Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

benca
15. jan 2013

@alexandra33 teraz som pisala do rocheru, lebo aj mna to zaujima, ked odpisu, tak ti to sem hodim

benca
15. jan 2013

kucharka.sk ziskanie darcekov za recept

joicee
15. jan 2013

@monka9999 da sa nou platit, ale viac info najdes na ich stranke

alexandra33
15. jan 2013

baby nezistil niekto v poslednej dobe nieco o tych sutazich na facebooku "zdielaj a vyhraj" niekde som sa docitala ze je to nelegalne a proti pravidlam, ale tu niekto tvrdil ze v takej sutazi aj vyhral ci nie ?

alexandra33
15. jan 2013

@benca
kde na kucharke.sk si to nasla, ja tam nic take nevidim 😒

petrav78
15. jan 2013

@alexandra33 ja som uz velakrat take vyhrala..v piatok naposledy 🙂 tiez som citala ze to nie je ok, ale tak co, kaslem na to pokial po mne inu nechcu len zdialat prip. lajkovat, nemam s tym problem...(mam na to druhe konto vytvorene 🙂

benca
15. jan 2013

@alexandra33 najskor sa zaregistruj, prihlas a potom ti to vyhodi moj ucet a tam su darceky

martinkatinka
15. jan 2013

@alexandra33 hej, ja som sem dávala aj ten článok... ale už som na zdieľačkách aj vyhrala kadečo, a keď to pošlú, poteším sa 😀

mongo
15. jan 2013

@alexandra33 ja som sa bola pytat, ze co to je za prekvapenie, je to krem tusim na tvar, taka malicka tuba. nic moc 😒

mongo
15. jan 2013

kocky, nahodou nemate kody na tu activiu? ja som sa dala na to zbieranie, ale neviem, ci to stihnem sama ☹ teda ked vam ich netreba

benca
15. jan 2013

cadcentrum.sk zbieranie bodov a vymena za darcek

martinkatinka
15. jan 2013

V slovenskej sporitelni vyhrala 2013 eur nejaká Maja Majka a v záložke je Martina Sedláčková... zdá sa mi to nefér, že niekto si vytvorí x profilov, sám seba pozve do aplikácie a potom takto vyhrá..... veď keby to tak robil každý, tak nás je na tej aplikácii nekonečný rad ☹

monka9999
15. jan 2013

@joicee no neverim.konečne som niečo vyhrala? 😀

alexandra33
15. jan 2013

@martinkatinka
no na to by ich bolo treba upozornit, aby to boli fakt realne osoby a nie vymyslene profily, teraz som citala na tom zbieraj a vyhraj, ze tam musia byt realni ludia za profilmi aj na fotke musite mat normalnu fotku a tiez nesmie mat nikto na profile meno take smiesne nejake ale ozajstne krstne meno a priezvisko

benca
15. jan 2013

pamatate si, minuly rok ravita organizovala, ze za 5 zdravych receptov posle pekny hrncek aj s lyzickou, dodnes nic neposlali, aj som im pisala, a nic

benca
15. jan 2013

no tak pani z ravity sa mi ozvala, vraj im nedosli vsetky maily s receptami, tak ide po tom patrat, nejde o hrncek tych mam doma miliony ale o to aby moja namaha nebola zbytocna

mamilaria
15. jan 2013

Neprišla už niekomu odmena z Nivea klubu čo posielajú ako darček pre prvých 200 objednávok cez net?

mamilaria
15. jan 2013

Na kucharka.sk som pridala veľa receptov ale darček mi doteraz neposlali.Aj slúbili aj adresu som posielala ale nič neposlali.

putney
15. jan 2013

@mamilaria zatial nic, aj ja kazdym dnom cakam 😒

mamilaria
15. jan 2013

Nevymení niekto kody z harmony za magnetky Tento?

monka9999
15. jan 2013

😉 @joicee už mi odpisali aj s toho ryotru.len chceli vek a typ pleti.budem mat kremov!možem skušat.

mamilaria
15. jan 2013

@putney nemôžeš sa prosím pozrieť na tvoje bodové konto?Ja som tam mala že objednávka sa spracováva a teraz neboli nájdené žiadne záznamy

mamilaria
15. jan 2013

@zuzka2010 aj ja zbieram ak je to ešte aktualne

rossio
15. jan 2013

@mamilaria ja tiez mam kody z tento a harmony by sa zislo ak je to este aktualne

angelheart
15. jan 2013

Ak ste vyhrali s Payman Mastercard, už posielajú mailíky, tak ich nezabudnite potvrdiť, aby prišla výhra. Ja sa už tešííím. Tento rok mi začal úspešne 😵 😵 😵 (klop-klop-klop)

putney
15. jan 2013

@mamilaria Tiez to tam ma napisane, ale neviem co tam bolo pred tym, lebo som nepozerala. Len mi poslali v decembri mail, ze som bola medzi prvymi 200 a mozem v januari cakat zasielku aj s darcekom................a tak acakam 😉