Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

betka14
16. okt 2009

figaro som odkladala a aj granko a obaly z huberta ale dlho nič nebolo

titkovamiriam
16. okt 2009

dobry med mi poslal mail pamatate sa vlani ako sme hrali o ich ozdoby 🙂 -som vyhrala 4 sady 🙂

titkovamiriam
16. okt 2009

je tu dosku na krajanie mam z metra bola pri 4 baleni maslaDela krem-som si ho kupila na pomazanky inak nic moc ☹

betka14
16. okt 2009

a čo ti napísali?

betka14
16. okt 2009

ja som vyhrala 2 sady

betka14
16. okt 2009

kde je mikalove?

titkovamiriam
16. okt 2009

Dobrý deň,


dovoľujeme si Vás osloviť s informáciou o novinkách v e-shope www.dobrymed.sk

ukmima
16. okt 2009

neviete kde sa posielaju kody z cery, palmarinu....

betka14
16. okt 2009

no to vela napísali 😀
neviem o tom že s palmarinom je súťaž

ukmima
16. okt 2009

Videla som reklamu, posielaju sa tri ciarove kody...myslim palmarin, cera a helia...len neviem adresu

titkovamiriam
16. okt 2009

este tam boli ponuky na tovar...
ja si tiez nemyslim ze je teraz niaka sutaz s nimi ja cakam teraz usb kluce za kinderka a jojo hodinky a tie som neposielala ja ale milan ze marekovi 🙂

betka14
16. okt 2009

http://www.palma.sk/index.php

tu je ich stránka al enení to tam 😠

ukmima
16. okt 2009

zajtra budem hladat, aj v nejakom casaku to je....kupujem len Cas pre zeny, bajecnu zenu...tak budem hladat....

titkovamiriam
16. okt 2009

ja nemam teraz chvilku pre teba sa mi nechcelo ist do obchodu v tom necase,no mam evu este som ju nestihla ani precitat tak neviem ci tam je niaka sutaz o vonu roka som uz hlasovala 🙂 a michal ma rybarstvo 😀

ukmima
16. okt 2009

budem to hladat, dnes som piekla linecke kolaciky, tak mam obaly, keby som mala vsetko zbierat....tak mi treba skrina, zvykne byt sutaz aj zo zlatym klasom...ja odkladam horalky, orion, figaro, palmarin, cera, brumik, pribinacik..ale ten uz nechcu jest, a kinder vsetky vyrobky, cakam 4 kluce...
ale posielaju az po sutazi...

betka14
16. okt 2009

no našťastie mi mame dom tak mam flek, ale muž sa už zo mna smeje
ked som boal doma tak boli radi že soms a odsťahovala 😀
tak hladajte ja som už heru pobalila mam 3ks

betka14
16. okt 2009

inak minule pýtali len 3ks a mali sme plecha teraz 6ks a doza

titkovamiriam
16. okt 2009

no vidim ze niesom uchylna len ja.este aj obaly odkladam 😀 😀 😀 😀

ttina23
16. okt 2009

aj ja cakam jojo hodimky a usb kluc a tiez odkladam obaly asi nas je takych viac 😀 😀 😀
a dakujem za hlasy a aj vam som zahlasovala

titkovamiriam
16. okt 2009

dozu nechcem mat dost z maggi 😀 😀 😀

bubadlo27
16. okt 2009

no tak ste ma s tymi obalmi nahlodali, zacal som zatial odkladat len jojo a tic tac, ale ako citam, musim sa este vela ucit 😀 😀 😀

sabicka
16. okt 2009

Ahojte. Zlaticka maju zahlasovane 😀

titkovamiriam
16. okt 2009

bubadlo uc sa a budes mat kuchynu plnu somariniek 🙂

girka
16. okt 2009

ahojte,dnes nic ani vzorky ani ziadna vyhra a obaly aj ja odkladam, i ked nie tolke ako vy 🙂

titkovamiriam
16. okt 2009

a uz mam maniu co zaco davaju -ked ma prist metro katalog tak ,,nervy,, ze co bude v akcii a co k comu daju.inak maju teraz taliansku kuchynu a talianske vyrobky -vcera sme kostovali syr,olivy a vino v metre 🙂 olivy som aj kupila 🙂

bubadlo27
16. okt 2009

miriam, alebo aj novu kuchynu 😀 😀 😀

hanam
16. okt 2009

caute babky...neviete ci tuto sutaz uz losovali a su znami vyhercovia http://www.pricemania.sk/clanky/sutaz-s-insport...

ukmima
16. okt 2009

Uz aj manzel to chyta, vsetko co zje, donesie domov....kopa papierikov,najviac ma rozosmeje, ked donesie nejaku blbost..napr.nosil obaly z nanukov, alebo zuvaciek...ale nechala som ho v tom....ze zbierame vsetko....a raz vyhrame... 😀

titkovamiriam
16. okt 2009

este nie su vyhercovia ved to tam as napisane ze coskoro 🙂

taella
16. okt 2009

dalo mi točiť predchvíľou rimmel ... a nič ☹

neviete čo môže by odosielateľ z Partizánskeho Pekná modrá ? 😕 mám na pošte nejaký balík .