Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

adulikka
26. jún 2011

inak kto zbiera body z tesca ,tak ak si nevezmete od nich tašku prirátajú vám body navyše ,podľa toho asi koľko tašiek by ste potrebovali na nákup...inak ja si nosím svoju ,tak mám tri body navyše 😀

jitula1984
27. jún 2011

slevy na hracky maji na www.euroforce.cz .kod k tem hrackam je DJSKOLKY657 . sleva je asi 30% procent na vsechno co tam maji. Maj tam hodne masinky tomase a ruzny takovy dráhy (neco jako autodraha, akorat bez aut 🙂 )

vera1132
27. jún 2011

@adulikka ja som dnes bola v tesco nezobrala som tasky, ale kupila som si aj tu eko tašku a dostala som naviše 10 bodov. 🙂

majina1974
27. jún 2011

@adulikka dík za info,už som niečo počula,že dajú body tomu,kto nebere tašky,no nevedela som kolko.ahoj.

angelheart
27. jún 2011

@majina1974 záleží od nákupu, ak máš malý nákup, prirátajú bod, ak veľký, tak viac.

slavka11
27. jún 2011

@majina1974 nas na to upozornila pokladnicka ze ak si neberieme tasky tak mame body ale my sme ju pochopili tak ze ak si nezoberiem tasky tak sa mi body pripocitaju a ked si ich zoberiem tak ziadne body neziskam. Potom som pozerala na blok a mali sme navyse 6 bodov za tasky teda za to ze sme si ich nebrali lebo ja nosim v taske take tie skladacie ako zicher a ked viem ze idme na nakupy vacsie tak beriem z domu textilne maju vacsiu pevnost a nosnost ako igelitky. Mozno nas Tesco nauci ekologickemu spravaniu a ved konec koncov par desiatok rokov dozadu bolo normalne ist do obchodu z vlastnymi taskami a nie spoliehat sa na to ze ved retazec mi ich supne kolko budem chciet. Je pravda ze tieto igelitky vacsinou sluzili na smeti ale tak druha vec je ze zbytocne vela tasiek zatazuje zivotne prostredie lebo trva desiatky rokov az si s tym priroda aspon kolko tolko pomoze