Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinkatinka
29. máj 2012

@janulabj ja som mala dole ODOSLAŤ

tweety919
29. máj 2012

@alexandra33 dakujem,skúsim 🙂 na ermailloch som tiez,aj chodia dost,len co ked tam po 0,5 korune zbieram,do tisicky kym nazbieram,som na dochodku :D

angelheart
29. máj 2012

Ak ste vyhrali s FA a nedošiel balíček - info z facebooku ☹

Milé dámy. Vzhľadom na časté otázky ohľadom doručenia výherných balíčkov sme situáciu preverili. Výherné balíčky zo súťaže, kde sa testovali naše antiperspiranty, t.j. 30 výhercov, boli odosielané dňa 18.5., ďalších 12 výherných balíčkov z našej mini súťaže tu na stránke bolo výhercom odoslaných dňa 23.5.
Chceme tým povedať len toľko, že my sme si svoju povinnosť splnili a "chyba" nastala na stran...e pošty, čo nás veľmi mrzí. Ako vidíte, sú tu aj príspevky, že ľudia balíčky obdržali, čiže skúste si prosím preveriť situáciu na pošte a v prípade negatívnej odpovede nám prosím napíšte mail na schwarzkopf.sk@sk.henkel.com a budeme sa snažiť nájsť nejaké riešenie tejto situácie, pretože určite nechceme, aby ste obišli naprázdno 🙂 ďakujeme za pochopenie

nedalo mi, musela som tam niečo napísať ... je tam príliš veľa komentov na to, aby to bola chyba pošty ... pár ľudí pochopím, stane sa, ok, ale nie toto...je tam cca. okolo 30 komentov, že im nič nedošlo ... 😖
Myslím, že sa s touto výhrou rozlúčim ☹

martinkatinka
29. máj 2012

@angelheart idem pohľadať ich stránku na facebooku a pozriem.. lebo ani mne nič nedošlo a mail som dostala ešte 11.5.

angelheart
29. máj 2012

@martinkatinka vštci sme mail dostali 11.5. - akurát, že balíček dostalo úplné minimum, podľa mňa si nechcú priznať chybu, že mail posielali ovľa viac ľuďom, ako mali ... neexistuje, že to je chyba pošty...

martinka17
30. máj 2012

@angelheart idem písať

a myslím,že by sme mali všetci, oni sa spoliehajú, že polovica sa neozve a zvyšok nebude dobiedzať. Ja som vyhrala balíček za 100€, komunikácia príšerná, 3 krát som písala, že čo obsahuje, lebo prišiel poškodený a nevedela som ho prevziať. A hlavnú výhru-premenu som čakala 4 mesiace, pokiaľ zrealizovali, takže sú podľa mňa dosť ťažkopádny 😠

martinka17
30. máj 2012

http://www.facebook.com/Fa.Zone
šup kočky dajte všetky komentáre, už je tam cez 30 mien, nech sa hambia, že klamú, matematika nepustí, ešte asi 10 žien sa ozve a bude jasné, že niekde inde je chyba ako na pošte 😝 😀

martinkatinka
30. máj 2012

@martinka17 ja som už napísala aj mail aj koment... uvidíme

martinka17
30. máj 2012

@martinkatinka ja už mám pripravený mail, ak to do piatku nepríde, tak napíšem mail a poprípade aj na stránku. Raz som si od Fa objednala darček z klubu-kozmetickú taštičku, neprišiel mi, sľúbili poslať, prestali reagovať na maily....nakoniec som sa po pol roku na nich naštvala a švacla to na FB, potom ešte raz. Do mesiaca som mala doma náhradný darček, skladací košík 😵

lilia12
30. máj 2012

http://www.emailing.cz/registrace.php?ref=90d97...
Zaregistrujte sa na tejto stranke a budete zarabat citanim mailov,je to jednoduche a nic vas to nestoji,mozno akurat tak 2 minutky denne,je to bez poplatkov,nezarobite vela ,ale vzdy je lepsie nieco ako nic 🙂)
v pripade otazok mi napiste,rada odpoviem 🙂

vera1132
30. máj 2012

@martinka17 ja ešte počkam dnes, lebo ešte nechodi poštarka a zo zažmurenym očkom zajtra, ako pisali že ku koncu mesiaca by mali príst vyhry. a potom im napisem aj ja, ale tiež som im prispela na FB komentom že nič. ale sranda že dvom to prišlo. zaujímave, že? 😒

