Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

stina
27. dec 2012

@martinkatinka martinka je to amsterdam...vo wikipedii som našla 🙂

lenocka23
28. dec 2012

@mariangela to prve (teda video c.3) by som povedala, ze su Tri oriesky pre Popolusku, ale to druhe netusim.... 😉 baby, neviete niektora..? 😉

janulabj
28. dec 2012

@lenocka23 fu netušim, niečo kung fu D ale ma to byt vianočne?

liliandax
28. dec 2012

to druhe by som tipovala Karate KID 🙂

alexandra33
28. dec 2012

@martinkatinka
mati a si sa aj registrovala na tom vyhrajte.sk ? ci nie ? a teda v tej sutazi tiez neviem aku odpoved dat v tej o hriankovaci
vychadza mi ze amsterdam tam sidli spolocnost 😒

alexandra33
28. dec 2012

@lenocka23
to druhe nieco bojove asi karate kid alebo take daco, neviem ci to musi byt vianocna tematika ci nie ?

martinkatinka
28. dec 2012

@stina ja som hladala iba na ich stránke, ale asi zle 😅
@alexandra33 aj baby našli amsterdam, asi som zle kukala...no nikde na tej stránke nie je, že za čo vymeníš ten kredit, ked nejaký nazbieraš, takže zatiaľ nie...
Ozaj, prišla mi vraj výhra - nejaké dámske vložky a neviem čo to je 😀

alexandra33
28. dec 2012

baby ked sa zapajate do sutaze na vyhravam.sk tak ze cez odporucaci link od niekoho ineho, napr. ked poslete za niekoho z rodiny z inej mailovej adresy, a pride pozvanka do sutaze na vasu, tak vam ten link funguje, lebo mne vobec nikdy nefunguje, tak potom neviem ci sa ta sanca v zrebovani zvysuje alebo nie ? 😒

alexandra33
28. dec 2012

baby registroval sa este niekto na tej stranke cez svoj fb na vyhrajte.sk, lebo neviem ci sa mam registrovat ci nie 😒

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra33
28. dec 2012

@joicee
no citam citam vyhercov a uz som sa potesila ze ja,ale to je moja menovkyna zo ziliny ☹ ☹
blahozelam vyhercom

putney
28. dec 2012

dnes mi prisiel mail, ze uz posielaju to jesenne bueno, takze buduci tyzden budem cakat pani postarku, teda lastne len zlty listocek 🙂

angelheart
28. dec 2012

@putney mne ešte mail neprišiel ... snáď na mňa nezabudnú ...

moname
28. dec 2012

@putney aj mne 🙂

adulikka
28. dec 2012
danielaj
29. dec 2012

@putney
@moname baby, aj mne prišiel mail, že poslali bueno, ma to aj prekvapilo 😕 sa poponáhľali oproti tomu letnému, som myslela, že niekedy možno vo februári príde, 😀 ale teším sa 😉

labus
29. dec 2012

@adulikka super ceny ale ten časopis u nás nikto nekupuje škoda ☹

joicee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz