Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

benca
25. apr 2012

no ved aj ja na to kaslem, lebo su to podvodnici urcite

zabkaznr
25. apr 2012

Vyhraj svadobné šaty Jitka Klett by nevesta.sk
Originálny model šiat z dielne Jitky Klett v hodnote 2.500,- Eur
http://www.nevesta.sk/vyhraj-svadobne-saty-jitk...

zabkaznr
25. apr 2012

10 víťazov získava spolu 13 kartónov sektu Hubert Grand blanc:
http://www.nevesta.sk/aprilova-sutaz-s-hubertom...

zabkaznr
25. apr 2012

Súťaž o svadobné obrúčky KAMEA v hodnote 558 Eur!
http://www.nevesta.sk/sutaz-o-svadobne-obrucky-...

labus
25. apr 2012

@slavka11 žial len male výhry nič viac... ☹

benca
26. apr 2012

akulot.sk

cencula
27. apr 2012

baby prosím vás nechce ma pustiť na pozeranie reklám, vypisuje mi, že vraj je tam málo klientov, ktoré to pozerajú, prišla som po 7 euro a mám pod sebou 4 ludí, stretol sa s tým niekto?

tinal
27. apr 2012

@cencula Ja mám pocit, že je to ako pyramídová hra, že stále musíš zháňať viac a viac ľudí. Neviem, či sa to vlastne za tých pár centov aj oplatí.

tikivikiniki
27. apr 2012

@cencula Neni tam málo klientov kto to pozerá,ale málo reklám majú.Píše:Momentálne v systéme nie je dostatok reklám. Akonáhle nazbierajú viac klientov,čiže firmy,ktoré tam dávajú svoje reklamy,pustí ťa ďalej. Mňa tiež zastavilo minulý mesiac,a tento mesiac ma to pustilo zase s celkom inými reklamami. Predsa nemôžu stále tých istých 30 reklám púštať dokola.

benca
27. apr 2012

ja klikam na emailing cz, ermail cz, a pekne zarabam pomalicky, ziadne pyramidy skus toto

benca
27. apr 2012

tu je to lepsie mne na mail posielaju kazdy den maily a je ich precitam, odkliknem a pribudnu peniazky

benca
27. apr 2012

to odkial chodi, asi bola nejaka sutaz, ja som objednala na nestle slovensko vzorky granka, caro kava, dosla plna krabica tak sa tiez vytesujem

tinal
27. apr 2012

@benca ja tiež mám ermail aj moneymail, tiež len odklikávam e-maily. Môžem sa ťa spýtať, to si normálne napísala e-mail, že chceš vzorky granca a kávy caro?

benca
27. apr 2012

ano ja chodim na facebook a tam si das do kolonky vzorky zdarma a baby z ciech tam kazdy den posielaju fotky, co im doslo tak aj ja som to objednala a doslo

benca
27. apr 2012

minule mi tak dosla nescafe ale to mali na strankach, ze sa da objednat vzorka

benca
27. apr 2012

aj cez hami ked sa registrujes ti dojdu kase pre deti ale velke az od pol roka, mne sa teraz narodi, az potom objednam, aj vyzivy atd, na hero.cz som objednala velku krabicu kase a dosla, vsade sa zaregistruj a mozes pisat maily,

tinal
27. apr 2012

@benca V Hami som zaregistrovaná, tam posielali prvý balíček mliečko a výživu, a už ani neviem, čo tam ešte bolo. Kaša z hero by mi tiež mala prísť. No skúsim aj na na FB. Díky za typ, si zlatá!

ibajeho
27. apr 2012

@benca
Klobuk dole , zien ako si ty je strasne malo co dopraju aj ostatnym... To myslim ako fakt, normalne si ochotna a pises babam a radis co a jak, niektore su take ze by sa s ostatnymi ani len nepodelili ze kde co nasli a tak. Oblubila som si ta 😉