Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

dadat
14. jan 2013

Dakujem vám všetkým pekne, ale nerozumiem ako sa to môže doporučene stratiť.... Ako to potom riešili s tými kodmi, ak by som prisla o tolko bodov, tak ma serioooozne picne :D

benca
14. jan 2013

urcite neposielat vela kodov naraz, ja som posielala a doteraz ich harmony nedostalo,

benca
14. jan 2013

klikni na stranku dr. max, v tychto lekarnach je dermoporadenstvo po celom slovensku, terminy najdes na stranke dr max pod dermoporadenstvom

joicee
14. jan 2013

baby, boli my adminom zmazané príspevky, vraj ich sem vkladám akosi veľa, stalo sa vám niekedy už niečo takéto? Vadí to aj vám,že vkladám veľa príspevkov?

joicee
14. jan 2013

este sa chcem spytat, tie ktore ste vyhrali na paymanovi, medzi vyhercami som nasla aj seba aj manzela, avsak email neprisiel, stalo sa vam uz nieco take? na aky email ste popripade pisali? ale aj tam mam pocit, ze nam uz vyhry prepadli :(

martinkatinka
14. jan 2013

@joicee nie, nevadí, vkladaj príspevky ďalej 😉
a ten payman, pozri si ich stránku, viacerí písali, že maily ešte nedostali, tentoraz si dávajú načas, asi tam majú veĺa roboty.... neboj, maily prídu, potom ich treba len potvrdiť

joicee
14. jan 2013

@martinkatinka dakujem za odpoved len v podmienkach mali ze po skonceni daneho kola do 5 dni pride mail a ten treba potvrdit, potom mozno prepadne vyhra a to by som veru nechcela :(

rossio
14. jan 2013

@joicee neboj vyhra ti neprepadne, oni tvoju adresu v podstate maju, zadavala si ju pri hre. Mne tiez zatial neprisiel ziadny mail a tiez som sa nasla medzi vyhercami. Na fb pisali uz viackrat ze nestihaju, maju toho vela ale maily pridu.

benca
14. jan 2013

@joicee nie nevadi, ty vzdy vkladas zaujimave prispevky a aj podla nich objednavam, takze vzdy sa budem tesit tvojim prispevkom

lucik194
14. jan 2013
benca
14. jan 2013

nakupte v predajni dm drogerie plienky babylove v case od 14 do 20.1 a pripocita sa vam raz tolko bodov ako zvycajne

alexandra33
14. jan 2013

baby objednali ste si niekto toto, nebude to nejake odrb, minule s bambusovymi ponozkami nebol problem, ked som to zrusila po uvitacom balicku, nebude to s tymto problem ? ma niekto skusenost ? 🙂

tweety919
14. jan 2013

@alexandra33 keď stihneš zavolať a zrušiť do 7 dní odkedy ti príde zásielka,tak bez problémov...

rossio
14. jan 2013

dnes mi prišla zahadna obalka, nebol nanej žiadny odosielaťel len pečiatka pošty z Austrálie. Až som sa zľakla že čo to je. Normálne som váhala či to otvoriť a či nie. Nakoniec som to otvorila a bol to darček od mobelixu za registráciu cez internet. Viacstrany otvarač, taky šikovny a pekny🙂

alexandra33
14. jan 2013

@rossio
a nevies ci ma mobelix tiez nejaku vernostnu kartu ? ci sa moze zalozit len po nakupe nad napr. 1000 eur?

slavka11
14. jan 2013

@alexandra33 moebelix ma vernostunu kartu a myslim, ze ju mas pri akomkolvek nakupe ale ista si tym nie som. skus mrknut na ich stranku a prip. si zavolaj

slavka11
14. jan 2013

@rossio moja mrkni este raz nie je to australia ale austria = Rakusko 🙂