Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

slavka11
31. máj 2012

@alexandra33 no nam sa podarilo uz vselico vikendove pobyty, kavovar, kozmetika, nejake veci premaleho, predplatne casopisov na rok,mixer, nejake potraviny,tricka, formy na pecenie, plech,...... Je toho v celku dost. Sutazit sa oplati. Kazda vyhra potesi aj ked je malicka clovek z toho ma velku radost

bluen
31. máj 2012

ja súťažím už asi pol roka, ale zatial sa mi nič nepodarilo... akurat tu kavičku, čo posielali..:D

martinkatinka
31. máj 2012

Ja som vyhrala vodičku, ked som bola tehotná, kabelku na facebooku a kedysi dávno, ešte za tajničku v časáku krásnu vonu Blue lagune

chrenkovae
31. máj 2012

taak už aj ja som v klube harmony dneska mi prišla kartička a vlchčeny toalet.papier potešilo 🙂 🙂 .Takže hor sa do zbierania kodou 🙂

alexandra33
31. máj 2012

@slavka11
fuuuuuuuuha tak teda ty si toho dost povyhravala, ja uz sice tiez dost, najdrahsia vyhra boli asi znackove drahe svajciarske hodinky, ale vikendovy pobyt, ani ziadnu dovolenku sa mi nepodarilo vyhrat a ani mojej rodine
tak len tak dalej prajem vela vyhier 🙂

martinkatinka
31. máj 2012

http://www.detskeotazky.sk/post/napiste-pre-nas...
Možno to sem nepatrí, ale koho to zaujme, tak nech sa páči.

angelheart
31. máj 2012

FA 😠 https://www.facebook.com/?sk=welcome#!/Fa.Zone

Milé dámy, uvádzame vysvetlenie ku vzniknutej situácii.
V dôsledku technologickej chyby pri spracovaní odosielanej pošty sme mailom nesprávne informovali všetkých účastníkov anketového prieskumu, že získali balíček produktov od spoločnosti Henkel. Z tohto dôvodu bolo oznámenie o výhre zaslané nesprávnym adresátom.
Radi by sme sa vám touto cestou ospravedlnili za vzniknuté nedorozumenie a tiež by sme vás radi uistili, že sme prijali také opatrenia, ktoré v budúcnosti spoľahlivo zabránia podobným chybám v mailovej komunikácii.
Veríme, že zostanete aj v budúcnosti aktívnym priaznivcom našich spotrebiteľských súťaží. Ďakujeme za pochopenie.

tak som im pod tento "úžasný"príspevok napísala, čo si myslím...už zrazu neplatí žiadna malá kompenzácia, nič, čo písali predtým. Predošlý príspevok o tom, že máme ísť na poštu, zrejme zmazali...nevidím ho, možno som slepá 😲

ibajeho
31. máj 2012

Zeny konecne mi doslo zuctovanie za clubcard 😀 a este aj tampony. Ale bepanthen furt nic. Prisiel niekomu?

nika.zwillinge
31. máj 2012

@ibajeho aj mne prislo zuctovanie clubcard, tampony tiez. 🙂 Bepanthen mi prisiel asi pred mesiacom. Ale posielali mi az po dlhej dobe.

ibajeho
31. máj 2012

@nika.zwillinge no ja som ho pred vyse mesiacom objednala. A stale nic, tak neviem kde je chyba.

martinka17
31. máj 2012

@angelheart super sa vyfarbili, mám chuť písať do nemecka...hnusáci 😠

ajulienka81
31. máj 2012

baby, ked som v tescu nenazbierala tolko bodov, aby mi poslali poukazku, tak m i ani to vyuctovanie nepride? lebo neprislo nic, susede uz ano...tak ze ako to mam chapat...

alexandra33
31. máj 2012

mne este ziadne vyuctovanie clubcard este neprislo do kelu ☹ a surne ho potrebujem tak dufam, ze sa nikde nestratili, alebo sa nejaky dobrak obohatil, teraz prvykrat by som tam mala mat vacsie mnozstvo penazi v poukazkach, tak kedy uz dojde ? 😠

alexandra33
31. máj 2012

@ajulienka81

urcite ti pride, aj ked len 2 body si nazbierala, lebo zlavove kupony posielaju kazdemu, my mame preto v rodine viac kariet, aby sme mali viac tych zlavovych kuponov, aj ked poukazky zbierame len na jednu 🙂

alexandra33
31. máj 2012

@slavka11

a uplne som zabudla este taka velka vyhra moja bola, spotrebitelska sutaz s horalkami, kde som vyhrala 10000 sk este vtedy, a to som ani nebola na slovensku, vtedy som bola par mesiacov v Irsku, tak ma to strasne vtedy potesilo 🙂

martinka17
31. máj 2012

@ajulienka81 mne raz neprišlo a na infolinke mi povedali, že pri málo bodoch neposielajú 😉

ajulienka81
31. máj 2012

@alexandra33
@martinka17 ked ja ani neviem, kolko som tam mala...to na pokladnicnych blokoch velm nesledujem...az vtedy si to vsimnem, ked tam pisu, ze prebieha zuctovanie 😒 preto sa pytam, ze ci mam vobec cakat... inak teraz to dobre zacali robit, ze za nejaky konkretny vyrobok je viec bodov...ja som napr. minule kupili 10 ks Deli (boli v akcii za 0,27) a este som za ne aj dostala 100 bodov... tak to je super.

martinka17
31. máj 2012

@ajulienka81 skús počkať, len teraz začali posielať 😉

piskotik
31. máj 2012

tak Fa nebude a já sa tak tešila, žiadna výhra?méééééééééé ☹ ☹ ☹