Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ajulienka81
30. jan 2011

http://www.sutaz.umb.sk/ toto sa uz vacsiny z nas asi netyka, tak ale mozno sa niekto najde 😉

martinka17
30. jan 2011

@99zuka začínajú až 1.2, až potom ti budú pribúdať body 😉

desmodka
31. jan 2011

baby aka je ta stranka na to bueno??? dakujem!!!

desmodka
31. jan 2011

uz mam 😅

sb_27
31. jan 2011

nove sutaze na www.babinet.cz (uz som mala stastie vyhrat odtial a posielaju aj na Slovensko)
na www.chytrazena.cz tiez nove sutaze a od zajtra maraton o televizor k valentinovi
vela stastia

sb_27
31. jan 2011

aha a aby som nezabudla kto nepoznate wwww.chytrazena.cz tak ziskavaju sa tam mimo ineho aj bodiky za rozne aktivity napr. za kazde novo otvorene okno jeden bod, rozne sutaze a akcie mozete ziskat tisice bodov a za ne si mozete vybrat darceky v chytrom konte mozno sa niekomu nieco bude hodit

ajulienka81
31. jan 2011

@sb_27 a nie je chytrazena len pre CR? mne sa zda, ze hej, ale neviem isto.

sb_27
31. jan 2011

@ajulienka81
myslim ze nie uz som tam registrovana davno a nepamatam si uz registracne info ale je tam vela dievcat sloveniek tak treba skusit
aha a ja som posielala aj prispevok do nejakej sutaze len som ho nemohla zverejnik ked bol v slovencine a bez diakritiky ale ked som ho supla do translatora tak mi ho uz zverejnili v pohode

ajulienka81
31. jan 2011

@sb_27 ja som tam tiez uz dlho registrovana, lebo tam byvalo dost sutazi a sa mi zda, ze v podmienkach tych sutazi bolo, ze len pre CR, ale nie som si uz ista. Preto som tam aj prestala chodit. pojdem to pozriet.

ajulienka81
31. jan 2011

takze len CR

angelheart
31. jan 2011

@ajulienka81 @sb_27 - chytrazena - výhry posielajú len v rámci ČR! Súťažiť môžete, ale ak vyhráte a nemáte rodinu alebo známeho v ČR, výhru nepošlú ... je to v pravidlách.
Ja mám momentálne výhodu, brat odišiel do Prahy, tak posielam všetky české súťaže na neho, za tých pár mesiacov sme boli úspešní už veľakrát 😀 (nie na chytrej zene, na iných serveroch)

ajulienka81
31. jan 2011

@angelheart ano, uz som to pozerala a aj sem dala. mne sa to marilo, len uz som si nebola ista.

iva987
31. jan 2011

Take flasky sa zidu 🙂 http://www.ukulele.sk/sutaz/

sb_27
31. jan 2011

dievcatka a na zena-in.cz stale plati ze iba pre CR su urcene vyhry?
Dakujem

laulau
31. jan 2011

Ahojte dievcata, iba chcem povzbudit tie, kt. este cakaju na stojan Funny Mummy - tak mne dnes prisiel - a ten velky - s naberackou, prevracackou a tak. Je super, oplatilo sa cakat, bolo to prekvapko, kedze som cakala na ten mansi 😉