dostať k darčeku 😝
http://www.nadoma.cz/shop
tak to zredukovali, nie je čo riešiť🙂

martinka17
24. jan 2011

baby, ktoré ste na tns, chodia vám dotazníky? Lebo mne teda nie a vraj stále obmieňajú skupinu , preto sa asi do žiadnej nedostanem. Od novembra som mala až jednu pozvánku 😝

dad25
24. jan 2011

@martinka17 mne chodia ale akosi stale nesplňam kriteria ešte ho ani nezačnem pomaly vyplňať a mi ho ukončia

cencula
24. jan 2011

podla toho kde dotazníky, ale väčšinou tiež akosi nepslnam kritérié ide ma šlahnúť, čo som z marsu??? 😖 😖

katika187
24. jan 2011

@martinka17 dakujeem mati 🙂

carodejnica
24. jan 2011

Pochváľte sa svojím príbytkom a zapojte sa do súťaže o praktickú knižku!
http://www.byvanie.pre-vas.sk/2011/01/23/napist...

katika187
24. jan 2011

@laulau ahoj, tak ja na coca colu chodim stale a takto to funguje ja som presne si to myslela na zaciatku tiez ale este davnejsie to fungovalo tak ze boloi stale k dispozicii darceky ale ludia ich velmi skoro uchmatli a vymysleli to tak ze kazdy ma narok na darcek ale vlastne to funguje ze : musis prist v pravy moment ked vies nieco ako rimmel ked tocis rimmel tie v pravu chvilku mne sa to tam raz ukazalo ale hne dako som dala objednat dalo ze mi to niekto uchmatol takze treba tam mat stastie 🙂