Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

benca
6. nov 2012

dnes som snorila po kozmetickych strankach a rozmyslala som, ze pre nas by bolo najlepsie stat sa kozmetickymi blogerkami, dostavaju velke vzorky kozmetiky a pozyvaju ich na sedenia napr bioderma aj s obedom, dobre nie

stanushqa
6. nov 2012

@zuzaneckaa posli mi cely link ako mam za teba hlasovat pridam ti par hlasov 🙂)

moname
6. nov 2012

aj mne prišla nivea v´a vzorky annemarie borlind 😀 -kým to pomíňame-normálne šetrím 😀 predtým lirene a bioderma ,eucerin aešte neviem čo-no tak teraz si vybrať?

martinkatinka
6. nov 2012

Všetkým už došla bioderma?? Lebo mne ešte nie :(

mary_m
6. nov 2012

@martinkatinka mne tiež ešte neprišla bioderma ... prišli mi len vzorky od annemarie borlind a tie sú skvelé 😉

martinkatinka
6. nov 2012

@mary_m tie aj mne, aj nivea bola super!!!

stanushqa
6. nov 2012

a mne nivea nedosla este :/

mary_m
6. nov 2012

http://www.forlife.cz/zaslani-vzorku-zdarma ....tiež veľmi dobrá kozmetika ...prišli mi 3 vzorky krémov ...

1ingrida1
6. nov 2012

@martinkatinka ani mne nic neprislo este z biodermy

1ingrida1
6. nov 2012

no co baby, dnes je utorok, vyhrala niektora z vas lego?? ja sa stale snazim a stale nic :(

samulsonka
6. nov 2012

@1ingrida1 ja skusam od zaciatku podla tych casoch a vobec nic, netusim preco ☹ uz sa mi ani neche asi mam spomalene wifi alebo netusim ktory cas beru, lebo ked si dam na nete presny cas tak na kazdej stranke je iny ☹((

rossio
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzaneckaa
6. nov 2012

@martinkatinka ani mne ešte nie...

martinka17
6. nov 2012

@alexandra33 muž je sam

chrenkovae
6. nov 2012

@martinkatinka aj ja čakam tu biodermu a ta nivea to komu posielaju vzorky?Všetkym čo su členovia?Ani to bueno nechodi stale čakam s čim pride poštarka a ona nič len šeky 🙂.

bluen
6. nov 2012

http://www.corega.sk/sutazte-s-coregou/?termsAc... posielali ste niekto tuto coregu??? ja som to posielala pre maminu, hned v prvý den, vytešovala som sa, že aspon niečo, ked prvých 200 vyhrava, a oni tam uverejnia 56 vyhercov či kolko??? to sa mi vobec nepači, idem im napisať.

1ingrida1
6. nov 2012

@samulsonka aj to uz ma napadlo, ze sa to bud realne odosle o nieco neskor,alebo mame iny cas... zajtra skusim o minutu skor 🙂 ja sa nevzdam :D

alexandra33
6. nov 2012

@martinka17
mati na tu tvoju odpoved muz je sam rozmyslam, rozmyslam co to ty odo mna chces, som myslela ze sa pytas na mojho partnera ci je sam 😀 😀 😀

alexandra33
6. nov 2012

@zuzaneckaa
tak som opat zahlasovala, dufam ,ze vyhras 🙂

alexandra33
6. nov 2012

@ajulienka81
vyznas sa prosim ta v tych cba predajniach, ja som teraz pisala na ich stranke, ze nech vysvetlia v ktorych predajniach plati tie sutaze, lebo v zozname predajni som nenasla tu kde ja chodim, ta je tiez napisane ze je to CBA a pod tym KOMFOS a potom nikdy neviem ci plati sutaz alebo nie, a nechcem zbytocne vyhadzovat na postovne 😒
este su aj terno potraviny a tam tiez plati ten isty letak, ale zase netusim ci aj sutaze tie iste platia

danielaj
7. nov 2012

@martinkatinka ani mne ešte neprišla bioderma 😒

moname
7. nov 2012

buenko hádanka podľa mňa: Jean Harlowová

martinka17
7. nov 2012

@alexandra33 že pár je molly a sam som mala napísať, sorryyyyy 😀

angelheart
7. nov 2012

http://diva.aktuality.sk/clanok/35497/sutaz-ote...

Podmienkou účasti v súťaži je zaslať nám vaše postrehy, účinnosť výrobku po testovaní 3 týždňov, FOTOGRAFIU tváre pred a po testovaní

vera1132
7. nov 2012

v Hypernove nakúpte výrobky NIVEA nad 6 € a získate dámsku šatku zdarma.
v hypernove k nákupu dámskych výrobkov nad 7,99€ dámska taška adidas zadarmo.
- kúp aký koľvek výrobok Glade by Brise v minimalnej hodnote 4€ a získaj drevenú sadu ozdôb.