martinka17
30. máj 2012

@vera1132 poslali 42 ks, 2 napísali že majú a vyše 30 nemá, veľmi čudné a to si predstav, koľko ľudí ešte nepísalo nič 😲

vera1132
30. máj 2012

@martinka17 ved to, oni vedia kde je pravda, len mna to štve v tom že prvy krat som vyhrala niečo také velke a hodnotne a tešim sa z hoho a nakoniec z toho nič nebude. a ešte aj ostatne vyherkine. Tak načo robili taku masivnu kampan na to. nechapem. ale v kutiku duse este čakam postarku s papierikom alebo baličkom 🙂

vera1132
30. máj 2012

Dnes mi prišlo z Tesca vyučtovanie 🙂 čakala som zaujímavejšie kuponiky, ale čo už, možno nabudúce budú zaujímavejšie 😉

martinka17
30. máj 2012

@vera1132 aj ja čakám, a dúúúfam, nevyhrávam, vyhrala som raz, tak by som rada vyhrala aj druhý krát. Ale, veď som v pondelok vyhrala na maggi, klamem 😀 😀 😀 😀

ajulienka81
30. máj 2012

baby, mne sa to cele nezda...to by bola privelka nahoda, ved kolke len z MK sme ten balicek FA akoze vyhrali... urcite chyba na ich strane, ktoru nepriznali...mozme cakat 😒

martinka17
30. máj 2012

@ajulienka81 aj ja si myslím, že poslali všetkým mail a teraz odmietajú priznať a čakajú, kto bude urgovať, aby "poriešili" 😠

martinkatinka
30. máj 2012

@martinka17
@ajulienka81
@vera1132
baby fakt, tu z MK je nás dosť.... ale to preto, lebo si doprajeme a pošleme sem linky, tak sa zúčastníme...
Mňa toto odradilo a neviem, či budem ich značku ešte kupovať.... nekupovala som zas vo veľkom, ale sem tam som si dopriala ...

martinka17
30. máj 2012

@martinkatinka mňa odradila tá skúsenosť s klubom, dovtedy som posielala bločky, kupovala aj ako darčeky, od vtedy som ani jednu vec nekúpila 😖

slavka11
30. máj 2012

@martinkatinka a ostatne dievcatka bez vyhry z FA. Prave pribudol nejaky koment na FB ze vraj sa stal omyl, ze mail posielali vsetkym zucastnenym nielen vyhercom. Pise to nejaka baba nie zastupca FA. Vraj na to dosla tak ze tieto maily dosli celej jej rodine a ze FA o tom asi nevie ale uz medzicasom tam pribudol odkaz ze vraj to FA preveruje u agentury. Takze opat sa stalo ze ludi namotaju, my sa vytesime a nakoniec nedostaneme nic. Snad budeme mat viac stastia v inych sutaziach a Fa som aj tak uz dlhsie nekupovala, mozno preto dali takuto sutaz lebo sa im znizili zisky

angelheart
30. máj 2012

@slavka11 presne ako som napísala...poslali to všetkým, alebo skoro všetkým a nechcú priznať chybu...strkanie hlavy do piesku nepomôže 🤐 Už im to tam viackrát niekto napísal a stále odpísali, že nie, že ho poslali len výhercom.. ha-ha, mne sa to nezdalo, lebo pravdepodobnosť, že by sme vštky vyhrali je taká mizivá, že sa blíži k nule...

@martinka17 @martinkatinka S FA to mám rýchlo vyriešené, takmer vôbec ich značku nekupujem 😀 Sprcháče a telové mlieka kupujem Nivea, inú značku mám len vtedy, keď niečo vyhrám 😀 😀 a tekuté mydlo môžem tiež kúpiť aj úplne iné, nemusí to byť FA ako máme teraz... 😅

alexandra33
30. máj 2012

ahojte babenky, tak ako tak citam, minule som dala otazku do eteru kto co vyhral, takze vidim ze fa vyrobku vela z vas vyhralo ? a co ste este take vacsie vyhrali uz niekedy ? som zvedava 🙂 🙂 🙂