Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aikesis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
benca
6. máj 2012

Zaregistrujte sa a získajte štýlovú šatku zadarmo na vzorky zdarma fifty

benca
6. máj 2012
tikivikiniki
7. máj 2012

Baby,neviete niečo o GFK? Tento trimester nebude darček? Prišlo niekomu niečo?

ibajeho
7. máj 2012

Co jeto to gfk???stale tu o tom pisete a ja netusim o co ide 🙂

vera1132
7. máj 2012

dnes mi prisla vzorka Bepanthen masti 🙂

chrenkovae
7. máj 2012

dneska som čakala jeden baliček a došli mi až 3 jak som tešila prišli mi vzorky sunar kaše a bepanthen masti 🙂 ☹ ☹ ☹ takže oplati sa tuto diskusiu sledovať a pozerať stranky 🙂

danielaj
7. máj 2012

@tikivikiniki mne tiež tento štvrťrok neprišlo z GFK nič, ☹ ale pár stránok dozadu niekto písal, že prišla nejaká sklená fľaša, ak si dobre pamätám 🙂

ibajeho
7. máj 2012

Sakra mne zatial ziadne vzorky ani nedosli asi sa budem stazovat na nasu postu 😠

tikivikiniki
7. máj 2012

@danielaj Ty myslíš tú kávu,ono to neposielal GFK,ale dobrakava.sk 200g kávy v sklenenej flaške.

danielaj
7. máj 2012

@tikivikiniki 😀 😀 😀 jáj, tak som to poplietla 😅 prepáč 😉

tikivikiniki
7. máj 2012

@chrenkovae O bepanten som písala už 2 krát,ani raz mi neposlali. O sunar som tiež písala,pýtala som kašičku a odpísali že mi pošlú mliečko.Načo mi to ale bude?

benca
7. máj 2012

aj mne prisla konecne vzorka bepanthen masti, aj vzorky kremov, vonaviek, a masky z fleur de sante

benca
7. máj 2012

tu mast som musela urgovat tiez 2 krat

benca
7. máj 2012

ibajeho stazuj sa na postu, ja som sa stazovala, lebo mi kradli vzorky, hlavne z nivey diare kazdy rok

benca
7. máj 2012

da sa zo stranky fleur de sante objednat katalog kazdy mesiac domov

martinka17
7. máj 2012

mne prišiel Walmark, od zajtra je akcia, pri objednávke na dobierku pripíšu 50 bodov. Samozrejme, ja som dnes prevzala dobierku, ukážková smola 😝 😀 😀 😀 A ak má niekto doma Walmark a nepotrebuje, napíšte mi IP, dohodneme sa😀

benca
7. máj 2012

vybavte si kartu lyoness, vratia sa vam peniaze z nakupov plati to vo vela obchodoch, ale hlavne v potravinach v hypernove, myslim, ze je to albert, ta karta je myslim bezplatna na stranek lyoness.sk, a este je dobra karta ikea, na nu sa da vybrat kava a posediet pri nej od pondelka do piatka v ikei, aj su zlavy na ranajky a nakupy

tikivikiniki
7. máj 2012

Tak mi to nedalo a napísala som do GFK,že čo je s nimi a odpísali: "Výpisy bodov sa zasielať už nebudú, ak budete chcieť vedieť Váš aktuálny stav bodov kontaktujete nás na čísle 0800/800 120 (zelená linka).
Balíčky sa posielať budú."
Ale kedy?????????

benca
7. máj 2012

v dm drogerii za kupu akehokolvek vyrobku detskej kozmetiky nivea, pri pokladni kozmeticky balicek