Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

vera1132
12. máj 2012

@angelheart
@piskotik tak treba počkat čo bude, či vôbec všetkym zúčastnením alebo tím ktorým prišli maili či dojdu balíčky. Ale ked aj urobili niaku chybu, tak určite sa niakou maličkostou ospravedlnia, si myslim, nebudú si predsa robiť zlé meno, no nie?

piskotik
12. máj 2012

@vera1132 ak sa pomýlili tak sa iba písomne ospravedlnia, fňuk, ale čo už naša chvíľa ešte príde baby 😀 😀 😀

ajulienka81
12. máj 2012

no baby, uz aj mne prisiel mail od FA, ze som vyhrala balicek...som sa potesila a teraz neviem, ci nie zbytocne ☹

ajulienka81
12. máj 2012

Dnes som bola v Dm kupit tie kremy, co sme tu spominali, ze jeden kupis a druhy z tej rady je zdarma... Kupila som niveu a bolo to nad 7 eur a v letaku bolo, ze za nakup nas 7 eur je uterak zdarma + sutaz o dovolenku...neviete o tom nieco viac? lebo ked som sa na to pri pokladni pytala, tak predavacka len zahmlievala a ze to plati az od 14.5... ale v letaku sa nic take nepise...ma napalila, som chcela ten uterak 😀

eaka
12. máj 2012

@ajulienka81 tak si jej to mohla vrátiť, že teda prídeš v pondelok 😉

ibajeho
12. máj 2012

@ajulienka81 asi je lepsie sa na tieto veci pytat hned po prichode do predajne lebo aj mne sa viackrat stalo ze sa predavacky vyhovarali hoci som vedela ze urco klamu a sami si tie veci ponechavali. Aj v parfumerii som si pytala prvy a posledny krat vzorku co na nich hned vidis ake su neochotne a chcu si to nechat pre seba. Kaslat na ne 😒

ajulienka81
12. máj 2012

@eaka lenze to uz zase nebude ta akcia, ze krem zdarma 😉

ajulienka81
12. máj 2012

@ibajeho ved to... jasne, ze si ponechavaju...a kebyze pridem neskor, zase by povedali, ze uz sa minuli zasoby 😒 ale nevadi...

danielaj
12. máj 2012

@ajulienka81 ahoj, ja som bola v DM vo štvrtok, kupovala som Nivea Baby kozmetiku a pri pokladni mi hovorila, že už nemajú ten balíček zo vzorkami a nálepkou do auta, či sa nenahnevám, keď mi dá uterák 😉 a veď prečo by som sa mala hnevať 😉 dala mi uterák a išla som spokojná domov, ale veľmi záleží aj od predavačky, aká je pri pokladni, ja tam každý mesiac nechávam minimálne 70 Euro, lebo všetko nakupujem len tam a keď je tam jedna, tak tá mi dá vždy veľa vecí, vzoriek a ke´d tam je druhá, ako aj teraz bola, tak tá nič moc 😒 jasné, že si nechávajú pre seba. 😠 minulý mesiac som nakúpila výrobky Schwarzkopf a bol tam taký skladací nákupný košík, doslova som ho musela od nej ťaha´t, aby mi ho dala, nakoniec teda neochotne mi ho podala, akoby zo svojho dávala, a pritom mi to patrilo 😒

darymorka
12. máj 2012

inak aj mne prisiel vcera ten mail....

danielaj
12. máj 2012

@benca ahoj, na akú adresu si písala na Fleur de Santé, chcela by som tiež vyskúšať nejaké vzorky a aj katalóg 😉 ďakujem 😵

ajulienka81
12. máj 2012

@danielaj no ved...vela ludi nevie, ake maju prave akcie a co im k nakupu patri, takze tie veci im poostavaju. ale oni by to mali automaticky davat a nie aby si si vypytovala a aj tak ti neda...no nahnevana som, lebo si myslim, ze ta akcia uz bezi a nie od 14.teho, ako mi vravela... a ty si mi to potvrdila, kedze uterak ti uz dali...

tweety919
12. máj 2012

odmeny za pozeranie reklam

registrácia: http://www.seead.cz/registrace?ref=1e8b9aee2314...
Reklamní e-mail = až 3Kč
Reklamní leták = až 5Kč
Reklamní video = až 10Kč
Bonus za registraci = 100Kč
Bonus za přivedené členy = 200Kč

martinka17
12. máj 2012

@benca treba do Fa doporučene poslať bločky, body Ti pripíšu na účet a ty potom klikneš na darček, ktorý chceš, a objednáš si ho. Mne sa bločky "stratili" 3 krát, z toho raz sa potom "našli". Objednala som si 4 darčeky, 3 prišli iné ako mali, resp. špinavá taštička a jeden neprišiel, po urgenciach na FB mi po pol roku poslali skladací košík, od vtedy bločky neposielam 😉

leena24
12. máj 2012

Vyhrajte 2 učebnice ANGLIČTINY pro samouky + CD
http://dikulka.pise.cz/170910-vyhrajte-2-ucebni...

darymorka
12. máj 2012

ak by mal niekto zaujem vyhrat tabakove semienka- http://www.mojazahradka.sk/ako-pestovat-tabak-s...

adulikka
12. máj 2012

@darymorka škoda ,že tie súťaže sú len pre čechy ☹

darymorka
12. máj 2012

@adulikka a ja som to tam pozerala ci to tam je niekde napisane a nic som nenasla ☹

darymorka
12. máj 2012

@adulikka ved je tam pod sutazou napisane,ze zasielaju vyhru aj na slovensko...

adulikka
12. máj 2012

@darymorka no dík nevšimla som si

darymorka
12. máj 2012

@adulikka 🙂