Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

angelheart
22. apr 2011

@martinka17 žiadna vzorka, úplne celé balenia výrobkov, akurát si treba nájsť, čo práve potrebuješ - obehať viac stánkov...

martinka17
23. apr 2011

@angelheart ahaaa, tak to ja skočím do Kauflandu, tam sú aj stánky aj priamo na ploche majú, ale dnes asi nestíham 😉

adulikka
23. apr 2011

dnes kúpila granko a mám akurát tapetu na mobil

martinka17
23. apr 2011

@adulikka ja som inule kúpila a ani len nebolo súťažné, také ani nemali 😠
@angelheart prosím ťa, to mliečko bolo klasické alebo anticelulitída...lebo jedno som už objavila, ale je proti celulitíde, také ja eeee, 😲 😀

adulikka
23. apr 2011

martinka17 u nás tie granká predávajú v tescu a na obale je napísané o súťaži ,to by si si nepoplietla

angelheart
23. apr 2011

@martinka17 to mlieko nebolo proti celulitíde ... bolo hydratačné a neviem, či nie aj s nejakými trblietkami...už si nepamätám. Ja som si ešte nekúpila, lebo ... krém na tvár od Dermacolu nechcem, nerobí mi dobre a telové mlieko som si kúpila Niveu-vo výpredaji 400ml za 3,08€ 😀 Tak chcem pozrieť ešte viac stánkov, či neobjavím niečo, čo by sa mi hodilo...

angelheart
23. apr 2011

V BA v Hypernove majú: za 300g mini BEBE dobré ráno - 2 kovové lyžičky /celkom pekné, dlhé/, za 8€ výrobkov Nivea - hodinky /také mini, silikónové/, za 2x500g Granko - sklenený červený pohár.
Neviem, ako sú na tom ostatné Hypernovy...

slavka11
24. apr 2011

@angelheart sakra v piatok sme tam boli a ani o bebe a ani o Granko pohariku som nic nevedela ved to nebolo spomenute v letaku a oni take veci zvyknu do letaku davat. Hmmm smola

slavka11
24. apr 2011

veeeeela novych sutazi na http://www.ceske-souteze.cz/

martinka17
24. apr 2011

@angelheart díkm pomrkám po sviatkoch, ja mám vysokú spotrebu mlieka, tak sa vždy hodííííí 😀 a tá hypernova
@slavka11 to tak býva, po funuse všetko zistím 😉 tak tam ani nechodím 😵

angelheart
24. apr 2011

@slavka11 keď som tam bola, tak tam boli hostesky z Bebe. To Granko bolo minule, neviem v ktorom letáku, ale majú to do vypredania zásob a ešte ich tam majú veľa/ako som videla/ 😉 a hodiniek mali tiež dosť. Vyberala som lyžičky a predo mnou brali ten pohár, aj hodinky, tak som sa mrkla 😝 Prípadne, keď budeš v Hypernove, tak na informáciách sa môžeš opýtať, či ešte platí tá akcia s Grankom a Niveou a povedia Ti, aby si to nekupovala zbytočne 😉

terqa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skeblicka77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slavka11
25. apr 2011

tu sa da sutazit opatovne kazdy den raz neviem ale do kedy takze skusajte kym sa da
http://magazine.ffmoda.com/sk-sk/competition.html

slavka11
25. apr 2011

www.souteze.org

- Soutěž o zahradní kovový nábytek
- Rádio Hubajda rozdává 7x puzzle
- Soutěž s výrobky italské značky Karaja
- Receptová soutěž o 500 Kč na Kucharka.BIZ
- Súťaž o anatomický vankúš Latexi v hodnote 80 EUR!
- Soutěž o knihu 101 otázek...! KOČKA
- Soutěž s pánskou streetwear značkou Orisue
- Soutěž o knihu Rebel Tomáš Řepka
- Vyhrajte 2x2 lístky na koncert kapely Chinaski – AMAROK TOUR 2011 v Kladně 27.4.11!!!
- 3 x Dárkový voucher v hodnotě 1000 Kč k nákupu zboží značky Desigual
- Vyhrajte ilustrovanou knihu od Petra Urbana!
- Soutěž o láhev jihoafrického vína
- Soutěž o kubánský rum Legendario Elixir
- Vymyslete slogan a vyhrajte tričko a kšiltovku!
- 5 x Dárková poukázka v hodnotě 500 Kč na Pejsek-in.cz
...a mnoho dalších soutěží