Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

vladimiraprazen
20. jan 2013

@beatrixe mne sa tento rok podaril ten mastercardpann alebo čo to bolo, tú 20€ kartu a knižku

beatrixe
20. jan 2013

@zlubena na 100 %

vladimiraprazen
20. jan 2013

@beatrixe tiež si myslím

mamo111
20. jan 2013

@vladimiraprazen to jo mě těší maličkosti take. nikdy by mě nenapadlo,že v dnešní době da někdo někomu něco zadarmo.

beatrixe
20. jan 2013

@vladimiraprazen toto som nesledovala, vôbec neviem o co tam islo...ale viem, ze tu sa o tom dost pisalo. Tak blahozelam 🙂

vladimiraprazen
20. jan 2013

@mamo111 občas sa to aj stane

beatrixe
20. jan 2013

http://www.kamdomesta.sk/sutaz/49 Pre prešovčanov 🙂

mamo111
20. jan 2013

no určitě jsem chodí.kam by jinak chodily 😀 jsou tu ted inkognito 😎 😀 jako mi před tím.takže POZOR pořád se někdo díváá 😀 😀 😀 😀 😀

zlubena
20. jan 2013

@vladimiraprazen do fann na facebooku? a spodmienkou napr. kupon 20e ak kúpiš nad 60e a nemožno použiť na už akciové veci? Také mi chodí na narodky a nikdy som nevyužila, bo inde to majú za takú cenu aj bez kupónu 🙂.

vladimiraprazen
20. jan 2013

ja som sa teraz dala na otravovanie ludí pri mastercard tie lyže ale už mna to nebaví ale čo dala som sa na to tak musím

zlubena
20. jan 2013

@vladimiraprazen ten mastercard paypass som vyhrala tiež, ale hrať tú hru za mňa musel syn, bo mne to nešlo 🙂))) . či to v inej súťaži si vyhrala? ešte mi to nedorazilo, ale hádam tento týždeň. Také výhry sa mi páčia - že kúpim pak čo chcem 🙂

zlubena
20. jan 2013

@mamo111 😀 😀 😀

vladimiraprazen
20. jan 2013

@zlubena to bola zdielačka ani neviem už kde to išlo o 20€ poukážku do fannprafumérie a vlastne ešte poukážku do gaudi obchodu ale tú som darovla lebo tam sú iné ceny nie pre mna

vladimiraprazen
20. jan 2013

@zlubena áno tú som myslela ja som nahrala 1982 bodov a zadarilo sa

zlubena
20. jan 2013

@vladimiraprazen s tým MK PP lyže - to je blbé, že stále človek musí otravovať o hlas a sledovať či je v tej prvej päťdesiatke. A po skončení každého kola či vyhráš alebo nie sa ti všetky body vymažú. ak si vyhrala, tak super a už sa vyhrať nedá, ale ak si nevyhrala - tak treba otravovať o hlasy odznova. No ale je to o niečo ľahšie, bo šialencov s bodmi 500 a podobne ubúda a starí hlasujúci už vedia o čo ide a ako treba hlasovať 😀 . som pozerala, že už máš slušný počet hlasov. ja to s hlasovaním vzdávam. som dosť po zadu a do konca kola ešte týždeň... možno v ďalšom kole ... uvidím 🙂

zlubena
20. jan 2013

@vladimiraprazen fuuu, pekný počet bodov 🙂. ja som mala rekord tuším okol 1400 , ale tam vyhrali s najväčším počtom prvý traja na isto a ostatných vždy losovali - tak to bolo fajn. však pak som pozerala, že vyhrali aj päťčlenné rodiny - teda ako na každého. že ma to tiež nenapadlo zapojiť aj babku, uja, tetu, strýka .... 🙂)))

vladimiraprazen
20. jan 2013

@zlubena ešte týžden no neviem či sa my to podarí ale mohlo by lebo niektoý predomnou tam majú aj 2 alebo 3 fotky pod svojím menom tak neviem či to im platí

vladimiraprazen
20. jan 2013

@zlubena to som si tiež všimla ale to tam majú vždy

zlubena
20. jan 2013

@vladimiraprazen každému platí len jeden výtvor - s najvyšším počtom bodov. Tak to je super . Šanca dosť veľká 🙂.

dievcinka22
20. jan 2013

no ale nesúťažila som zas každý deň...veď tak raz za týždeň som si tu sadla...tak poriadne...a ešte som prihlásená na fb..ale to aj tak nestíham moc...ale ak by Vám to pomohlo...
tam si vymienaju hlasy..
https://www.facebook.com/groups/153861454651906...
a máte to......

zlubena
20. jan 2013

@vladimiraprazen to som si tiež všimla ale to tam majú vždy - to neviem na čo si mi odpovedala 😀

zlubena
20. jan 2013

@dievcinka22 jeeeeee, to je supeeeeeer. vďakaaaaa 😀

vladimiraprazen
20. jan 2013

@dievcinka22 tam som raz bola medzi nimi bolo toho na mna moc nestíhala som potom nič ale ak priprie budem musieť sa tam zase vrátiť z niektorými komunikujem do teraz čo im dávam hlas

zlubena
20. jan 2013

noooo, ono to tam nie je také jenoduché. a však to je len fb hlasovanie, to tam hádam toľko "roboty" nebude 😀

zlubena
20. jan 2013

to by som si ale musela vytvoriť na to nový fb účet, lebo už tak som taká zasypaná rôznymi blbinkami, že ani svoju fotku tam už neviem nájsť 😀 😀 😀

zlubena
20. jan 2013

@vladimiraprazen to na tých webnovinách by som rada vyhrala - to laserové ošetrenie, len od nich výhry akosy nechodia, tak sa výherca najskôr poteší a pak naštve 😀

zlubena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz