Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

maria1610
12. nov 2009

ahojte, ja zostanem asi bez spriraly ☹ - asi som sa neskoro registrovala - co uz: kto neskoro chodi...

babula90
12. nov 2009

hej? kuknem, to zas bude prejedanie a priberanie 😒 , sladké milujem 😝

titkovamiriam
12. nov 2009

tak dobru idem citat tu staru emmu 😠 😀

babula90
12. nov 2009

ja mám migrénu 😢

claudee
12. nov 2009

to je blbéé 🙄 poslednú dobu ma ale migréna obchádza, musím zaklopať na drevo 😅

babula90
12. nov 2009

ale neskutočnú ju mám dnes, som chorá, tak asi preto, tabletky nemôžem, len paralen. svinská bolesť 😠

wighy
12. nov 2009

ahojte,gratulujem ku spiralam 🙂 ja nist ale neva tesim sa s vami a ani nevadi lebo keby som vyhrala tka by som sa k nej nedostala lebo prevzatie vyhry bolo iba v inych mestach u nas nie 😝

ivako
12. nov 2009

ja mám 3 špirály 🙂 ale na jeden kod 😒

petka1982
12. nov 2009

sabicka:
krížovka 1:je smutný na zúfanie
2:ak sa pohybuje duša vznikajú spevy a tance
3:skúsenosť je dlhá cesta
4:predpis bol vynikajúci len tie lieky boli nanič
5:olejom sa oheň nehasí

betka14
12. nov 2009

ja mam zatial 3ks špirála- iné kody a asi aj mm bude mať 1ks lebo hlasoval z roboty- pravdaže podla pokynov
emme - decembrova to ma byť a ma vynsť 12.11.2009 tak ej to v pravidlách na ich stránke
mne v stánku povedala že ešte neprišla a možno zajtra ale pýtala som konrétne decembrovu
neckerman som neprebrala/niekto sa to tu pýtal/ a ani nepojdem

avanka
12. nov 2009

Betka, ani ja som neprebrala Neckermann, prisiel neskor o 2 mesiace a boli tam 2 veci, cize by ma drahsie vyslo postovne 😅

sabicka
12. nov 2009

petka vdaka 🙂 🙂

babula90
12. nov 2009

sabi, tak uz nemusim 😉 ja posielam v pondelok, už si v krizovkach niekedy vyhrala? Ja nie, len raz mi uverejnili príspevok Ako bojovať s jarnou únavou a mám balíček FA.

petka1982
12. nov 2009

sabicka rado sa stalo 😉

betka14
12. nov 2009

ved ja mam platiť 8 eur a ked stoji poštovne 5 tak tam bude len nejaka blbosť 😒

sabicka
12. nov 2009

rady, tipy, zdrave a chutne jedla z biopotravin na:
ivan.stefanek@ringier.sk
heslo- BIOVARENIE

adulikka
12. nov 2009

v omalovánkach dávajú prémiové body za prihlásenie 40 bodov .

škoda ,že sa platí daň za výhru...nejdem teda súťažiť...ale keď vyhrala v jednote ten notebook nič som neplatila .

sasasx
12. nov 2009

ahojte

prosim o hlas pre mojho riska...

http://www.kamsdetmi.info/fotosutaz.php?id=60&s...

(ak vam nahodou nenacita foto - je velka, tak na prvej strane posledna foto pod cislom 60).
Dakujeme.

inak sa pridavam k tym, co dostali max factor - spiralu - prva vyhra, juchuchu...asi sa k vam pridam, lebo ma to vyplnovanie sutazi zacalo bavit;)

babula90
12. nov 2009

Adulik, neviem ako to je, ked je zena na materskej, ale ked som robila, platila som dan z vecnej vyhry, nie je to sranda, ale podla mna sa aj tak oplati. 😉

adulikka
12. nov 2009

mmartina 78 tá ETA neviem odkiaľ je ,ale asi z čiech ,keď tam po česky píšu...ani neviem odkiaľ som to skopírovala .

adulikka
12. nov 2009

babula90 oni sa ma nepýtali či som na materskej...prišiel kuriér na aute ...a ja som iba občianský dala a podpísala papiere

tin007
12. nov 2009

babula90 tu kremnicu napis do vyhladavaca a daj hladaj/vyhladaj. na mape ti to zobrazi spolu s ikonkou mobilu. klikni nan a vypln udaje, ktore si to vypyta

babula90
12. nov 2009

ja to chapem, adulik, ale to je Tvoja povinnost, vzdy je to pri sutaziach uvedene, bohuzial ☹ , ani mne sa to nepaci, ale je to tak. Uz sa to tu preberalo. Opytaj sa nejakej uctovnicky, staci to zaplatit az na jar pri danovom priznani, ale ak si na MD, mozno platit ani nebudes.

betka14
12. nov 2009

DAN- ty to môžeš zatajiť ale možu na to prísť
ja som nerobila takže ja si to odpíšem/ myslím tu colu/
ale inak normálne platíš ale nie teraz hned ale pri danovom priznaní to uvedieť a spočítajú sa aj ostatné príjmi a podla toho sa vypočíta kolko platíš
ved to vyhral vedlajšiu cenu z coly tiež mi prišiel papier však? a doporučene oni si svoju povinnosť splnili..

babula90
12. nov 2009

vdaka, tin, si poklad!

babula90
12. nov 2009

presne ako píše Betka, oni Ťa nútiť alebo upozorňovať nebudú. Dane sú dane 😕

adulikka
12. nov 2009

no tak som na tom s tou danou horšie ako predtým 😀 idem pokukať na internete čo stým robiť

babula90
12. nov 2009

to vážne? ved dan je nizsia ako cena, urcite sa Ti to oplatilo. Kedy si to vyhrala?

betka14
12. nov 2009

ALE MALA BY SI MAť ASPON PAPIER O HODNOTE VýHRY