Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

saisa1
15. dec 2009

mne dnes list od kamosky z japonska, ale vcera vonave pohladnice, srdiecko z cholesterolu a niekolko receptovych kuchariek z Dr. Oetker z Nemecka, parada 🙂

matima100
15. dec 2009

pamatate si niekto vyplnovanie ankety na Orengi o zdarvi??? mne sa nieco mari..ale neviem naisto,a volala mi pani,ze mi dnes donesu vyhru,poukaz na 30 € a este nejake darceky 😕 neviete nieco o tom?? ozvali sa este niekomu??

mikalove
15. dec 2009

matima to je orin,budú ťa nahovarať aby si si kupila lampu,my sme ich odmietli

smisova
15. dec 2009

pekný den
mne dnes balíček výrobkov HAMI, vraj odmena za anketu ktorú som vypísala-len si ju nepamätám 😀
boli tam výživy malé 4ks, 1ks veľká sklenená, 1ks pohár s mäsovým príkrmom a krabica keksov safary

matima100
15. dec 2009

mikalove to fakt?? 😠 povedala mi ze prezvatie vyhry nie je podmienene nicim...ani prezentaciou ,ani nicim inym !!! ☹ ako ste ich odmietli? ked prisli k vam domov?? 😅

matima100
15. dec 2009

kto ma este skusenosti s tym Orinom??

katuskapd
15. dec 2009

no mne volali ale ja som hned volala ze nemam zaujem, ale u miriam boli 🙂

matima100
15. dec 2009

a dostala miriam od nich nieco ,alebo musela najprv kupit ?? 🙄

zuzin78
15. dec 2009

mne dnes prisiel mobil, to dostanem od Jeziska pod stromcek 🙂 😀 vyhry ziadne, nemam take stastie ako vy.
Blahozelam k vyhram 🙂

nikinka82
15. dec 2009

Neviem, kde sme to vypĺňali, ale volali aj môjmu priateľovi a aj otcovi.... 🙄 je to hrozné, keď takto zneužívajú tie dotazníky.... a vraj "výhra"!!! Priateľ sa tešil, kým mi nezavolal... ale ja som už tuná čítala, že je to Orin.... ☹ on tej panej povedal, že v piatok nemôžeme, to ešte ani nevedel, o čo ide (ale bolo to ešte minulý piatok, nie tento posledný... ) .... a mala sa ozvať, no ale zbytočne si robí nejaké nádeje 😠

sabicka
15. dec 2009

miriam, este doplnim chvilku: s.25 - natrhnutá 😉 😉
kedy prosim ta ju kupujes? My sme vacsinou este v posteli 😉
pekny den

mne dnes CD ziacik. To je rychlost

matima100
15. dec 2009

no ja som sa s nou dohodla na dnes vecer?? 😠 tak som zvedava co to bude 😒

nikinka82
15. dec 2009

☹ noo však prežijete to... potom daj vedieť 😉

majinaf
15. dec 2009

Ahojte tak mne dnes prislo tricko z kucharky 😵

aksulvap
15. dec 2009

ahojte, tak konečne aj u nas žltý lístok v schránke 😀 od Webeter Blava, alebo tak nejako - neviete, čo to je?

betka14
15. dec 2009

niečo mam na pošte- asi to srdiečko a mm voalli tiež z tej firmy Orin 😠

majinaf
15. dec 2009

nove sutaze na woman

babula90
15. dec 2009

matima, nestojí ten Orin za stratu času. Darček Ti dajú po hodinovej prezentácii, aj dlhšej. 😝

babula90
15. dec 2009

Volali mi z časáku Dieťa, že mám nadiktovať adresu, uverejňujú môj SMS názor 🙂 , tak som zvedavá, čo pošlú, minule to bola detská kozmetika. Adresu som hovorila na pošte a všetci počúvali 😀

mikalove
15. dec 2009

mne dnes kandida test, zabludene maggi za 500 a lapač snov

majinaf
15. dec 2009

mne este nenapisala meil zuzka,mam cakat.???

haniak123
15. dec 2009

Ahojte, ja len, ze uzlicek ma zaujimave sutaze: http://www.uzlicek.cz/

babula90
15. dec 2009

čo je to lapač snov 😕 😀