Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

slavka11
25. sep 2011

@aikesis skus na mimibazar.sk tam su sikovne babule ktore ti to pripadne vedia na poziadanie aj usit ci ustrikovat

belova.r
25. sep 2011

ahojte dievcata, za tu hadanku na buene, kto ma kolko rokov, ani nepripisali body, ani tam nemaju mail, neviete, kde sa da na to stazovat

miracle
25. sep 2011

@belova.r
ani ja nemam este body

babatko88
25. sep 2011

@belova.r musíš počkať na mail, body vždy nabehnú vtedy, ked pošlú mail, skôr nie, musíme počkať 🙂

babatko88
25. sep 2011

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=22311889... súťaž o fotenie, frčí do 30.9., stále stíhate, nie je to na kliky 😀

ela2710
26. sep 2011

Dnes na buene nove poznaj zem - indicia znakove pismo - sedi to na viac statov, este pockam na jednu indiciu

michsme
26. sep 2011

@ela2710 ako pises, je to velmi vseobecne, poobede bude urcite dalsia indicia

ela2710
26. sep 2011

@michsme ale ked bola minule sutaz, tak tie indicie sa mi zdali volako lahsie...teraz davaju velmi vseobecne a potom treba cakat a mam malo bodov, pred tym som mavala po 100 b.

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belova.r
26. sep 2011

ahoj lili nejde mi to cez ip, mailovka je belova.r@azet.sk, renata singh

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belova.r
26. sep 2011

DIKES KOCKA

roxynqka
26. sep 2011

Čaute baby 🙂 Akurát som pozrela na bueno a vidím, že je nové "4. poznej zemi" 🙂 Indície sú a) znakové písmo b) červení kapři ... Idem skúsiť niečo popozerať na nete, že čo nájdem 🙂 Potom dám vedieť 😎 Pekný dník ...

roxynqka
26. sep 2011

Asi to je hovadina, čo teraz napíšem 😀 Ale tak čo už 😀
Ja som našla niečo, že v Japonskej záhrade žijú červení kapři (koi-kapři), symboli šťastia a blaženosti.
Nemôže to byť teda Japonsko? 😀 😀 😀

roxynqka
26. sep 2011

@aikesis A akú by si potrebovala tú čelenku? Nevieš nájsť na nete nejaký obrázok a poslať mi na mail? 🙂 😉

aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angelheart
26. sep 2011

@ela2710 súhlasím, toto kolo Buena mi lezie na nervy, indície na prd, ešte aj pridávajú dve za jeden deň, ako potom na niečo nazbierať?? nemám ešte ani len na tyčinky. Ak budem mať a ostanú, tak vezmem tie a končím. V minulých kolách som za každú hádanku mala 100 b a teraz nemám ešte ani bod!