Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ajulienka81
19. aug 2011

baby, mam komplet bonusovu knizku z OMV so zlavou na Grundig kuchyn. spotrebice, ak by ste niekto mali zaujem, rada vymenim...

angelheart
19. aug 2011

@tweety919 gratulujem a môžem sa spýtať, čo Ti prišlo? 😉

tweety919
19. aug 2011

@angelheart ďakujem, prišla micerálna pleťová voda Bioderma 🙂 potešilo

monnr
19. aug 2011

co posielali tým čo skúšali farbu?

angelheart
19. aug 2011

@tweety919 vďaka, dúfam, že príde aj mne 😀

angelheart
19. aug 2011

@tweety919 teraz mi napadlo, nie je tá Bioderma za takú anketu alebo registráciu alebo také niečo, lebo ja som také vyplňovala a mala prísť vzorka ...

benca
19. aug 2011

ano ta bioderma je za anketu ja som ju este nedostala, ale vyplnala som ju

benca
19. aug 2011

nasla som dobru stranku so vzorkami, dajte do googla blogerky o vzorkach zdarma a ukaze to blogy a jeden je poraviny tak to zacina, niektore vzorky z toho tu neboli

benca
19. aug 2011

nasla som cvicenie cez vikend v eurovi len za jedno euro v golem centre, treba sa registrovat, obmedzeny pocet, asi to je cez viac vikendov

benca
19. aug 2011

bol niekto z vas v juni na fasion day v obchodnom dome dunaj, bol to vypredaj znackovych veci outlet, tak zistujem ci to bolo fajn, a kedy to znova bude

tweety919
20. aug 2011

@angelheart to netuším,lebo ja som iné asi nevyplňovala..a navyše,keď prišiel ten mail z zena-in.cz,že posielaju tym co skusali farbu nejaky darcek,tak som myslela že z toho..no to je fuk,hlavne že dačo došlo 🙂 a neni to vzorka,normalne 100ml a prišlo to z lekarne

angelheart
20. aug 2011

@tweety919 vďaka, ja len preto, že došlo to aj babe, ktorá netestovala, ale máš pravdu, je to jedno, hlavne, že došla 😉
Volala som s otcom, mám ju doma aj ja, tak sa tešííííím, lebo Bioderma je supeeeeeer 😀

labus
20. aug 2011

@tweety919 aj mne došla tá micerálna voda a netuším za čo... tiež z lekárne.. a farby na zena-in cz som netestovala 😕 😕 ale potešila

labus
20. aug 2011

@slavka11 moc blahoželám

cencula
20. aug 2011

blahoželám
už by mohli spustiť nejakú súťaž na posielanie obalov

angelheart
20. aug 2011

@labus to je super 😀 podľa mňa je to z tej registrácie, bolo to na českej stránke, už si nepamätám presne, kde, ale bolo tam napísané, že každý dostane vzorku micerálnej vody Bioderma 😉

labus
20. aug 2011

@angelheart asi hej 🙂 ale čo nech je od kial chce hlavne že je aj takáto maličkost poteší no nie,?

majina1974
20. aug 2011

@cencula ak sa o nejakej dozveš,daj prosím vediet.aj ja by som sa potešila,lebo sa mi to už kopí a neviem,čo možem vyhodit.ahoj.

cencula
20. aug 2011

majina1974 jasné len čo sa niečo dozviem, tak to zverejním nebojte sa

slavka11
21. aug 2011

dievcatka dakujem velmi pekne za gratulacie. Clovek ma hned krajsi den a lepsiu naladu ked mu posta doruci nejaku malickost na ktoru mozno aj zabudol. Mne sa paci moj manzel ked som mu povedala ze som prva na pecenijeradost.cz ale ze vyhru nedostanem kedze nesplnam podmienky sutaze a teda odmerku mat nebudem. On na to nevadi ved ja ti taku kupim. A ja mu na to vravim, ze nie ja kupenu nechcem. Prosto mna tesi ked nieco vyhram mam z toho taky prijemny pocit ale ked sa presne rovnaka vec kupi tak uz to to caro nema. Asi ma sutazilky chapete o com hovorim 🙂

slavka11
21. aug 2011

dievcatka ktore ste tu z CR poslite mi adresu mam jednu tycinku na bueno facebook tak by Vam to mohlo prist ak sa bude dat zadat lubovol adresa

tweety919
21. aug 2011

@labus 😀 super,tak blahoželám 🙂 ja už po tom nepátram,veď hlavne,že dačo došlo 🙂

labus
21. aug 2011

@tweety919 tak tak moja 😀 😀 😀