Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

varticek
21. sep 2009

katuskapd, dnes som bola na nescafe 16-ta 😠

majka98
21. sep 2009

avanka

...ja som sa tam teda zeregistrovala a teraz čo? Oni mi za registráciu pošlú vzorky? Lebo nič také ako súťaž či vzorky zadarmo som tam nenašla.

betka14
21. sep 2009

to kura je fakt dobré
aj tie cestoviny a bujony využívam tiež

zuzin78
21. sep 2009

to stavnate kura je super. Sofinke moc nechuti, ale nam dospelym ano. doma uz mam zbierku maggi vyrobkov musime to porozdavat po MM rodine.moja rodina v Martine je zasobena maggi vyrobkami, lebo im chodia balicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krinolina
21. sep 2009

avanka...dakujem....mam tam 600 bodov...takze teraz mam cakat aj balicek za 500...a to su tie noze co tu baby spominali???..a to mi kedy pride zaciatkom oktobra zase mail o adresu???...inak prave predchvilkou mi dosiel Maggi balicek som ho uz ani necakala...strasne neskoro prisla postarka...takze mala som tam dozu, 2x bujony,2x polievka, 2x zapekane cestoviny a 1x stavnate kura

avanka
21. sep 2009

Majka, mas tam kontakty, musis im napisat na mailovu adresu, ze chces vzorky a cakat na dotaznik...

aj nam to kura chuti, ale mame ho vela...
radsej by som Harmoniu chuti alebo polievky, hlavne gulasovu...

Zuzin, ty to davas malej?

avanka
21. sep 2009

Krin, pokial uz ti balicek prisiel, adresu od teba pytat uz nebudu, len cakaj balicek na konci oktobra 😉

no a prednedavnom boli za 500 bodov pribory, tie sa uz asi vycerpali, tak su noze 😀

mikalove
21. sep 2009

aj moja jedla z kuraťa a neumrela,ved to nemáme každy deň

katuskapd
21. sep 2009

jaj to ma mrzi a varticek to nahneva 😠
tie magi vyrobky aj mne chutia , ale malemu nedavam, on aj tak pecene kura eeee 😝

avanka
21. sep 2009

Ale ved ja nic, len na mna je dost slane....ja malemu este varim zvlast bez soli, treba ma brat s rezervou 😀 😀

zuzin78
21. sep 2009

drobec je vsetko co aj my, len to stavnate kura jej nechutilo. ☹ asi sme sa nepochopili 😀

mikalove
21. sep 2009

aspon sa nemusíme hádať 😀

avanka
21. sep 2009

Zuzin, pohoda 😀 , ja sa len bojim, ze keby som mu dala ochutnat z naseho, nebude chciet svoje neslane 😅

zuzin78
21. sep 2009

avanka mas IP 😀
neboj, on si aj tak vyberie to ,co mu najviac chuti....

mikalove
21. sep 2009

idem asi von s malou,nech sa pohrá,dala som asi 10 rec. na maggi,nevyhrala som nič ☹

avanka
21. sep 2009

Ved prave 😀 a to by sme okrem spenatu, kalerabu a jogurtov asi nic ine nejedli 😀

zuzin78
21. sep 2009

spenat zboznujeme aj my.
😀
na maggi som tiez dala dalsie recepty, som zvedava kedy mi ich schvalia. mozno na Vianoce 😉

renettka
21. sep 2009

http://www.colgateusmev.cz/detail-34/ babulky zahlasujte ďakujem

katka16031
autor
21. sep 2009

prečo je stále viac a viac tých palíc na www.molimed.sk?

claudee
21. sep 2009

točila som na rimmeli, ale tesne vedľa balíka zastalo 😠 😠 😠

eva7780
21. sep 2009

ahojte,mne dnes ako vždy nič 😠

titkovamiriam
21. sep 2009

tak milan mal noze ,kura a extra bujony.