Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
4. mar 2011

@adulikka ja som ešte neposielala,ale neskúsila si im napísať?

martinka17
4. mar 2011

@slavka11 len farby na vlasy kúpene na Slovensku 😉

adulikka
4. mar 2011

slavka11 ja len farby na vlasy používam , a tie kódy si musíš nalepiť na vytlačený papier čo oni na stránke schwarzkopf majú ,alebo ti ja môžem ho poslať ak pošleš mailovú adresu,

katkattt
4. mar 2011

Ahojte neviete mi niekto povedat ako to chodi na stranke fashiondays.sk?? rgistracia je zdarma ? ako sa tam da registrovat ? citala som ze cez nejaku pozvanku.... Tak ak niekto viete napiste mi prosim a rovno aj pozvanku mote poslat dakujeeem

ajulienka81
4. mar 2011

@katkattt napis mi mail, ja tam som zaregistrovana

majina1974
4. mar 2011

kocky ela2710 alebo martinka17,mohli by ste mi poradit na akych strankach to tocite?a o co tam vlastne ide?

majina1974
4. mar 2011

rada by som poradila,ze od dnesneho dna kto kupi v CBA predajni 4 brumikov,na poziadanie dostane detsky meter na meranie deti s motivom brumika.No skoda ze u nas taky obchod nie je,pretoze meter vyzera ze je ozaj pekny.ahojte.Majina1974.

titkovamiriam
4. mar 2011

http://www.cbask.sk/akcie_spotrebitel.php
ten meter sme s kamoskou dostali aj ku kave cokoladky 🙂 ja teraz do cba chodievam casto lebo ,a dobry vyber aj ceny 🙂

majka22
4. mar 2011

Ahojte, pred casom ste tu riesili vernostne programy, tak ja som objavila racio a maju velmi pekne darceky. Takze aj trosku zdravej vyzivy k tym cokoladkam a cukrikom 🙂 .

titkovamiriam
4. mar 2011

vernostne aj emco 🙂 www.emco.cz