Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

imiro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada1212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buchta11
30. dec 2011

@lypka hráme na www.galeriebueno.cz takú hru OSTROVY 🙂 a natahuju to a natahuju..

buchta11
30. dec 2011

@piskotik vies co ja klikam len tak... ale je tam tolko okien ze na jedno som isto dvakrat neklikla :D.. mna by zaujimalo niektora ste pisala tusim, ze ste nasla aspon tyčinku Bueno... ze priblizne v akom políčku to bolo. Ja mam fuurt len kopec orechov.

miriiama
30. dec 2011

ahoojte ... ak mate niekto doma kartickove kalendariky bola by som velmi rada kedy ste mi ich poslali .... ja ich zbieram 🙂 diky

slavka11
30. dec 2011

@miriiama a ake rocniky?

piskotik
30. dec 2011

@buchta11 to som mala ja tu jednu tyčinku, bolo to na tom ostrove s tými kabelkami a niekde vľavo zhruba v strede, presne si to už nepamatám, ja som si to najprv značila kde klikám ale už ma to nebavilo tak teraz len tak bezhlavo, tak možno na niektoré miesta aj dvakrát, len tie super výhry kde sú 😝

lypka
30. dec 2011

@buchta11 dakujem za odpoved 🙂 😉

mariangela
30. dec 2011

ja to tiež hrám, ale zatiaľ som vždy mala len oriešky..by som bola zvedavá, či niekto niečo vyhral..možno aj z ČR len som zatiaľ ešte nikoho tu nepočula a nijakej výhre

papko
30. dec 2011

ahojte, kočky čo ste v NIVEA klube, ako to funguje čo sa týka diara od NIVEA? ďakujem🙂

miriiama
31. dec 2011

@slavka11 všetky... ja zbieram všetky,najstarší mam z 1964 a potom postupne 🙂

vera1132
31. dec 2011

@papko ahoj, ja som sa informovala o diari NIVEA, a z NIvea mi prisiel mail, že to treba objednat do niakeho jula, oni to zverejnia na svojej stranke, inak ho nedostanes, ak objednaš, tak ano. a ze všetko je napisane na ich stranke. 😉

slamienka
31. dec 2011

@mariangela Marianka, to si ty? Aj ja to hram, ale uz ma to nebavi...

buchta11
1. jan 2012

mna porazí. Včera som konečne našla jedno Bueno na ostrovoch.. :D.. no a idem sa pozriet pod kolonkou môj učet či mi ho tam ukazuje.. a si predstav ze som tam maloa dve Buena uz.. ani som nevedela, ze som aj predtym nasla :D.. mno a som klikla na pouzit bueno a som mala len jedno označene reku uvidime co to spravi a prinajhorsom jedno mi ostane... no a cuclo m to obe Buena a jediny efekt bol ze som celu plavbu co som mala pred sebou hned mala absolvovanu a mohla kliknut.. no len par orieskov tam bolo.. takze fakt fasa...

piskotik
1. jan 2012

@buchta11 ja som tiež tak našla to bueno, vyskúšala som že čo to je použiť ho a prd z toho 😠 na hlavnej stránke buena sa baby tiež pýtali či už dakto niečo vyhral a nikto nič, tak kde sú tie výhry ak nejaké sú 🙄 🙄 🙄

angelheart
1. jan 2012

@piskotik dokedy má trvať tá súťaž na buene? Myslím, že ak sú nejaké výhry, tak ich tam dajú tesne pred koncom...
Ja som to hrať ani nezačala, na začiatku blblo prihlasovanie a potom som sa na to vykašľala. urobila som dobre, aj tak by ma to nebavilo ...

zuzin78
2. jan 2012

ahojte
chcem sa spytat nie je nejaka stranka taka ako bola moje dite, kde za prihlasovanie sa zbieraju bodiky a potom sa body vymienaju za darceky?
dakujem

lothy
2. jan 2012

prave som vyhrala fotoaparat od TPD :D

ela2710
2. jan 2012

@lothy super, gratulujem 😵

eny1
2. jan 2012

baby našla som toto, no podla toho to vyzera do konca januára, a to som stále na tej istej lodi http://www.internetove-souteze.cz/ostrovy-sladk...
neviete mi pomôcť, ten obrazok na buene strom s trnkami fialovými neviem nájsť dve rozdiely (na liste, na väčšom liste a na fialovej trnke mam a ešte dve nemôžem nájsť :o(

buchta11
2. jan 2012

@lothy gratulkaa :D aj ja som tam vyhrala na TPD s Twilightom... sice je ten fotak taky obyčko a nabijanie na baterky ale poteši budem ho mat ako rezervu 🙂

eny1
2. jan 2012

@eny1 tak už som našla

leena24
3. jan 2012

Soutěž o 2 knihy Zdeňka Svěráka - NOVÉ POVÍDKY 😀
http://dikulka.pise.cz/158908-soutez-o-2-knihy-...

lothy
3. jan 2012

@buchta11 to je pravda fotak nic moc ale potesi 🙂 ja ho nehavam rodicom

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slamienka
3. jan 2012

@eny1 ahoj, tak skus mi poradit, please, pretoze ten obrazok vobec neviem.....

d198815
3. jan 2012

baby aka bola adresa na toho Dr. Oetker aby som bola ich clenkou???dakujem😀