Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

betka14
27. okt 2009

aj ja USB
no nakupovala som športove veci na beh a pre mm a bata , orsay, hodinky- ale to neviem kde a bižuteria , no kopec, mm som kupila tolko veci že do vianoc 2020 nič nemusim kupovať 😀

a väčšinou v Avione sme boli, veci sme dali poslať domov autom zajtra majú prísť.

betka14
27. okt 2009

tu sme boli ubytovany
http://www.hotelmarrols.sk/ubytovanie

pozrite ceny a to vetkosa odratavalo z mojej výhry, oni to objednali a dosť zobral aj šofer a letenky

http://www.hotelmarrols.sk/spa-wellness-sk

tu na objednali na 2 hodiny boli sme tam do 00:15 v noci a stálo to 100 eur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak asi tak pošli tie peniaze, nebolo to peniaze priamo na mínanie, oni musia mať z toho článok a veci okolo ale to asi patrí k tomu

babula90
27. okt 2009

betka, jasné, že to muselo vyznieť luxusne, škoda, že aspon šoféra neplatili oni 😖 aký najdrahší darček máš?
Aj malej si mohla nakupovať? kde si nakupovala? v nedelu som bola v Avione a myslela som na Teba, či tam nie si 😀

babula90
27. okt 2009

ten hotel je veľmi pekne zariadený, krása, len tie ceny 😕 😕 🤐 😀

betka14
27. okt 2009

ja som mala an nakupovanie cca 6 hodin, aj malej som kupila niečo ale nemohlo to byť v detských obchodoch len tam kde predávajú aj pre dospelých
takže bola to nahánačka
a bola som na kozmetiku v Les Palisades, len pe info kadernik tam stal - 70 eur

mikalove
27. okt 2009

http://luxur.sk/parfum-vsetko-onich/vyslovnost.... som vyslovnosť parfemov ako príručka pre debila 😀

babula90
27. okt 2009

fíha, len 6 hodín?? To je strašne málo a nebuď labuť a prezraď, čo najdrahšie, minula si všetko???

betka14
27. okt 2009

no al ev skratke som velmi rada že som bola naozaj a že som to vyhrala, hlavne som rada že to bolo zaslužene a tak
članok sa im velmi páčil. Len teraz rozmýšlam mohla som kupiť toto alebo tamto. Len som nemala klud pri nákupe
Najdrahšie som si kupila hodinky Fosil za 100 eur, že ked an nich pozriem viem že som bola v Ba a vyhrala som hlavnú cenu

teraz mi kurier prineisol hru activity

betka14
27. okt 2009

ano minula, odchádzali sme z obchodu ked už zatvárali a ráno rýchlo pred odletom som ešte zbehla minuť posledných 100 eur
a za tých 6 hodín sme aj jedli a vybavovali dopravu, takže čistý čas cca 4,5 hodiny

babula90
27. okt 2009

dobre, že si si kupila niečo na pamiatku, ved 100€ za hodinky nie je vobec vela. Tie peniaze si mala v hotovosti? Ja som ten Tvoj clanok citala aj mužovi 😉 Ja som bola lenivá sa zapojiť, môžem ľutovať 😀

betka14
27. okt 2009

už som písala včera ja som peniaze nemala chodila so mno jedna pani a ta všetko platila takže kedže som nikoho nechce zdržovať tak som nakupovala aj bez skúšania
no podla mna je 100 eur za hodinyk dosť resp. ja som asi nastavená na núdzový režim nakolko som už vyše roka na materskej a splacam požičku tak som kupovala hlavne praktické veci- boty na zimu pre celú rodiny, bundy, tričká, kabelku , nohavice, svetre nič také len krátkodobé ale zase všetko kvalitné resp. asi stredná trieda podla tých značiek

betka14
27. okt 2009

no mala je hore idem, večer možno nakuknem
pa pa

babula90
27. okt 2009

aj mne je hore, pa

jola2
27. okt 2009

zuzin:zahlasováno 😉 . Objednáváš si u Happy fota??? Prosím o radu do IP děkuji. Nejde mi ztáhnout ten jejich blbý program 😝 .

sabicka
27. okt 2009

chvilka 44
2- kvetiny
6 - životu (4)
9 - prežitému
10/11 - svetlo
12-cintorín
15 - banjo band
20/21 - spomíname
30-neboštík
34-sviečka
39 - najväčšiu

gabina275
27. okt 2009

mikalove: no samozrejme kde inde. ahoj a ja čo? ani sa neozveš ☹

mikalove
27. okt 2009

gabi čau , baby aké su vyhry na chvílke?