Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

benca
20. sep 2012

dr max lekaren nie drogerie

benca
20. sep 2012

este mam valosun, ikea, nivea, evitapress

benca
20. sep 2012

da sa aj sona karta obuv, alain delon predajna ale tie nemam

benca
20. sep 2012

este mam ikar knihkupectvo

benca
20. sep 2012

da sa aj sunpharma lekaren

benca
20. sep 2012

este mam yves rocher, azet karta, brendon dobry obchod pre deti v raci

benca
20. sep 2012

kocky dajte sem linky na nejake karty, rada by som si doplnila, velka vdaka

evgenika
20. sep 2012

SÚŤAŽ so ZĽAVOŠom! Zapojte sa do súťaže a VYHRAJTE GPS navigáciu Garmin Nüvi 40. Vaša ŠANCA na výhru je o to VYŠŠIA, že CENY SÚ 3! http://www.zlavos.sk/sutaz/?ref=fb_sutaz1

adulikka
20. sep 2012

@moname výhra bola zo stránky voňavý svet ...od včera beží nová súťaž ,dala aj link ,zas majú kabelky ako výhru...

adulikka
20. sep 2012

poštárka mi dala do schránky papierik ,že ma niečo na pošte čaká ,len dnes nejdem ,tak uvidím zajtra ...možno som niečo vyhrala ,alebo je to tá futbal.lopta ..no neviem

majina1974
20. sep 2012

neviete niektorá,či nechystá Sedita nejakú sútaž?
v septembri mávajú-posielavajú sa prázdne obaly.

ajulienka81
20. sep 2012

zacala sa sutaz s milacikom, treba poslat 5 sutaznych viecok...

cencula
20. sep 2012

majina1974 súťaž so seditou neviem či bude, ale dávno nebola na zbieranie obalov a už by sa nieč také zišlo, aj orione, figare atd. ajulienka81 a nemáš link na súťaž s miláčikom? dakujem

danielaj
20. sep 2012

ahojte kočky, tak ja som dnes zostala veĺmi milo prekvapná, prišiel mi Brumíkov album s celou sadou samolepiek, už som ani nedúfala, možno si spomeniete, ako som tu už písala, že som poslala 26.8. 15 čiarových kódov a denne som sledovala stránku a body mi tam nepripísali, pripísali mi ich až 6.9 a už mi nešiel album objednať ☹ poradili ste mi tu, aby som napísala e-mail, tak som písala, odpísali, že som už poslala po uzávierke a že body mi prepadnú, tak som písala ešte raz, že som neposlala po uzávierke atď. a oni sa ospravedlnili, že ten mail nepatril mne, ale niekomu inému, že to preveria a postúpia na kompetentnejšie miesta, a dnes mi poštárka doniesla album+ všetky 4 sady samolepiek, hoci som poslala body len na jednu sadu, no milé to bolo, tak sa malá vytešovala a lepili sme 😉 no veru, už som nedúfala, že by mi niečo poslali

danielaj
20. sep 2012

@benca ja mám karty Tesco, Billa, Dm drogerie, Coop Jednota, Tammy -značkové odevy pre deti, T-Com, Pet center - chovateľské potreby, Alltoys, Dráčik, Cba, Walmark, Dráčik, Pre deti - potreby a odevy pre deti, Nivea 😉