Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

cimlik
6. máj 2011

@aduikka mně se to na rimmel podařilo 2x, jednou za sebe a jednou za mamku 😉 🙂

labus
6. máj 2011

@adulikka aha vedela som že ich vela určite nieje.
@cimlik hmmm si dobrá,že až 2x... super gratulujem 🙂

danielaj
6. máj 2011

ahojte dievčatá, píšem tu síce prvý krát, neprispela som sem zatiaľ ani raz, lebo vy ste šikovnejšie, keď naďabím na nejakú súťaž, už tu na ňu link dala niektorá z vás, ale čítam vás poctivo každý deň a zapájam sa do súťaží, a týmto ďakujem tej, ktorá tu dala link na súťaž Vaša Dedra ne FB, lebo som vyhrala balíček podľa vlastného výberu za 15 Eur, potešilo ma to veľmi, na budúci týždeň by mi mal prísť, tak sa tešíííím a ešte raz ďakujem 🙂 😉

ajulienka81
6. máj 2011

@danielaj gratulujem k vyhre a aj k tomu, ze si sa osmelila a prispela nam sem 😉

danielaj
6. máj 2011

@ajulienka81 ďakujem pekne a polepším sa, budem prispievať častejšie 🙂

ajulienka81
6. máj 2011

@danielaj ja inak na FB nesutazim skoro vobec, ale asi zacnem 🙂

danielaj
6. máj 2011

@ajulienka81 ja som tiež začala až nedávno na tej FB stránke Fotorecepty, no uvidíme, či ešte niečo vyhrám 🙂

ajulienka81
6. máj 2011

@danielaj tam aj ja obcas pozriem, lebo tam nie su FB sutaze, ale odkazy na ine stranky. Ja som teraz vyhrala vstupenku na festival duchov a strasidiel do Bojnic, tak zajtra ideme🙂)

danielaj
6. máj 2011

@ajulienka81 ano, ano len odkazy sú tam 😉 to si super vyhrala, gratulujem, užite si to 🙂

ajulienka81
6. máj 2011

@danielaj ano, tesim sa, lebo inak su tie listky dost drahe...

michsme
6. máj 2011

@danielaj gratulujem, nech sa dari

michsme
6. máj 2011

@ajulienka81 to je super, tam je krasne, uzite si to

danielaj
6. máj 2011

@michsme ďakujem, nápodobne 🙂

ajulienka81
6. máj 2011

@michsme dakujem, chodime tam pravidelne, aj ked malokedy do zamky, vacsinou len tak prejst sa...

dada1212
6. máj 2011

@adulikka @labus mne sa tiež raz podaril rimmel, ale to tuším to už budú skoro 2 roky. moja mama je tam ešte dlhšie ako ja a jej sa to nepodarilo doteraz, takže fakt neviem, či je to už vopred určené ktoré nicky vyhrajú a ktoré nie alebo čo...
mne dnes prišiel ten púder od go2b, čo som dávala aj link, čo žrebovali zo zaregistrovaných.
ostatným gratulujem k výhram 🙂
ja súťažím len občas na FB stránkach, inak ma to už nebaví, takže veľa nevyhrávam, skôr sem chodím kvôli vzorkám.

adulikka
6. máj 2011

tak sa tu najdu medzi nami čo vyhrali v rimmeli ,tak treba skúšať ďalej 😉 možno sa aj na nás šťastie usmeje 🙂

michsme
6. máj 2011

@ajulienka81 my sme tam boli minule leto na prazdniny a robia krasne detske prehliadky

cimlik
6. máj 2011

www.veselakrava.cz - i pro SR, dnes jsem vyhrála polštářek a sedací vak 😉 , tak zkuste 🙂

kitkat44
6. máj 2011

no mne dalo az teraz tocit balicek a ako inak zas policko pred nim 😀

adulikka
6. máj 2011

http://www.nechbozeda.sk/hokej/hlasovanie.aspx?...

kitkat44 mne už nedalo točiť rimmel

cimlik gratulujem ...daj nám tu foto

julianka777
7. máj 2011

ahojte 🙂 prihlasila som sa na rimell a nejak som moc nepochoopila ako sa tam da nieco vyhrat...nemohli by ste mi to prosim vas vysvetlit?dakujem pekne 😀