Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

cickamicka
9. nov 2009

mikalove spravna odpoved B

dada1212
9. nov 2009

Na tom 19.22 viete niektorá odpoved?Lebo ja to neviem najísť.

dada1212
9. nov 2009

Mne dnes konečne už tiež došiel balík z RJR, ten usb, tričká a kalendár 🙂
Na burde tiež som a minule som kozmetiku vyhrala aj v chvílke.
Aspon niečo sa mi podarilo vyhrať, lebo už sa dosť dlho zapájam do súťaži a nič som dovtedy nevyhrala.

dada1212
9. nov 2009

A to Bio človeka naštve, ale trochu som tušila, že to nakoniec takto skončí, ked nič nechodilo 😒 😠
Ale ked sa im to asi zdalo nákladné posielať produkt za registráciu, tak to v prvom rade nemali slubovať a ked už slúbili, mohli nám poslať aspon nejaké väčšie vzorkové balenie toho produktu.

betka14
9. nov 2009

točila som rimmela tesne vedla 😒

betka14
9. nov 2009

baby ten link na fann- kde ste sa registrovali a mali dostať sadu vzoriek neviete? / niečo ako tie špiráli
dik

monnr
9. nov 2009

Mne dnes prišlo CD z webnoviny.sk Whitney Houston,moja prvá výhra. 😀
A samozrejme všetkým ktorý niečo vyhrali gratulujem. Pekne začíname tento týždeň 🙂

cickamicka
9. nov 2009

mne dnes zlty listocek, tak zajtra rano letim na postu 🙂 🙂

alana1111
9. nov 2009

ako casto sa toci denne na rimeli o balicek? kolko bodov sa da nejviac vytocit na kolese stastia?

linkinkatka
9. nov 2009
ivako
9. nov 2009
bubadlo27
9. nov 2009

ivako ja som dala Rockove mrazenie 😉

sabicka
9. nov 2009

Ahojte. Bio prislo aj mne. Len som to kuk jednym ockom a ja ze si mozem objednat veci za 500 Kc. Z tej radosti som to akosi nepochopili. Vrrrrrrrrr 😠 😠 😠

taella
9. nov 2009

to je stará súťaž , sorry 😕 😅

ivako
9. nov 2009

http://www.balaobchod.sk/recepty.php

su tam všetci vyhercovia košov,klik na ,,vyhercovia darč.košov,, a sa vam otvorí v nom okne

waduskaw
9. nov 2009

ahojte baby,tak ja som prestala s vami súťažiť asi pred 2 mesiacmi a akosi sa mi začalo dariť,najprv som vyhrala dovolenku na Kubu pre 2 osoby,dúfam že to neni podvod a dnes víkend na Domašu, tak asi zasa začnem 🙂