Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
24. máj 2012

@danielaj som otvorila zle oči, ty si napísala košík a ja čítam dáždnik. Dobré ráááno 😵 😵 😵

danielaj
24. máj 2012

@martinka17 😀 😀 😀 aj tebe dobré 😉

martinka17
24. máj 2012

@danielaj že som hviezda, idem sa radšej chystať do práce, kým popíšem ešte nejaké ďalšie blbosti 😀

danielaj
24. máj 2012

@martinka17 tak pekný dník 😉

alexandra33
24. máj 2012

@cencula
tak im este raz napis,ako to vlastne je, ja som sa docitala na ich fb profile, ze ak tie peniaze neboli zarobene do konca marca, tak pridu az zase o mesiac, vo svojom profile vo fichee mas aj vyplatu miezd, a tam by to malo byt pisane, ze ti odoslali, ja som si kontrolovala , tam mam ze mi nic este neoodoslali a tiez tam mam 7 eur, ale pisala som im ohladom toho, tak uvidime co odpisu

alexandra33
24. máj 2012

@martinka17

takze v tej knizke su tieto kupony ktore sa daju pouzit 31.07.2012

http://www.dm-drogeriemarkt.sk/cms/servlet/link...
mala by som zaujem o tie kody racio, za celu knizku by som chcela tak 7 kodov minimalne, alebo si vyber nejake kuponiky co by sa ti hodili
🙂

hela_tn
24. máj 2012

http://www.vszp.sk/showdoc.do?docid= pre vsetkych poistencov VSZP

graceful9
24. máj 2012

@hela_tn ahoj, čo to má byť? lebo mne to neotvorilo :/

graceful9
24. máj 2012

@petka1982 vďaka 🙂

rossio
24. máj 2012

@alexandra33 nemam zaujem, nevyuzili by sme to, a tie nalepky na hrnce mame doma kopec tak ked nieto chce poslem, rozhodla som sa ze budeme zbierat aj mi racio

alexandra33
24. máj 2012

@rossio
jasne chapem 🙂

rossio
24. máj 2012

ano su aj dobre aj zle poštárky, každý mame tie svoje dni kedy sa nam nic nechce a tak si radsej pofrfleme. Ja som sa este nestretla s tym aby mi nieco neprislo. Skor ma rozladili take maličkosti, napriklad viackrat sa mi stalo ze mi prisla posta do polovice otvorena...ale zaujimave je ze nikdy nie ked su to listy, vzdy len ak je to niejaka vacsia obalka a v nutri je niešco hrube...aj dnes mi prisli vzorky z hami a obalka bola zboku otvorena cca 10 cm...nechapem tomu...preco mi to chodi pootvorene?...mala som tam mat aj caro, ale to neprislo len beba a kasicka, tak neviem ci to vypadlo, alebo to niekto vybral ci to neposlali...ale ta pani z nesle mi pisala ze posiela vsetky vzorky..aj caro.....fakt skoda ze ty ludia z nasimi balickami nezaobchadzaju lepsie, a to nemyslim postarky ale cely ten proces od dodavatela k nam

labus
24. máj 2012

@rossio ANO JE PRAVDA žE AJ K NáM NAPOšTU čASTO DOJDU OBáLKY POšKODENé, KED TO ZBADáME TAK SA TO BUD NECHá NA POšTE ZO ZáPISNICOU A ZAZVONíME DOTYčNýM ABY DOšLI PODPíSAT ZáPISNICU AK SI MYSLíME žE JE TO LEN POšKODENE TRIEDIčKOU.. TOTIž VšETKY Zásielky spracováva triedička stroj... a ten ak je hruba neštandardna ju môže poškodit..a občas si to pri tom velkom množstve stovky kusou niekedy aj okolo 1000 ky ked je tažší den proste tá poštárka ani nevšimne ono ludia maju pocit že máme čas to skumat ale mi pracujeme tak isto ako iný človek za pásom,počítačom proste pracujem s kusami a vôbec nemám čas ani chut skumat čo tam je... pri tom množstve... a znova opakujem často tie veci miznu uplne niekde inde.. cestou zásielky ...a nie u doručovatelky tá je najčastejšie tá posledná čo by si to dovolila lebo automaticky toludia zvaluju na nu.. a kočky popravde kto by sa dal vyhodit za to že by mi našli nejaku vzorku,katalog, a ešte dostat pokutu a zápis a šetrenie policajtou to by riskoval len tupec.. a aj ked si ludia myslia že sprostá...poštárka to už nieje ako dakedy že sme rozdali prá novín a 2-3 listy je to kancelária za pochodu a bez strednej školy vás nepríjmu a tie podmienky su tak prísne..že proste to nikomu za to nestojí... u nás je normálka že nám kontroluju osobne veci pri odchode aaj vlastnu poštu čo mi podala kolegina mi kontrolovali... ono sa to len zdá že si človek vezme čo chce ak je kvalitná pošta a zodpovedný šef ako u nás take proste neexistuje a zo srdom na ruke mám kolegine ktore by v živote ani špendlík nevzali verte mi su to normálne tažko pracujuce ženy ..a slušne ale to sa môžem samozrejme zaručit za tie čo poznám a preto ma to všeobecne hodnotenie bolí a mrzí lebo ich je vela ktore si to naozaj nezaslužia.. ajked som skončila na invalidnom dôchodku srdcom vždy budem poštárka ktorá to povaolanie miluje a toviem čo to obnáša a klobuk dolu pred ženami ktore to robia aj 20 a viac rokov v daždi snehu ... a usmievaju sa aj ked im je do plaču

prahaxx
24. máj 2012

pozerali ste niektora https://apps.facebook.com/zapnetito/?fb_source=...
vedeli by ste mi pomoct so siedmou rozpravkou?
uz dumá celá rodina, ale nikto nič nevymyslel

markot1
24. máj 2012

@prahaxx je to monsters as, ja zasa neviem 4

alexandra33
24. máj 2012

@tweety919
Hej len tych 200 kc dostanes len vtedy AK privedies min. 20 dalsich ludi a to Este do 10 dni of registracie, a je to aj pre slovakov,lebo som tam necitala obmedzenie ze len pre cechov ?

alexandra33
24. máj 2012

@darymorka
Ahoj prosim ta nevies ci mozu sutazit aj ludia zo slovenska ? Ohladne toho.babinet.cz sa pytam
Dik za odpoved

prahaxx
25. máj 2012

@markot1 my sme dali Mrazik

markot1
25. máj 2012

@prahaxx dik. potom mi to doslo to luskanie orechov.

rossio
25. máj 2012

@labus ale ja nenarazam na postarky ze to kradnu, to by som si vzivote nedovolila, tak to neberte osobne. Ja pisem len svoje skusenosti zo zasielkami, a presne nieco take som myslela ako zapisnicu, ze vam oznamia, ze vas balicek je otvoreny, poskodeny. Ano viem ako funguje cely vyrobny proces od dodavatela k nam, mala som tu moznost to vidiet. Skoda ze v dnesnej dobe sa nato nedava vacsi pozor. Ale ja s tym nic nespravim. Vam ako byvalej poštárske sa ospravedlňujem v mene nás všetkých, ktorý svojim príspevkom urazili Vás alebo niekoho iného. Prepáčte. Vážime si vašu prácu a prácu ostatných poštárok, a sme vďačné že nám naše zásielky prinesiete až k nám domov. Pekný deň 🙂

nikoletkaa
25. máj 2012

A VIE MI NIEKTO PORADIT 6 ROZPÁVKU ???????