Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

ibajeho
9. máj 2012

Jeee mne dnes prisiel imonoglukan ale bepanthen ani nivea nic, myslite ze preto ze uz to poznaju na poste tak si to nechavaju???

benca
9. máj 2012

ibajeho napis im mail ja som pisala trikrat az potom firma poslala bepanthen

benca
9. máj 2012

mne dnes osviezovac vzduchu, taky do auta

benca
9. máj 2012

ibajeho nivea mi posielala vzorky a teraz ked sa ma narodit dieta, tak mi pisu, ze nemaju, inak nivea darceky za kody posiela v pohode, ak si z blavy alebo myslim, ze je to aj v inom meste,tak chod na stranku nivea, a v blave je od piatka do nedele myslim, ze je to v avione, tam rozdavaju testery, testuju vlasy a plet, a maju aj velke sampony, kremy a normalne ked im povies, co chces tak ti daju, ja tam chodievam, asi je to po celom slovensku, na nivei to zistis

benca
9. máj 2012

ibajeho su to studia starostlivosti krasy, je to v trnave, nitre, bratislave, kosiciach, bude to aj v septembri, v oktobri

ibajeho
9. máj 2012

@benca studia krasy a to ako v avione len tak pri nejakom stanku alebo to je v nejakej parfumerii? To prvykrat taketo nieco pocujem ani som to este nevidela, ako to tam funguje? Musim si nieco kupit a potom dostanem vzorky?

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danielaj
9. máj 2012

dnes mi prišiel štvrťročný darček od GFK - malá doska na krájanie do kuchyne 😉

ajulienka81
9. máj 2012

@danielaj aj mne🙂

vinylka14
9. máj 2012

ahojky.. Rozdáváme 1000 masek na spaní! Zadejte své datum narození a zjistěte, co vás čeká příštích 12 měsíců!
http://soutez.dormeo.cz/index.asp?tn=friendhome...

benca
9. máj 2012

ibajeho chod na stranku nivea.sk tam je studia krasy od piatku to prebieha, to je stanok len tak postaveny hocikde v avione, ale pozri si to kde to zacina v piatok, nie oni ti otestuju vlasy, tvar a daju ti katalog a pani ti zaciarkne,co ti maju pri stole vydat, oni ti podla katalogu daju vzorky a su tam na stole aj velke kremy, sampony, a oni ti sami nedaju, kazdy si vypyta a co chces dostanes sampon alebo co sa ti hodi, je tam zo vsetkeho, daju ti to do papierovej tasticky peknej a spokojna odchadzas domov,

benca
9. máj 2012

ja chodim aj na interbeauty aj tam sa da nazbierat od vystavovatelov plno vzoriek

benca
9. máj 2012

dievcata ako ste sa dostali do GFK, to ma musia asi vybrat, no uz som sa druhykrat registrovala a zatial nic, no pisala som im trikrat na feminu, lebo mi neposlali darcek, tolko som sa snazila, vypisovala komentare, a nic tak ma to uz nastvalo, tak konecne odpisali, ze aky mam nick, muz sa smeje, ze co sa zaoberam hlupostami, tak ale mna tie vzorky bavia, tie vyrobky si mozem kupit, ale clovek ma z toho taku radost

benca
9. máj 2012

ibajeho nic nekupuj, pozri si stranku a chod sa pozriet na tu akciu, potom mi napis ako bolo, ja tu nebudem par mesiacov idem rodit do ineho mesta, tak neviem kedy dojdem do blavy, ale ked budem mat cas tak znova si k tomu sadnem a tesim sa na vzorky, notebook neberiem so sebou

benca
9. máj 2012

ibajeho mozem ti poradit aj tento tyzden je jedna akcia tyzden kavy to najdes v googli, ja som to sem davala par stranok dozadu

