Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

krinolina
2. feb 2010

no co ti poviem zuzka (buchta) nic ale tak mala som skusky od dneska som sa skusala nejak nastelovat nemam tuna posutazene asi za tyzden ale sa mi nejako nechce len dospavam este..nevyhrala som nic ani segra ani mamina tak asi tak

ale ja to nechapem preco to stale nejde niekto tam ma uz kopec hlasov no kopec 20 ale tak neviem ...mi pisala ze v najblizsich dnoch to uz pojde

stani gratulujem k vyhre super ten film by som si aj pozrela

krinolina
2. feb 2010

jeeej zuzi aka si pekna na tej fotke na FB a to sa hlasuje ze ti kliknem paci sa mi to...na fotku to sa musim stat asi fanusikom alebo ako sa hlasuje???

buchta11
2. feb 2010

varticek pod fotkou das ze pači sa mi to 🙂 a mozes aj komentar vdaka.. iank pri niektorych milkach mi pisalo ze uz hlasovala a isto nie

krinolina
2. feb 2010

takze k buchte hlasuje sa tak ze sa stanete fanuskom a date paci sa mi to pod jej fotku,..zuzi mas tam aj od segry 😝 😝

buchta11
2. feb 2010

DAni no ja som tiez tak bola s tymi skuskami a konecne zacinam sa trosku venovat aj tomu nasemu sutaznemu hobby .D.. tiez siom nic nevyhrala 🙂.. čas to zmenit čo povieš 🙂 nejaku malickost to potesi.. Inak to ma nenapadloí ze sa asi musis stat fanusikom tej stranky na FB ak chces hlasovat :( jaaj to je blbe to mi asi nikto nebude chcie dat hlas :(

buchta11
2. feb 2010

jaaaaaaaaaaaaaaj ty si pokladik :D vdaka dani.. inak očakavam kedy nam poslu agentske pokyny na dalsi blogisok .. som zvedava 🙂 ten posledny som totaalne odflakla skuskovo :D

krinolina
2. feb 2010

preco ved sa aj da opustit tu skupinu ci co tak ked bude po sutazi aby to bolo koser ja si to z casu na cas triedim tie stranky kde som fanusikom

krinolina
2. feb 2010

mna som lenz vedava ktore blogy budu zverejnene moznoze tieto ani nebudu ja chcem make up a potom v marci bude neaktualne riesit zimnu starostlivost no nie 😉 jaaj pokyny poslu vo stvrtok okolo piatej vecer to zvyknu ale minule im to trvalo asi az do pol deviatej ci ako sme uz vsetky boli ako na ihlach xixi

noo tak aj rimmel by daco mohol poslat nejaky lesk 😀 😀 😀

tak dufam ze sa ti vyhrat nejaku malickost ked uz nic ine a som si vsimla ze na tej FB skupine vyhrava aj hlasujuci MP3 takze by ti mohli baby pohlasovat

buchta11
2. feb 2010

.) no to by bolo super.. lebo nejaky tipek tam ma uz 25 páči :D .. čo sa rimmelu týka tiez by mohli tento vynecha tpoesilo by ma to .. a poslat nejaky lestek na ustocka alebo lak na nechty :D.. make-upov mam uz tolko ze asi zacnem rozdavat :D jeden som si kupila minuly rok na jar, taky velky s pumpičkou, na jesen poslal rimmel stay matee a teraz tento new s pumpičkou velký a dnes mi kolegyna dala z origlamu zato ze ju masirujem trochu cez prestavku :D no amen tma

krinolina
2. feb 2010

xixi zuzi ja mam zase kopec spiral z avonu som dve vyhrala max factor som vyhrala a z rimmelu tiez vyhravam a kvalitne zasobuju a to ako na ten just ked si kupim novu tak vtedy poslu...tak mam 4 odlozene neotvorene nech sa mi nepokazia...som si kupila minule sexy curves bol lesk zadarmo k tomu

a ved uvidime ze co bude dva dni nejako pretrpime a sutazit s blogom nechces??? ved uz mozes

babula90
2. feb 2010

varticek, vdaka 😉 veru, na tvba asi nik nepise, len my 😀
napis do pravdy, nech sa spamataju 😠

claudee
2. feb 2010

babula, jj, tenis fan a veľký 😵 nikdy si nedám ujsť, či už v telke alebo aj naživo v BA 🙂 som mohla mať lístky zadara, čo už 😝

betka14
2. feb 2010

ahoj, kolko mate an buene?
ja by som chcela naušnice ale pochybujem 😝
mne z elektroluxu zástera
teraz su same valentinske suťaže sa mi nechce ich vyplnať
na novostavbach som nevyhrala 😢 , som myslela že budeme piť

girka
2. feb 2010

ahojte, tak ja dnes nic ani posta ani mail, ani vyhra,
milky zahlasovane a drzime si palce v sutaziach,gratulka vyhercom 🙂

ajinka19
2. feb 2010

betka,ja mam na buene len nieco vyse 200 bodov

betka14
2. feb 2010

ja len 160 😖

glumdolf
2. feb 2010

Ja mám na buene 218. ale k čokoládkam to je teda ešte ďaleko 😎

betka14
2. feb 2010

k všetkemu je to daleko ☹