Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

renettka
24. sep 2009

mickaa ja nie.ani neviem ako to má fungovať 😒

katuskapd
24. sep 2009

a maly spi od jednej tak ja mam cas teraz

mickaaa
24. sep 2009

renettka: 😉 ja som z toho tiez mimo.

renettka
24. sep 2009

ja to nechám bez odmeňovača 🙂

katuskapd
24. sep 2009

odmenovac som tiez nestahovala

renettka
24. sep 2009

tinesa ozval sa ti?

fanta323
24. sep 2009

Krásny deň babenky,

prosím podporte nás piatimi hviezdičkami na http://www.hamanektv.cz/cs/miska-papa-v-golkach...

ttina, ajinka zahlasované 🙂

avanka
24. sep 2009

Fanta zahlasovane

titkovamiriam
24. sep 2009

sabi dik! 😀

majka98
24. sep 2009

titkovamiriam

Miriam spolupracujete s TNS? na akej stránke je sa tam možné nahlásiť? K čomu vás to tam zaväzuje? Je tam nejaké odmeňovanie za spoluprácu? Aký máte názor na ponuku chlapíka paneldomacnosti? ďakujem Marianna

titkovamiriam
24. sep 2009

majka www.vyskumy.sk len sa zaregistrujes a oni ti na mail poslu prieskum ten ked vyplnis dostanes zan body,odmeny maju na stranke od cd ,knihy,obliecky a ine-ja uz mam od nich knihu a grilovaci riad 😀 dokonca body mas aj ked zacnes prieskum a zistia po 2-3 otazkach ze nesplnach niake kriterium -inak nemusis robit nic

panel domacnosti-vcera ho uz vymazali a stale otravuje 😀 -urcite s klientov ma najviac asi on mna to nezaujalo lebo co koho dotoho co kde kedy nakupim

ajinka19
24. sep 2009

A CO JE TO TNS?

sammy
24. sep 2009

Ja som v tom Paneli domacnosti bola rok, no je to v pohode pre niekoho kto ma na to cas. Ten jeden rok sa pre mna dalo, bola som najskor tehotna, mala bola babatko, mala som kedy vyplnat info o kazdom nakupe. Ide o to, ze musite zapisovat kazdy nakup (hlavne potraviny) - ciarovy kod, gramaz, kde ste to kupili, cenu, prichut a tak.. Ked som tam bola ja, neboli este vecne ceny, len financne, za rok spoluprace tisicka. No potom som to prestala stihat sledovat, tak som to vzdala.

A v TNS som tiez, to je super, len vyplnujete raz za cas dotaznik, naskakuju mince a ja som uz 2x vyuzila kupon v hodnote 10€ v Martinuse co som mala odtial, takze moja mala ma knizky zadarmo 😀

sammy
24. sep 2009

Ajinka, TNS su vyskumy.sk

titkovamiriam
24. sep 2009

paneldomacnosti by ma nebavil a vela veci aj tak nekupujem na sr 😲

sammy
24. sep 2009

Miriam, tam sa zapisuju aj nakupy v zahranici 🙂

titkovamiriam
24. sep 2009

to je jedno 😀 urcite sa by sa mi to nechcelo-boze co ja vsetko nakupim za mesiac sak dalsi by som to vypisovala a mne by to akosi vadilo ze niekto vie co nakupujem

titkovamiriam
24. sep 2009

ako pakel kondomov polovica mne polovica synovi 😀 😀 😀

sammy
24. sep 2009

No mne nevadilo, ze vedia co nakupujem len to zapisovanie bolo umorne 😖

Kondomy ich tusim zrovna nezaujimali 😀

titkovamiriam
24. sep 2009

sak to ja len tak aby bola sranda

spirala je fakt super,ked som tie mihalnice mala biele vyzerali uzasne-to asi preto ze sa mi farebne pacia no uz si ich tak nemalujem 😀

majka98
24. sep 2009

titkovamiriam

dakujem ste zlatá

titkovamiriam
24. sep 2009

vsak si tykajme ako vsetky tu 😀

ttina23
24. sep 2009

mne dnes 4 cerealne tycinky so sunaru,prislo to niekomu?

lienulenka
24. sep 2009

Ahojte mne dnes vyhra z babatka,to bola bleskovka,včera napísali,že posielaju a dnes prišlo. 😀 Ostatní by si mali brať príklad.Inak Maggizuzka mi konečne odpísala,že dnes poslala ten balík za júl,tak som zvedevá 😕 Miriam možno príde už aj tebe 😉 No čítam,že aj Hellmans sa už zobudil,tak možno zajtra príde 😎

peeetulka84
24. sep 2009

ttina23 mne prišli 2 cereálne tyčinky zo sunaru.

Potom balíček JOHNSON´S výrobkov pre synčeka. Ďakujem všetkým hlasujúcim a výhra z Penamu.

baby ak chcete vyhrať celoročné obúvanie Vášho dieťatka zaregistrujte sa na www.topanocky.sk

buchta11
24. sep 2009

Ja dnes len ten Hellmans konečne.. dufam ze sa aj Palmolive prebudí, podla pravidiel do konca septembra majú rozoslať výhercom co im patrí x).

layla
24. sep 2009

lienulenka za jul 😨 takze balik za 1000b za august mam cakat az o mesiac???? 😖

titkovamiriam
24. sep 2009

ja tiez tak cakam 😲

lienulenka
24. sep 2009

layla,je to celé také poposúvané,mne až teraz poslala balík za júl,keď som mala 1000b,za august som mala 2000 a ten mi ešte tiež neprišiel ☹