Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

rossio
12. dec 2012

@tinal vdaka za ochotu, ale to by si len preplatila na poste, dam to na papier a je to 🙂

zuzaneckaa
12. dec 2012

@petrav78 zahlasované

tinal
12. dec 2012

@rossio Alebo skús v rodine niekoho poprosiť. Keby bývam bližšie,tak sa ti pozriem aj na tú tlačiareň, že čo štrajkuje, takéto veci som robievala aj v robote, aj doma. Pokiaľ to teda nie je niečo pokazené vo vnútri ako súčiastka a tak. 🙂 Rada pomôžem, kašlať na peniaze, ak to niekomu urobí radosť. 🙂

olinka166
12. dec 2012

http://www.soutezplus.cz/s/fEfkqXZ1/ súžažením a zbieraním bodov môžete získať odmeny ako napríklad iPad Mini stačí sa zaregistrovať

slavka11
12. dec 2012

Dievcatka co radi lustite OSEMSMEROVKY v BILLACH pri pokladniach je teraz taky magazin na jeho konci je osemsmerovka ak ju vylustite a zaslete do 22.1.2013 na uvedenu adresu ste v zrebovani o 20€ poukazky. Vyhravaju 3 vylosovani. Tak ak mate zaujem hura do billy. No a ked chcete aj nieco kupovat maju v akcii pomarance cca 6kg za 3,79 ci nejak tak. Je to balene v takych peknych KOSIKOCH nakupnych. Doma to isto potom vyuzijete na nieco prakticke

zuzaneckaa
12. dec 2012

takže písala som na IMPERATOR, že kedy pošlú výhry... odpísali:
Ospravedlnujeme sa ale zial vyhry balime az teraz, takze vobec sa neobavajte, urcite vam tá vasa dorazi niekedy v priebehu budúceho týzdna.
Tak budúci týždeň ;))

benca
12. dec 2012

@petrav78 gratulujem ku kavicke, o kolkej sa to podarilo

petrav78
12. dec 2012

@benca nieco po osmej 😉

stanushqa
12. dec 2012

mne akurat teraz dosla posta termohrncek nivea ktory som si objednala a s ceskej pojistovni ten swarovsskeho privesok 🙂 potesilo 🙂

tinal
12. dec 2012

dievčatá, dá sa Vám hlasovať v tej Imperator vodke? Lebo napíšem e-mail alebo dám prihlásiť cez FB a nič, len vyhodí chybu.

benca
12. dec 2012

@petrav78 prepac, ze otravujem ale este k tomu soutezplus mam 400 bodov, k salke mi chyba osemsto aj by ma pustilo dalej, ale mam poklikane vsetky sutaze, uz nemam, co klikat, toto sa ti nestalo, asi potom treba cakat do dalsieho dna , ci nepridaju sutaze, ale myslim, ze tak rychlo nepridaju

petrav78
12. dec 2012

@benca no veru mne to mesiac trvalo... pridavaju sutaze kazdy den, ale najviac som ziskala za novych clenov, tak to islo rychlejsie. len davaj jedneho za den...lebo ked som dala viac, niektorych nepriratalo.....(inak jasne ze som si vytvorila fiktivnych kamosov)

majina1974
12. dec 2012

pochválte sa už niektorá vyhrala niečo v tých Adventných kalendároch?Mne sa nedarilo ani vlani,ani tento rok,dúfam,že niektorá budete mat viac štastia,ako ja.ahojte.

petrav78
12. dec 2012

@majina1974 ja dnes jacobs 🙂

stanushqa
12. dec 2012

@majina1974 mne hyperzlava kanvica 🙂

benca
12. dec 2012

petra78 vdaka, dobra, ze fiktivnych kamosov

majka22
12. dec 2012

http://www.bytovevone.sk/formular.html mozte si objednat vzorky ale plati sa postovne 😒

benca
12. dec 2012

ak robite hodnotenia k vyrobkom su nove odmeny je tam aj hrncek cup

benca
12. dec 2012

je to na femine.cz

venita
12. dec 2012

@majuna1974 mne na webnovinach kozmeticku v salone 🙂 uz sa tesim, ked mi dojde poukaz.

benca
12. dec 2012

femina.cz

benca
12. dec 2012

pericka-do-vlasu.cz je tam vzorka pramienku do vlasov, mrknite na to, neviem sa vysomarit, ci je to bez postovneho aj na sr ta vzorka

alexandra33
12. dec 2012

@olinka166
ale niekto tu pisal ze je to len pre cechov ? 😒 tu soutezplus myslim

rossio
12. dec 2012

baby tie co ste vyhrali lego, ako vam prišlo poštov? lebo mne pisali že ho pošlu kurierom

slavka11
12. dec 2012

Hrajte o špeciálny balíček zdravia od Imunoglukanu na celý rok a ďalších 59 cien!

Myslíme na Vaše zdravie aj počas sviatkov. Pripravili sme pre Vás, ako nášho verného zákazníka, špeciálnu vianočnú nádielku balíčkov zdravia.

Kúpte si balenie kapsúl Imunoglukan P4H®, pošlite nám do 31.12.2012 sken alebo originál pokladničného dokladu spolu s Vašimi kontaktnými údajmi e-mailom alebo poštou na adresu: IMUNOGLUKAN, s.r.o., Peterská 16a, 821 03 Bratislava a hrajte o: • 1 x celoročný balíček zdravia (6 balení Imunoglukan P4H® kapsuly na 12 mesiacov)
• 29 x balenie Imunoglukanu P4H® kapsuly na 2 mesiace
• 30 x novinku Imunoglukanu P4H® ACUTE!
alebo posielajte blok na info@imunoglukan.com vo formate:

Dobrý deň, v prílohe posielam sken pokladničného dokladu o kúpe kapsúl Imunoglukan P4H®. V prípade, že budem úspešný/á, pošlite mi výhru na adresu