Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

titkovamiriam
21. jan 2010

ja som reagovala na betku 🙂 cz z moje dite 🙂

dindi22
21. jan 2010

dievčatá, nemáte niektorá ten časopis PC revue? Neviem vyriešiť ten rébus bez toho...

claudee
21. jan 2010

jááááj, sorry 😅

tin007
21. jan 2010

nove sutaze s povodnymi otazkami 😉 http://www.kamdomesta.sk/sutaz

smisova
21. jan 2010

trúfa si niektorá? 🙂
http://aplikace.monster.cz/jamesbond/

ukmima
21. jan 2010

nedosiel Vam mail...z nejakej ceskej firmy? ze gratulujeme Vam, vyhrali ste uvitaci balicek v hodnote 1500 ceskych korun a k tomu sadu cestovnych tasiek...
nieje tam ani meno, ani nic....ine

smisova
21. jan 2010

ukmima aj mne to prišlo ale ja im nebudem platiť poštovné tuším 150kč. To sa mi zdá zasa jedna z tých blbostí hlavne ked mi to prišlo na všetky maily 😒

saisa1
21. jan 2010

podla mna to prislo kazdemu aj moja segra mi dnes koli tomu volala... inak ako ten uvitaci balicek sa aj celkom oplati akurat si treba odsledovat a vcas to odhlasit... a to sa nemusi kazdemu podarit...

babula90
21. jan 2010

a betka to ale zase nepochopila, vyhrala som to nie z moje dítě, ale časopis Dieťa.
Sú to uspávanky pre deti 😉
http://www.slnkorecords.sk/sr_album.php?id=63

ajinka19
21. jan 2010

JUPI,JUPI,JUPI prave som si vytočila balíček na rimmeli!!!!!!!!supeeeeer. 😀 😀 😀
blahoželám k upirim dennikom,tam asi fakt ste boli len baby z konika,ja som asi nesutazila tu,ale inde som o denniky sutazila,som si chcela precitat knihu po sto rokoch 😅 a gratulujem aj ostatnym.
Asi idem posutazit,kym sa malá kúpe a ked zaspi asi bude vkladat recepty na maggi.

babula90
21. jan 2010

majinaf, vdaka, už som simyslela, že si ma niekde našla 😀 ☹

babula90
21. jan 2010

ajinka, super!!!!!!!
aj ja som sutazila na fragmente a nič, niekto má dvojnásobné šťastie a naozaj ste to tam roztočili 😉

krinolina
21. jan 2010

ajinka19 poslednej dobe sa nejako dari na tom rimmeli gratulieren 😵 😵 😵 😵

krinolina
21. jan 2010

jaaj ja som ten fragmetn jaksi nepostrehla no skoda ale gratulujem vam 😎

bzzmajka
21. jan 2010

baby, písala som že mi ten mail došiel z chytrazena.cz a poštovné 149 Kč a teraz mi to isté prišlo ale namiesto chytrazena.cz je tam Living.cz !!!! no určite!

buchta11
21. jan 2010

Myslis ze by to bolo zo zoznamu? ja som tam sice ten vyherny formular raz otvorila a vyplnila ale nebola som medzi vyhercami co nechapem.. ale zoznam sa nezreboval a henta mi povedala ze som bola vyzrebovana :-O .. no kokso zvedava som jak.. no nepoviem ani co :D nesa sa to ani vyjadirt jak moc

ajinka19
21. jan 2010

dakujem baby,no 27.12. som vytočila na segru a odvtedy som točila asi 2krat a teraz,že z prče skúsim a ked mi to zastalo na balíčku som až zo stoličky vyskočila.

ajinka19
21. jan 2010

ten mail prisiel aj mne,a uz aj par mesiacov dozadu chodili take blbosti

bzzmajka
21. jan 2010

S radosťou Vám oznamujeme, že ste zvíťazila v decembrovej súťaži spoločnosti PENAM SLOVAKIA, a.s. uverejnenej v časopise ŽIVOT č. 51-52.
Ďakujeme Vám za Vašu účasť a posielame Vám výherný balíček so skvelým vreckom na pečivo a s chlebovou kuchárkou.....

Baby, dakujem Vám a aké vrecko na pečivo? to je čo...?

bzzmajka
21. jan 2010

Tu je ten PENAM výherci:
Hrajte každý mesiac o 5 darčekových balíčkov
Zoznam výhercov:

"Konzumáciou ktorých semiačok môže byť nahradená nedostatočná konzumácia rýb?"

(termín od 16.12.2009 do 20.1.2010)

Libusa Steinhublova, Modra

Juraj Sabik, Červený Hrádok

Martina Benková, Šurany

Judita Wilnrotterova, Michalovce

Miloslav Varga, Bratislava

ajinka19
21. jan 2010

bzzmajka,gratulujem.dufala som,ze sa najdem uz konecne aj ja medzi vyhercami na pename.to vrecusko,co ja viem.nie je to take na pecenie takych keksikov,kolacikov?alebo aj zdobenie.no,neviem.podla mna take

buchta11
21. jan 2010

no povedzte mi kde ma to len mohli vyzrebovať ? nikde ste nenasli Zuzana Jančovičová ako vyhercu? grrr :D mam to zozere kym to pride a ked potom zistim ze je to nejaka kravina tak ma pacne :D

babula90
21. jan 2010

buchta, z akého mesta si?

bzzmajka
21. jan 2010

na Pename mn eukazuj "hraj o 5 palíčkov"...odtial Vás idem čítať...od doobedia..

tin007
21. jan 2010

ahojte, ta "vyhra" s postovnym 149 kc som dostala tiex 2x, je to urcite odzub a este to tak bude, ze ked zaplatis toto prve, tak ti budu kazde 2 tyzdne a pod. posielat balicek (si teda myslm). hned som to zmazala

krinolina
21. jan 2010

cerveny hradok to je sabicka ze

babula90
21. jan 2010

joj, ja nemám posúťažené za 3 dni, nechce sa mi a nestíham, robím 5 vecíí naraz a malá bude dlho hore, lebo spala 3 hodiny poobede 😠

avanka
21. jan 2010

Ahojte, z Penamu to je vrecko na uchovanie chleba, aby ostal dlho cerstvy....
ja som ho dala svokrovcom, lebo chlebik z pekarne by sa mi do neho nezmestil a rozky moc nemusime

a z tej chytrej zeny to prislo aj mne, ja uz som to aj mala objednane ale zo Slovenska, vzala som si prvu zasielku len kvoli tym taskam.....

Buchta, nechaj sa prekvapit....

a gratulka k vyhram

na Maggi mi postupne kazdy den schvaluju recepty, uz mi chybaju len 2 do 4000 bodov, tak po Ordinacii idem vkladat dalsie