Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

glumdolf
26. nov 2009

Jéééj konečne nejaká výhra. Vyhrala som knižku - Ukážem ti Slovensko. super sa teším. Inak všetkým dnešným výhercom tiež gratulujem.

tinesa
27. nov 2009

dobre ranko
na mapach čunovo

nikinka82
27. nov 2009

AHOJTE dievčence 🙂 takže včera ste riešili SEDITU a ako - nikto nevyhral? Pochváľte sa 😉 Ja sa pozriem o chvíľku, ale medzi menami, čo ste skopírovali, som nefugurovala..... 😔
Idem pozrieť pár dnešných sťaží a aj čo ste včera popísali.....
PRAJEM KRÁSNY DEŇ, u nás to vyzerá na dážď - úúúplne sa zamračilo.. tak uvidíme 😉

dasa123
27. nov 2009

Ja na Sedite tiez nic 😒

lieenka13
27. nov 2009

Dobre ranko, fann je dnes B

zuzin78
27. nov 2009

ahojte,
na sedite som nic nevyhrala, ☹ , maggi za 50bodov konecne prislo k mojim rodicom, a ja este cakam za 500, mozno dnes pride

sammy
27. nov 2009

Caute, no esteze som sa na tu Seditu vybodla a nemam zbytocne naklady 😀 Najlepsie sutaze su cez net, lebo su zadarmo.

Inak som uz dost dlho nic poriadne nevyhrala, tak by sa cosi hodilo. A mohli by zacat chodit aj tie Hodinky z Joja a vyhry z Buena.

nikinka82
27. nov 2009

Pridávam WANDU:
Všetky zápasy v živote nás majú niečomu naučiť. Dokonca i tie, ktoré prehráme....
Pekné heslo....

ivako
27. nov 2009

dobre rano 🙂

http://www.fcc-club.wbs.cz/souteze.html

len pre čr

mikalove
27. nov 2009

ivako v poslednej dobe sa flákaš 😉 čo má š robotu? chodíš tu menej

dalve
27. nov 2009

Dobré ránko!
Toto som nasla na vecernicek 😀

https://www.youtube.com/watch?v=cZFhaNI8-Z4


Takze rušeň je fialovo-hnedý a vagóniky: červený, žltý, zelený, oranžový, červený, žltý 😀

mikalove
27. nov 2009

dalve,neni to modrá?

dalve
27. nov 2009

s maminou tak vidime, ze je to fialové, takze neviem, v tv som este nevidela, nemame stv

danulienka24
27. nov 2009

Krásne dobré ráno. Dnes správna odpoveď na Dodane.sk je A. klasické, komínové, vstavané 🙂
A ja dnes ráno výhra v podobe balíka z Avonu - 9 produktov, poteší, deň sa pekne rozbieha 😀 😎

ttina23
27. nov 2009

ja tiez na sedite nic a dnes konecne po 2 tyzdnoch srdce a cd z cholesteru aspon nieco 😉

ivako
27. nov 2009

mikalove-posledne dni mám perné,mala som doma svokru,na buduci tyžden očakávam švagrinu-na dlhšie,k tomu manžel s chrípkou,...neboj sa polepším 😀

dnes mi došlo maggi za 50 a nakupna taška zo sutaže TENTO,včera vegeta podravka,z tej sms sutaže 🙂

sammy
27. nov 2009

Inak ten rusen na Hame sa mi tiez podoba viac na modry, no neviem, je to dost neurcita farba, mozno to budu brat ako fialovu 😒

bubadlo27
27. nov 2009

ahojte, mne akurat postarka priniesla maggi za 2000 b, vybrala som si babovkovu formu, ktoru este nemam 😉 , je sklenena celkom fajn, ale zda sa mi ze moc lahka 😀 a boli este k tomu dve kurata, s bylinkami a cesnakom

este cakam na MM, tak asi sa postarke nechcelo niest dva balicky, mozno v pondelok 😉

idem za chvilu s matom na plavanie 🙂 , dufam ze nezacne prsat 😒

ivako
27. nov 2009
dalve
27. nov 2009

na hame vlaciku je obloha modra a mne sa rušen zda byt fialovy oproti oblohe