Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

stanushqa
14. dec 2012

tak mam smolu :/

stina
14. dec 2012

@petrav78 blahozelam- a to kde bolo?

stina
14. dec 2012

Inak co sa tyka hollandia klubu, niektorej z vas chybala jedna omalovavanka. Ktora? Mozno mam

stanushqa
14. dec 2012

@stina http://cytologia.sk/ tu bola ta sutaz ale vela ludi sa zapojilo

petrav78
14. dec 2012

nasli ste dnes balicek na Webnovinach? ja ho neviem najst ☹

stina
14. dec 2012

@stanushqa ja nie. Tak baby yuzite to a chodte tam. Ja idem v januari na posledne ockovanie. Musim naskrabat 113€ 🙂

stina
14. dec 2012

@petrav78 taky tak

stina
14. dec 2012

@zuzaneckaa aj tak mi to vobec nejde hrat ☹ o tie manusky.... Neviem sa pohybovat

stina
15. dec 2012

@zhalickova vyhercom blahozelam. My nic.

martinkatinka
15. dec 2012

@stina
@zhalickova
Ani my :(

martinkatinka
15. dec 2012

@labus ako hovorím, robia si tým zlú reklamu a navyše, človek je naozaj sklamaný, že očakáva výhru z obrázku a príde niečo iné... veď niekedy sa rozhoduje či hrať práve kvoli cene

moname
15. dec 2012

@stanushqa áno mail

vegoska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vera1132
15. dec 2012

Tak ani mne sa nepodarilo vo fischer a ani milacikovy vyhrať, ale prišiel mi mail a v impetatore sa opäť podarilo vyhrať termosku.

tosijo
15. dec 2012

jej, nam sa zadarilo vo FP vyhrať psíkové hovoriace autíčko 🙂

ibajeho
15. dec 2012

caute babule, vobec nemam pri malom cas sem chodit a ajked sem pridem tak je tu tolko stranok co vzdy popridavate ze neni ked to citat...preto by som poprosila nejaku dobru dusu keby mi zhrnula do jedneho prispevku aktualne sutaze pripadne nejake vzorky zadara a tak, aby som to nemusela hladat ale rovno aby som si tam poklikala za ten kratky cas co som tu...dakujem pekne vopred 🙂

ibajeho
15. dec 2012

Jezisu diky ti moc, si strasne zlata. Teraz som sem len narychlo kukla cez fon ale vecer dufam budem na pc iked maly je chorlavy nejaky takze mozno sa k tomu dnes nedostanem ale diky moc este raz 🙂

labus
15. dec 2012

@martinkatinka ved práve...presne tak je to

majina1974
15. dec 2012

dievčatá,ktoré čakáte na výhry nestlé-čo sa posielali bločky do CBA a COOP-za nákup lentiliek...,vraj výherné listiny v priebehu budúceho týždňa uverejnia-volala som včera na infolinku Nestlé-tak dúfam,že ktoré sme nemali štastie v Tami,Alaske a mnohých dalších sútažiach,že sa už konečne aj na nás usmeje štastíčko.Ahojte.

mongo
15. dec 2012

a my sme vyhrali vo FP psikov hovoriaci domcek 🙂 a vcera na imperatore ploskacku a sal 😉

mongo
15. dec 2012

@zhalickova kde si nasla ten link na vyhercov? ja to hladam a nevidim

travoltka
15. dec 2012

@stina mne chýba zajko
aj blahoželám výhercom
my nič ani na Alaske ,ani Tami
Chcem sa spýtať na tie darčeky v uliciach sa musí registrovať?