benca
9. máj 2012

este ti poradim chod na stranku fann parfumerie a tam si pozri akcie je tam mavala manikura je to zadarmo, len zavolaj do fannky a objednaj sa, nic neplatis, je to normalna manikura, hodinu to trva, ale natrie ti nakoniec nechty len na priesvitno, pani sa ta spyta, ci mas zaujem si kupit lak tejto znacky, ak nie nic sa nedeje, a takisto maju aj licenie, je to kazdy mesiac, ak mam cas tak chodim

benca
9. máj 2012

ibajeho potom je este kazdy stvrtok v oriflame zdobia nechty, ja tam zajtra idem asi, je to gratis, robia aj licenie, ak neni volne tak ta objedna o 2 hodiny, o hodinu, ale dopredu o tyzden sa neda objednat

benca
9. máj 2012

byva plno akcii den kika, tam som nebola tam je nieco pre zeny, to pozri do googla, este byvaju dni krasy z fannky v auparku, vichy robieva dni krasy, curaprox robieva to bolo v marci, tam radili dentalne hygienicky, dali ti kefku novu aj dietatu domov, a ucili ako si spravne cistit, ja este vyuzivam na nivach je uciliste, kde sa ucia buduce kadernicky, manikerky, a tam strihaju za par eur a super, aj kozmetika za lacno a su tam normalne salony, je to aj na groslingovej

benca
9. máj 2012

potom si chodim nakupit do dunaja dom odievania je to na stranke dress for less na facebooku , ale su aj v googli, znackove veci, guess, za lacno, a vsetky tie dobre znacky su to dni outletove, chodia tam aj moderatorky, nie su to napodobneniny, mas tam vsetko opasky, kabelky, ked sa registrujes oni ti napisu , kedy je akcia, niekedy je to tam aj cely rok

benca
9. máj 2012

ak sa ti ma narodit dieta, tak si uplatni 2 kupony v dm a daju ti vzorky, alebo u lekara kufrik, aj v poistovni dovera, je toho tak vela, ze ja to nestiham absolvovat, a naozaj dobre akcie

benca
9. máj 2012

este chodim na ceragem.sk to su masazne stole a cvicenie 30 minut zdarma mozes chodit kazdy den, a na vajnorskej v kulturnom dome je joga gratis, tam som este nebola, takze mozes si vybrat

benca
9. máj 2012

potom mozes nakupit za polusom jednu zastavku adidas outlet, vyborne boty maju v petrzalke vedla careforu bata outlet,

benca
9. máj 2012

ak ti nedali v nemocni kufrik napis na klinikbox.sk myslim a oni ti ho poslu

benca
9. máj 2012

evitapress klub je dobry, raz do roka mi poslali knihu gratis

benca
9. máj 2012

vraj sa da aj na mobelixe.sk registrovat o kartu a davaju darcek, to mi jedna pisala, ja som dostala za registraciu darcek ale som aj kupovala nabytok, takze treba sa skusit registrovat a uvidis

benca
9. máj 2012

ibajeho pozri si fa zone.sk, podravka sk, femina.cz, chytra zena.cz, harmony.sk, tento.sk, walmark.sk, valosun sk, to su vsetko kluby kde za kody dostavas darceky je toho vela, vichy ma klub, schwarzkopf.sk je super klub

benca
9. máj 2012

femina cz pises komentare vymenis za darceky, aj na chytrej zeny klikas a dostavas darceky, je toho vela, tns.sk, fazole.cz

benca
9. máj 2012

vera1132 ano chodi taky list z nivei, asi na jesen, ale mala si ho uz davno dostat, napis im na mail, oni asi zabudli

benca
9. máj 2012

martinka17 v dm maju este dobru akciu od 11.5 / do 12.5 na den matiek kupit krem hocijakej znacky napr denny a nocny je gratis, ale spytat sa na to presne v dm

benca
9. máj 2012

ja uz mam tolko z tej dm, co furt nieco rozdavaju kybel pekny, kozmeticku tasticku so vzorkami, dazdnik skladaci to je vsetko za body, sleduj ich stranku a zvuknu to tam pisat, davali 3 rozne nakupne tasky ale pekne, ale znova bude nieco, mozno ten kybel este plati, mama to vybrala nedavno