Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

janulka54
8. mar 2012

baby ako to robite ze mate na buene tolko bodov? ja som tam novacik a mam skoro vsetky otazky dobre a aj tak mam stale malo bodov...

ela2710
8. mar 2012

@martinka17 aj mne prave 🙂 este digitalny fotak a uz maju vsetko vyhodnotene, mohli by tie ulohy uz zas skracovat, aby to slo rychlejsie, ze rano 500 b, vecer uz 400 b. atd. minule to tak spravili ku knocu sutaze a aspon sa dalo rychlejsie nazbierat, lebo davali rychlejsie nove hadanky

martinka17
8. mar 2012

@ela2710 že skracovať 😲 😀 😀 , moja ja pracujem, cez deň sa na bueno nedostanem, to by som brala ako diskrimináciu pracujúcich, že ak pracuješ, nemáš nárok na výhru 😉
@janulka54 prispievaš každý deň do fóra? Za každý príspevok je 50 bodov a plus až 10 za diskutovanie 😉

ela2710
8. mar 2012

@martinka17 no len v minulej sutazi to tak spravili, ale len na posledny tyzden ci dva, ja som brala ako podvod najma ostrovy a tam som zabila vela casu zbytocne 😒 😖 a uz ma ani toto tak nebavi ako na zaciatku, ale za buenka sa to oplatilo 😀

tikivikiniki
9. mar 2012

@132tina
@ttina23 Ja som vtedy prestala písať recepty.je to zbytočné.

martinka17
9. mar 2012

@ela2710 polovica náušníc je fuč, ja nestíham ☹

ela2710
9. mar 2012

@martinka17 mozno ani ja, tak sa mozme pokusit o nieco vyssie 😉 uz bude malo tych, co sutazia, ked vacsina berie nausnice...

slavka11
9. mar 2012

@martinka17 D. dakujem za ponuku s tou nemcinou ale uz kaslem na to. Prosto vela sutazi je iba o tom kto vie robit dobre podvody alebo sa zvyhodnia znami atd. Aj na najpecenie .sk co bolo teraz pred Valentinom akcia ze za pridany recept mozes vyhrat balicek od palmy a 50€ poukazku na nakup kozmetiky. To bolo tiez dobre zmanipulovane hlasovanie. V treti den sutaze boli na stranke 3 sutazne recepty a z toho jeden uz mal vyse 200 hlasov a postupne sa tam dostavali dalsie a dalsie ktorym hlasi pribudali v stovkach pomaly zo sekundy na sekundu a ked som videla ze vyhravaju recepty typu linecke kolaciky tak som aj lutovala ze som sa snazila ja tam dat nieco nezvycajnesie a vo vyhercoch opat rovnake priezvisko i ked ine meno nebola nahoda. Prosto niektori sa vedia naburat do systemov alebo maju plavajucu IP adresu na PC a tak im dovoli hlasovat aj 1000x denne a server to vyhodnoti ako nove hlasovanie a pripise bod. Take sutaze ozaj nemam rada 😝

martinka17
9. mar 2012

@slavka11 ja nikdy nevyhrávam, preto už skoro vôbec nesúťažím 😉 Raz som vyhrala, že zmena vizáže a kozmetika za 100€. Tak zo zmeny nič nebolo, ja do Blavy necestujem na 2 dni, to si zaplatím v KE kaderníčku. ale kozmetika nakoniec prišla, super, potešilo. Najlepší je lesk na pery gosh, ten má zrkadielko na obale a pri štetci je svetlo, vyzerá to sci-fi, ale to svetlo je fakt super. 😀 😀 😀

slavka11
9. mar 2012
janulka54
9. mar 2012

@martinka17 ahaa tak tam je ten pes zakopany... to som nevedela.. dakujem moc moc moc 🙂

ajulienka81
9. mar 2012

@slavka11 no ked je sutaz, ze treba ziskavat hlasy, do tej sa ja nikdy nezapajam, lebo to nemam sancu. raz tu bola taka z Riaklubu, @martinka17 si mozno bude pamatat, davali sme tam fotky, lebo tam bolo minimum sutaziacich a ze si navzajom baby z MK zahlasujeme... a ku koncu sutaze ich uz tam bolo ovela viac a samozrejme nic z toho nebolo ☹

slavka11
9. mar 2012

http://www.peciemenavelkunoc.sk/ dnes by mala zacat ale zatial nic a este si zberajte aj kody s vanilkovych cukrov a praskov do peciva oetker (10+10) od 15.3 nova sutaz a este jedna od oetkerovcov http://sutaz.casadimama.sk/

dada1212
9. mar 2012

neviete či je nová emma alebo eva a ak áno, či v nich niečo je? lebo ja sa dostanem do obchodu až budúci týždeň.

dada1212
9. mar 2012

@slavka11 bohužial, skoro všetky súťaže sú o tom, že sa nájde dosť ľudí, čo nehrajú fér. preto skoro ani nesúťažím.
dá sa byť nefér v hlasovačkách, takisto aj pri vyplňaní formulárov, je veľa ľudí čo im nerobí problém vyplniť ho stokrát, na FB pri zdieľačkách takisto niektoré zdieľajú aj niekoľko stokrát...
ja nemám čas ani náladu byť celý deň pri PC a stokrát niekde klikať a vypisovať to isté a ked vidím ako sa niektoré mená neustále opakujú, tak ma prejde úplne chuť.

ela2710
9. mar 2012

Dnes nam prisli chladnosky, nazbierali sme obaly aj na modru, aj na cervenu a ja, ze co ten postar nesie 😀

gituserik
9. mar 2012

dievcata viete mi niektora povedat, dokedy trva ta hra na buene???

lypka
9. mar 2012

mám 50% zľavu v www.INsperky.sk ak by mal niekto záujem tak poskytnem 🙂

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tikivikiniki
9. mar 2012

@lilli00 Ahoj,som z toho mimo,môžeš mi prosím ťa vysvetliť ako to mám stiahnuť? Ďakujem!

martinka17
9. mar 2012

@gituserik do konca mesaica 😉

martinka17
9. mar 2012

@ajulienka81 presne, ani ja sa nezapájam na hlasovačky, nemá to význam, lebo nemám dostatočnú základňu 😉

martinka17
9. mar 2012

@ela2710 ja nemám ani 4000, to nestíham väčší darček ☹