Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

wighy
22. jan 2010

http://zena.sme.sk/c/5199234/sutazte-a-vyhrajte...
odpovede hladam ale nedari sa mi viem iba
1,b
2,a

krinolina
22. jan 2010

3b
4c
5b

to tu uz bolo predvcerom

roxynqka
22. jan 2010

Jaaaj Dani si ma predbehla 😀 Akurát som išla písať tie správne odpovede 😀

wighy
22. jan 2010

krin diiiky si poklad 🙂

krinolina
22. jan 2010

nemas zaco...jaaaj to tam kazdy sutazi xixi dufam ze vyhrame vsetky odtialto a ktoru knihy si si vbrala ja foresta gumpa 😉

krinolina
22. jan 2010

peti blog uz mas hotovy???

bzzmajka
22. jan 2010

ja som si vybrala- Posledný kojot č.1

krinolina
22. jan 2010

a vlastne tie knihy to vyhra sa iba 5ks z kazdej jeden ci ako neviete?

roxynqka
22. jan 2010

Áno Dani už blog mám dávnejšie hotový .. ale som to urobila tak sa dá povedať dosť narýchlo ... ani sa mi téma nejak nepáčila tak som trochu popísala nejaké veci picla tam obrázky a dala schváliť.. absolútne ma nič nenapadalo ani jak a čo by som tam mala hodiť ☹
Ty už ho máš ? Či teraz robíš? 🙂

roxynqka
22. jan 2010

Podľa mňa len ten 1 kus čo si si vybrala 🙂

krinolina
22. jan 2010

niee peti ze ci vyzrebuju z tych co chceli jednotku jedneho a tak alebo ci rozdaju ja neviem z kazdeho kusu 10 ludom alebo ako/

wighy
22. jan 2010
krinolina
22. jan 2010

peti ja som robila dneska...nakomplet som zmenila co som mala ..stale som neni spokojna, tema ma nezaujala, robim klasiku este nafotim asi 3 fotky co som mala nekvalitne a zajtra sa namalujem cvaknem a snad budem spokojna s vyslednym efektom 😀

smisova
22. jan 2010

točila som rimmel a zasa nič 😠
asi pôjdem na recepty aj ked sa mi do toho nechce....ale to je asi pre mna jediná istota že niečo dostanem 🙂

wighy
22. jan 2010

ja som dnes vlozila nejake recepty sa mi tiez nechcelo ale zas stale sa snazim mysliet na to ze to je jedine co mi urcite pride 😉 🙂

roxynqka
22. jan 2010

Jááj ta ty si ale 😝 Ja som sa nemaľovala.. ja som tu tému urobila skôr tak všeobecne ohľadom tej starostlivosti o pleť v zime a o pery ... a tam som len na koniec dopísala, že líčim sa v zime tak isto ako v lete len nepoužívam až také pestré tiene 🙂
Veď uvidíš moja, ale o ničom to mám.. taká bieda to bude.. ale musia aj také byť 😉 😉 no nie?

krinolina
22. jan 2010

21:49
1b
2c
3a

krinolina
22. jan 2010

peti ja som napisala ze ze pri liceni oci fantazii medze nekladiem xixi a pritom som doma furt takze sa ani nemalujem 😀 😀 😀 ale namalujem sa nooo neviem co by som tam ine dala a ked aj licenie spominali tak mam suchy text a fotila som labello , hojivy zazrak, stay matte, lesky a spiralu a potom este ksicht a krem zimny som fotila

roxynqka
22. jan 2010

😀 😀 😀 ale Dani veď nejako to už len jeden mesiac prežijeme 😀 😀 😀
A podľa mňa že najhoršie blogy mať určite nebudeme 😝

ajinka19
22. jan 2010

baby,urobila som si album len kvoli maggi darcekom.su tam dva 😉

roxynqka
22. jan 2010

ajinka19 - a kde si ten albumček môžem pozrieť? 🙂

krinolina
22. jan 2010

ajinka19 tie varesky a loparik su super a tie zapekacie misky nemas ani pizza taniere???

nikoletkaa
22. jan 2010

Ahojky sum tu nova, ale rada sutazim a este radcej by som bola keby som niekedy vyhrala, mohol by mi niekto objasnit ako je to stymi receptami avyhrami na maggi???Vdaka 🙂

krinolina
22. jan 2010

peti vpravo nad prispevkom ma fotak tak tam

krinolina
22. jan 2010

nikoletkaa....vkladaju s arecepty, ked je oraznovy caka na schvalenie ked je zeleny je schvaleny ak je cerveny pasik vedla neho tak si akoze kopirovala alebo ma gramaticku chybu to si treba otvorit recept a kuknut, zaciatkom mesiaca sa vzdy posielaju odmeny za 50,100,500, a kazdych tisic bodov za jeden recept mas 20 bodov

roxynqka
22. jan 2010

Prečo mi ukazuje len 1 albumček? :( Ten s detičkami?